Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Trochu jinak

Kategorie: Znásilnění
27.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 18 hlasů

Ahoj, jmenuji se Monika a je mi 21 let. Studuji v VŠ v jednom jihočeském městečku. Můj přítel studuje v Praze na jedné sportovní škole.
Jednoho dne jsem si řekla, že mu udělám radost a pojedu ho navštívit. Jak jsem si řekla, tak jse mtaké učinila. Můj přítel mě vyzvedl v Praze na Hlavním nádraží. Měl ze mě opravdu velikou radost, i já z něho.

Po přivítaní jsme vyrazili na prohlídku Prahy. Bylo to celkem fajn, ale čas rychle plynul a my se museli vydat směr kolej. Na vrátnici nebyl jako vždy žádný problém. Na pokoji byl spolubydlící mého přítele, tak se jsme si chvilku povídali a on pak odešel a řekl nám, že dnes přespí nikde jinde. Byla jsem ráda, že budeme mít sokroumí a trochu si ho užijeme.
Navrhla jsem proto, že se půjdeme osprchovat a pak si můžeme pustit nějaký film na Pc. Můj přítel souhlasil a tak jsme šli.
Před sprchama jsme se rozločili polibkem a já si to namířila do dívčích sprch. Nikdo tam nebyl, tak jsem se hned svlékla a pustila na své unavené tělíčko teplou vodu. Bylo to moc příjemné. Zavřela jsem oči a vychutnávala si sprchu.
V tom se oteřeli dveře a do sprch vstoupily tři holky. Vypadaly o něco starší, než jsem byla já. Asi čtvťandy. Na jejich ahoj jsem jim odpověděla stejně.
Bylo to na začátku roku a v té době byly na škole nové prvačky, za kterou mě dívky zřejmě měli. Čekala jsem, že se svléknou a půjdou také do sprchy, ale nějak se jim nechtělo. Chvilku si něco špitaly a pak jedna z nich řekla:“Dneska se mi moc nechce mýt mou kundičku.“ Trochu jsem znejistěla. Rychle jsem se chtěla umýt a jít pryč. Jenže to pokračovalo. Zbýlé dvě odvětily, že se jim také nechce mýt jejich kachničky. Ale všechny tři se začaly svlékat a jen jsem se ohlédla a už byly slečené. Musím uznat, že měly krásné postavy, ale na druhou stranu jsem nebyla zahambena.
Když jsem chtěla odejít, tak mě jedna z nich chytla za ruku se slovy: „Počkej, pomůžeš nám s hygienou, ukážeme ti, jak to tady chodí.“ Zkoprněla jsem a neměla jsem slov a bohužel ani odporu. Nevěděla jsem co mě čeká. Dostala jsem strach. Jsem čistá heterosexuálka a ženy mě opradu nepřitahují.
Jedna z dívek šla pod sprchu. Vodu ale nepoštěla. Jen nadzvedla jednu nohu a já poprvé spatřila její dohola ohlolenou mušličku. Druhá a třetí z dívek mě chytly za ruce a vedly mě k té dívce. Ta ještě více roztáhla nohy od sebe. Strašně jsem se bála. Jenomže jich byla přesila a jí nevěděla co mám dělat. dívky mě posadily na bobek tak, že jsem před svým obličejem měla tu kachničku. „Tak pěkně lízel koťátko.“ Pravila s úsměvem dívka, kterou jsem měla uspokojit. Co mi zbývá řekla jsem ji a pomalinku namířila svá ústa k té mušličce. Dívky dneska asi hodně sportovaly, nebo byla dost vzrušená, protože se z ní linula zajímavá vůně. Zavřela jsem oči a ucítila jsem na svým rtech dívčinu mušličku. Pomalinku jsem otevřela ústá a opatrně se jí dotkla rty. „No vidíš, jak ti to jde.“ Pravila s úsměvem jedna z dívek. Věděla jsem co se mi líbí, tak to samé jsem se snažila dělat té dívce. Asi se jí to líbilo, protože mě začala hladit ve vlasech. Cumlala jsem jí poštěváček a občas zajela jazykem hluboku do jejího nitra. Nikdy předtím jsem neochutnala dívčí šťávičku. Snad je při hrátkách s mým přítelem. Takhle dívka chutnala vzlášťně. Po chvilce jsem měla ulepený celý obličej a na dívku to začalo přicházet. Zrychlila jsem tedy na intezitě a při hlasitém sténáním prožila svůj orgasmus.
Odychla jsem si, že jsem to zvládla a chtělal jsem jít pryč. „Počkej, a co my dvě.“ a sakra pomyslela jsem si. Prosila jsem, že už musím jít a že opravdu nejsem na dívky. „To možná nejsi, ale šlo ti to výbroně, tak pojď“ a nastavila se mi i ta druhá dívka. Tak jsem se poslušně se slzami v očích vrátila na bobek a začala lízat i druhou dívku. Té to trvalo trochu déle. Někdy uprpstřed toho lízaní jsem ucítila něcí ruku na mém zadečku. ucukla jsem, ale ruka se vrátila. Pokračovala jsem v lízání a v tom jsem ucítila, jak si něčí prstík brázdí cestu do mé prdelky. To mi ještě chybělo pomyslela jsem si. „Prosím, to nééé“ Nebylo mi to nic platné. Trochu to zabolelo, ale prst jse měla v sobě. Ta holčina mě s ním pěkně šoustala. Nebylo to zas tak nepříjemné. Do mého obličeje se řynuly šťávý druhé dívky a s nimi i aromatická vůně. Další orgasmus byl na světě.
Byla jsem připravená, že budu muset lízat i poslední dívku, jejich ševku. Čekala jsem co se bude dít. „Myslíš, že budu chtít také vylízat?“ Ptala se mě. Jen jsem pokývala hlavou na souhlas. „Ano, správně, ale ne pipunu.“ To mě trochu překvapilo. Dívka se opřela o zeď a vyšpulila na mě svou prdelku. Zbylé dvé dívky ji každá položila jednu ruku na její půlku. Daly ji půlky od sebe a já uviděla její kakaovou dirku. To snad néééé. Chtělo se mi zase brečet. „Pěkně mi vylížeš prdelku.“ To už mi přišlo pravdu zvrhlé. Lízát dívči mušličku bych ještě přežila, ale prdelku? No, chtěla jsem to mít za sebou. Tak jsem zaujala opět svou pozici. Predelka voněla o poznání jinak než pipiny. Byla to jiná vůně. Nebyla tolik aromatická. Opatrně jsem se jí dotkla jazykem. Kroužila jsem kolem jijé prdelky až můj jažýček sjel až k dirce. Chutnala opravdu jinak, než do co jsem lízala předtím. Naštěstí byla dívka umytá a pečlivě oholená. Můj jazýček kmital, jak jen nejlépe dovedl a kroužil po te ružičce kolem dokola. Občas jsem zkusila vsunout jazyk dovnitř. Dostalo se mi hlasitého poděkování. Dívka se začala zmítak v křečích a prožila svůj orgamus.
Každá z dívek mě políbila na ústa a tak jak přisly, tak i zmizely. Rychle jsem si umyla obličej a pusu, aby nebylo cítit, že jsem lízala dívčí přirození.
Přitel jse mě ptal, kde jsem byla tak dlouho…samozřejmě jsem mu pravdu neřekla.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 18 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist