Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Trojka se známými Petrem a Janou

Kategorie: Bisex
11.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 14 hlasů

Přišel jsem za známými s tradiční lahví dobrého vína v podpaždí. Jana byla jako vždy pěkně a přitažlivě oblečena. Na to, že jí bude v prosinci 45 vypadá skvěle. Na přivítanou jsme se objali a její ruka zajela na můj poklopec. Projela ho a povídá: „Vidím, že jsi už připraven. To jsem ráda. Už se mi po Vás dvou stýskalo.“

Petr už čekal v obýváku. Potřásli jsme si rukou a nalili skleničky. Začali jsme povídat, a jak víno ubývalo, tak jsme pomalu směřovali k příjemnému konci.
Ještě abych napsal něco o mých přátelích. Jana a Petr jsou matka se synem. Na veřejnosti se tak chovají, ale v soukromí bere Jana, Petra jako svého manžela a podle toho to u nich vypadá.
„Mám dnes nové prádlo, které jsi ještě neviděl,“ mi povídá Jana.

„Tak mi ukaž.“ To už šla k věži. Pustila si hudbu a začala se před námi klidně svlékat. Jako vždy to bylo velmi erotické. Měla v tom docela praxi a připadal jsem si jako v nějakém erotickém klubu. Jana se umí perfektně předvádět. Kroutila se před námi jak arabská tanečnice. Moje vzrušení stoupalo s každým okamžikem. Pomalounku si sundávala oblečení. Sundala si ho z ramen a chvilku držela než jí šaty sklouzly úplně na zem. Pod oblečením měla moc pěknou červenou soupravičku červeného prádla, které jsem skutečně ještě neviděl. Soupravička se skládala s korzetu, který podporoval Janiny kozičky. Přitom jen podpíraly a ony zůstávaly volné a přístupné k dráždění. Bradavky byly viditelně tuhé a čněly dopředu. Ke korzetu byly připnuty punčochy stejné barvy. Kalhotky nebyly. Místo nich na nás koukala pěkně vyholená kundička.
Jana se proti nám posadila na konferenční stolek a roztáhla nohy do šíře. Ukázala nám svoji rozkošnou lasturku. Měl jsem chuť jí ihned ochutnat. Po předchozích zkušenostech jsem věděl, že Janin striptýz ještě neskončil. Kdepak. Dostal se jen do další neméně vzrušující fáze. Jana se začala rukama hladit po celém těle. Zvláštní důraz dala na dráždění bradavek.
Už jsem si chtěl rozepnout zip u kalhot. Ty tlaky byly hrozné. Všimla si toho Jana: „To já sama.“ Poklekla na zem a rychle mi rozepnula zip a knoflík kalhot. Během chvilky jsem byl od pasu dolů svlečený. Myslel jsem, že se mi bude věnovat více, ale stejným způsobem se postarala i o svého syna. Pak se vrátila na stůl a klidně se hladila dále. Snad jenom s tím rozdílem, že teď její prsty zajížděly více na kundičku a dráždily ji. Po chvilce dva prsty zmizely uvnitř a ona s nimi začala pohybovat.
To už jsme nevydrželi a zvedli a postavili před ní. Jana neváhala ani chvilku a vzala si naše dva macky do práce. S pusinkou to umí skvěle. My jsme jí nechtěli nechat nic dlužní. Jana si lehla na záda. V pusince jí zůstal syn a já si vzal do práce její rozkošnou kundičku. Střídavě jsem ji vylizoval pomalounku a pak hodně rychle. Dlouho jsem si hrál s jejím poštěváčkem až s něj byla pěkná fazolka. Prstík opatrně zajel dovnitř a našel Janin G bod. Jen chvilku jsem v ní prstem jezdil a pak ho nahradila vhodnější část mého těla.
Ochutnávat Janičky kundičku jsem mohl docela slušnou dobu, než se její tělo začalo kroutit křečí orgasmu. Pozlobil jsem ji chvilku a pak ustal. Janička si mohla v klidu vychutnat orgasmus. Jakmile byla schopná, tak si se synem vyměnili polohy. Ona si na něj sedla a mě tak „zbyla“ prdelka. Neváhal jsem ani chvilku. Prsty a jazýček ji důkladně připravily k průniku. Vstupoval jsem do ní velmi opatrně. Janička pode mnou slastí vrněla a chvilku přerušila jízdu na synovi. Jen malou chvilku než jsem v ní byl celou délkou. Během několika přírazů jsme se krásně sladili a pokračovali k našim orgasmům.
Orgasmy přišly odspoda. Nejdříve vybuchl Petr do Janiny kundičky, během vteřiny ho následovala Jana a ihned po ní já.
Jen chvilku jsem ještě mohl vychutnávat teplo Janiny prdelky a už jsem musel ven. Jana si nás přitáhla k sobě a důkladně očistila od jakéhokoliv semene.
Posadili jsme se na gauč a vzájemně hladili. Přitom jsme pili víno, které nás opět krásně rozpalovalo.
Další neméně vzrušující pokračování bylo na zanedlouho, ale o tom jindy.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 14 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist