Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Tvrdě ošukaná

Kategorie: BDSM, Znásilnění
16.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 28 hlasů

Bylo parné letní odpoledne a protože manžel ten den dělal tuplovku, rozhodla jsem se, že se na kole pojedu osvěžit k nedalekému rybníku.
Není v něm zrovna průzračná voda a tak tam byla jen hrstka omladiny. Voda byla jako kafe a tak jsem se za chvíli odebrala na deku, kterou jsem rozprostřela na místě kam moc lidí nechodí a kam není ani od rybníku vidět, svlékla jsem si plavky a své tělo vydala na pospas slunečním paprskům a po chvilce usnula.

Probudily mne nějaké hlasy. Otevřela jsem oči a kolem mne stálo asi 5 mladíků. Byli úplně nazí a v rukách drželi ztopořené čuráky. Chtěla jsem se rychle přikrýt ručníkem, který jsem měla vedle sebe, ale jeden z mladíků byl rychlejší a odhodil ho daleko od deky. Neznala jsem ani jednoho z nich. Kluci nechte toho a mazejte domů. Připitoměle se smáli, já se snažila zakrýt jednou rukou prsa a druhou černou kundu, ale to už mne jeden držel obě ruce, další dva mi drřeli nohy, které před tím co nejvíce roztáhli až se mi rozevřely pysky ze kterých teď na ně jukal můj abnormálně vyvinutý poštěváček. No ty máš ale frajtra, řekl další a už jsem měla jeho hlavu mezi stehny, prolizoval se mi píčou a ocucával poštěváčka.
Házela jsem sebou a doufala, že mne nechají na pokoji. A tak pevně svírána jsem musela snášet neodbytný jazyk ve své kundě a masírování prsou, kterého se ujal další z nich. Síly mne už opustily a já držela jako ta nejsprostší kurva na světě. Najednou jsem cítila, že jeden ocas je tvrdě zarážen do mé kundy a druhý se snaží nacpat se mi do pusy. Silně jsem do něho kousla, jeho majitel zařval, chytil mne za vlasy, že jsem myslela, že mi je vytrhne z hlavy a raději si s ním nechala zajíždět hluboko do krku.
Netrvalo dlouho a já polykala sice mladé, ale nechtěné semeno. I do píči se právě vysemenil jeden z nich a už se do ní dral další, zrovna tak jako v puse se mi začal projíždět další obrovský čurák . Konečně se i oni udělali. Ale byl tu další. Otočte jí na břicho, vykropím jí prdel řval, ostatní se smáli a já řvala jako blázen. Prdelku jsem totiž nikdy nedovolila projet ani svému manželovi. Jen jednou mi ho tam strčil na krajíček a protože to moc bolelo nedovolila jsem mu to a od té doby nikdy už víc nenaléhal. A teď se mi do ní rval tlustý čurák nějakého cizího hajzla. Házela jsem sebou a křičela,v domnění, že mne snad někdo uslyší. Všichni se stále řehotali a ten co dorážel na mou prdelku najednou prudce zajel do kundy, několikrát jí projel a poté mokrým ocasem od semene svých kamarádů prudce vnikl do prdelky. Už jsem ani nemohla křičet, jen jsem sípala a trpěla toho obrovského čuráka v prdelce, několik zaražených prstů v kundě, tahání poštváčka, trhání chlupů na kundičce, které si prý vezmou na památku na pěknou prošoustanou kundu a další mi olizovali a okusovali pěkná vemena – jak nazývali má prsa.
Udělali se všichni určitě dvakrát, možná i třikrát, už jsem to ani nevnímala, zasouvali mi do kundy i prdele prsty a nakonec objevili olej na opalování a vyšoustali mne i s ním. Najednou bylo kolem mne ticho. Ležela jsem tam zneuctěná a tiše plakala. Byla už tma, když jsem si oblékla šaty, ostatní věci naházela do tašky a ujížděka k domovu.
Mám to říct manželovi ? Asi by to nepochopil. Doma jsem zjistila, že má prsa jsou posetá rudými fleky a obtisky zubů. Trnula jsem jak to všechno dopadne. Tu noc jsem šla spát dřív než se manžel vrátil z práce a druhý den jsem dostala „ženské dny“, takže po týdnu, kdy se manžel dožadoval svého manželského práva jsem už byla úplně fit.
Na to ponížení, které jsem zažila nikdy nezapomenu. I když musím přiznat, že i to jejich ponížení dopomohlo k jedné dobré věci. Zkusila jsem s manželem anální soulož a docela se mi to zalíbilo a manžel je vždy na vrcholu blaha, když mu svou zadní dírku nabídnu k ošukání.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 28 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist