Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Tvůj trest

Kategorie: Femdom, Otroci
30.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 22 hlasů

Když jsem se vrátil z práce, tak manželka ještě nebyla doma. Byl jsem rád protože jsem byl večer před tím v hospodě a protáhl jsem příchod o celou hodinu.

Bylo mě jasné, že mne paní pěkně semele a tak její nepřítomnost dávala tušit dalším několika okamžikům klidu. No klid zmizel v okamžiku kdy jsem na kuchyňském stole vzal složený papír a zjistil jsem, že je určený pro mě . Začal jsem číst a bylo mě jasné, že bude zle.

Za svůj pozdní příchod přichází trest. Vše vykonáš přesně podle návodu a vše budeš natáčet na kameru, ať mám  přehled. Se vším začneš přesně v sedmnáct hodin. Jestli se to nepovede, tak budeš čekat do druhého dne do deseti hodin než se vrátím.


Takže začneme:

Do uší si dáš špunty, proti hluku

 • Nasadíš si latexovou kuklu s otvory
 • Do úst si dáš moje kalhotky, aby jsi na mě náhodou nezapomněl, a zajistíš náhubkem.
 • Navlékneš si pony postroj, ale zatím ho nezapínej mezi nohama
 • Zavedeš si anální vibrátor a nasadíš si latexové slipy. Nechci aby jsi tam nadělal na zem.
 • Pak utáhneš popruh mezi nohama
 • Na kotníky si dáš kožená pouta na zámečky.
 • Přes obojek od pony postroje si nasaď silný obojek, tak aby jedno oko bylo vepředu a druhé za krkem.
 • Na oko u stropu zajisti řetěz aby končil cca 40 cm nad zemí
 • Dojdi do mrazáku. Připravila jsem ti tam ledový zámek
 • K oku ve stropě přivaž provázek aby sahal až na zem a byl tam cca dvacet centimetrů stočený.Na jeho konec přivaž klíček od pout. Na připravený háček u zdi uvaž jeden konec od ledového zámku a druhý provázek přivaž ke klíčku. Až led rozmrzne spadne ti klíček.
 • Když to budeš mít, tak si sedneš pod řetěz do tureckého sedu. A kotníky si zámkem připneš k sobě. Ještě před tím však k zámku, přidáš asi 35 cm řetězu. Druhý konec připneš k obojku.
 •  Na oko od obojku připneš zámkem řetěz vedoucí od stropu, tak aby byl pevně napnutý a nemohl jsi ani o mm více sehnout hlavu.
 • Na řetěz vedoucí od kotníku ke krku připneš ocelová pouta co nejblíže ke kotníkům.
 • Pak zapneš vibrace na plný chod a ovladač si prostrčíš popruhy na zádech, aby jsi se tam nemohl dostat
 • Pak zacvakneš zápěstí do pout a budeš poslušně čekat.

Jestli se to povede a zámek ti rozmrzne a ty se dostaneš dříve, než přijedu sedneš si a napíšeš mě dopis jak se ti to  líbilo a kolikrát jsi se udělal. Začneš psát hned po odpoutání. Necháš si na sobě postroj, latexové slipy i anální kolík.
Jelikož máš právo sem psát, tak tvůj dopis bude pokračovat zde pod mím příkazem, jak se spoutáš.


To je všechno.


Dobrý den paní.
Ledový zámek rozmrnul a klíček mě spadl přímo k rukám, takže jsem si okamžitě sedl a píši Vám svoje dojmy z trestu, který jste mě přikázala na sobě vykonat.

S trestem jsem začal, přesně v 7:00. Vše jsem udělal jak jste popsala, akorát s análním vibrátorem jsem měl velké problémy. Je na mě stále moc velký, ale na popáté jsem ho do sebe dostal.
S řetězem od stropu a od kotníku to také bylo těžké. Udělal jsem jejich délku jak jste poručila, ale když jsem připnul řetěz od oka ve stropě, tak jsem zjistil, že je řetěz od kotníku moc krátký. Musel jsem zvednout kotníky ze země aby řetěz dosáhl k obojku a tak jsem už musel zůstat. Celé dvě a půl hodiny jsem seděl jen na špičce zadku a tedy pouze na robertku, který se do mě stále neuvěřitelně tlačil.
Hned jak zaklapl zámeček od obojku jsem připnul kovová pouta. Podařilo se mě  je dát na oka od pout na kotnících, takže byli jak nejníže to šlo. Pak jsem zapnul vibrace a ovladač se mě povedlo protáhnout za postrojem u lopatek, takže jsem potom neměl šanci na něj dosáhnout. Zacvakl jsem do pout nejprve pravou ruku a pak levou. Jak jsem zacvakl levou ruku tak se hned dostavil mohutný orgasmus. Projížděla mnou jedna vlna rozkoše za druhou a já se zmítal na řetězech.
Byla to souhra mnoha věcí. Byl to robertek, který ve mě vězel a já ho neměl šanci dostat ven. Byl to i nedostupný ovladač, který jsem nastavil na plné vibrace a který byl tak blízko a přesto tak daleko. Navíc díky špuntům do uší jsem neslyšel nic jiného, než svůj dech. Proto jsem se také uvázal čelem ke dveřím, abych na ně viděl. Nevím proč jsem na ně chtěl viděl. Když by někdo vstoupil, tak jsem s tím stejně nemohl nic udělat. Když mě ale zavalil první orgasmus, a pak pomalinku velice pomalu začal odeznívat, a tím odcházelo i moje vzrušení uvědomil jsem si že se na špičce zadku otáčím do všech možných směrů a nemohu s tím nic udělat. Skončil jsem stejně zády ke dveřím, bez možnosti jakoukoliv částí těla dosáhnout na zem a tím se nasměrovat zpět. Začalo se dostavovat další vzrušení. Vlastně mu odeznění první vlny předcházela panika. Obrovská panika, protože vzrušení a touha být vám po vůli spoutaný, nepatrně odezněla, a já si uvědomil svoji bezmoc.
Došlo mě že jsem plně závislí na velké kostce ledu, která mě tam držela na zemi. Panika, která se mě pomalu zmocňovala s uvědoměním, si své pozice se po chvilce, měnila v opětovné vzrušení. Takto se se ve mě střídali celé dvě a půl hodiny. Mnohdy jsem se po prodělaném orgasmu otočil, tak že by mě klíč spadl k zádům. Byl by mě byl k ničemu. Musel jsem se zmítáním pomalinku otáčet směrem ke klíči. Jenže, když jsem se konečně ke klíči natočil, tak přišel orgasmus a já byl zase jinde.
Dalším aspektem, který mě doháněl k zoufalství, byl sluch. Díky špuntům v uších, a své hluchotě, jsem si některé zvuky vsugerovával a každou chvilku jsem slyšel kroky, které ale byli jen v mé hlavě. Takto jsem protrpěl celé dvě a půl hodiny, během kterých jsem se pětkrát udělal. Vůbec netuším, jestli při posledních orgasmem i stříkal. Bylo to díky latexovým slipům s těsnou kapsou na penis, která vše spolehlivě držela uvnitř.

Myslím si paní, že jsem vše popsal jak jste si přála.

Na závěr bych Vám chtěl poděkovat za trest, který jsem si zasloužil.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 22 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist