Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

U bazénu

Kategorie: První sex, Teen
23.01.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 8 hlasů

* smyšlené
Jmenuji se Katarina Reedová a tento příběh se odehrál na táboře Silver Lake, když jsem si uprostřed noci řekla, že nemá smysl pokoušet se usnout, když si můžu jít sama a v klidu zaplavat. Navlékla jsem na sebe své tmavě fialové bikiny a vydala jsem se k jezeru, které mě lákalo svou temnou hladinou.
Překvapil mě. Zrovna jsem kráčela pi písečném břehu jezera, když jsem zaslechla tiché, ale zřetelné šplouchnutí kdesi za mnou.

Už po pás ve vodě jsem se polekaně ohlédla a spatřila jsem Ryana. Dlouhé černé prameny vlasů mu spadaly do oříškových očí a na jeho snědém svalnatém těle jsem mohla oči nechat.Zastavila jsem se a on došel až ke mně.
„Co tady takhle pozdě večer děláš, Katarino?“ zeptal se mě se zábleskem drzého úsměvu na rtech. „Slušné holky už mají dávno spát!“
„A kdo říká, že já jsem slušná holka?“ zeptala jsem se provokativně. Zadíval se mi do očí a v tom pohledu bylo něco žhnoucího, něco, z čeho se mi podlomily nohy. Ale on mě zachytil a přitiskl k sobě. Mé téměř nahé tělo se těsně dotýkalo jeho obnažené hrudi. Mezi námi vzplanul plamen a on mě divoce políbil.
Ještě nikdy jsem se nikomu tak nepoddala jako Ryanovi a nikdy jsem toho nelitovala. Tiskli jsme se k sobě, rty ke rtům, tělo k tělu. Zabořila jsem mu prsty do vlasů a on mě horkými dlaněmi hladil po celém těle. Zarazil se těsně u horního dílu bikin.
V tu chvíli se ve mě něco zlomilo a bikiny letěly pryč. Stála jsem tam před ním nahá a pozorovala horko v jeho očích, se kterým se na mě díval. Plavky se mu začaly napínat, jak se v něm rozhořel oheň, jehož sirkou jsem hyla jenom a pouze já. Znovu jsem se k němu přitiskla a on začal opět dlaněmi prozkoumávat moje tělo, jeho křivky a tvary.
Nějak jsme se mezitím dostali na břeh a k lavičkám a stolům, které tu zůstaly. Vyhoupla jsem se na stůl a přitáhla jsem si Ryana za plavky k sobě. Při tom pohybu jsem rukou zavadila o jeho tvrdý a horký úd. Bezmyšlenkovitě jsem mu plavky stáhla až ke kolenům a začala jsem si hrát s jeho penisem. Laskal má prsa a já cítila, jak se mi postavily bradavky a jak dole vlhnu vzrušením. Nějak to vytušil, protože najednou sjel pravou rukou až k mé lasturce a začal mě dráždit na klitorysu. Zasténala jsem rozkoší a začala jsem rychleji zpracovávat jeho tvrdý úd.
„Ty to chceš?“ zašeptala jsem mu do rtů. Blbá otázka, bylo jasné, že odpověď zní ano.
Navedla jsem jeho penis do své lasturky a on prudce prorazil mou panenskou blánu. Dala jsem tak sice sbohem nevinnosti, ale bylo mi to fuk. Odevzdala jsem mu své tělo i srdce. Jemně přirážel a já pohybovala boky do jeho rytmu. Trvalo to asi pět minut, než se mé tělo prohnulo jako luk a z úst se mi vydralo zasténání způsobené orgasmem.
Vyklouzla jsem z jeho náruče, popadla bikiny ze země, naposledy ho políbila a vydala se zpět k táboru. Stále jsem však slyšela v uších jeho těžké oddychování z rozkoše.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist