Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Touha po znásilnění

Kategorie: Znásilnění
28.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Slíbila jsem Vám, že se chci s Vámi podělit o svoje touhy a teď Vám chci jednu napsat. Nechci aby jste si o mě mysleli, že jsem nějak zvrhlá, to ne, ale můj sen je prožít sex podobný znásilnění. Ne nechci, aby se na mě vrhnul nějaký opilý vyvrhel. Ale chtěla bych zažít sex, bez veškerých okolků, bez něžností. Prostě čistý živočišný sex. Chtěla jsem vždycky poprosit svého přítele, abychom si na tohle zahráli. Aby se nebál mi třeba dát facku (nejsem vyznavač SM upozorňuji předem), ale tahle představa mě strašně vzrušuje. Vždycky jsem si to představovala takhle. Stála bych u silnice v krátké sukni a sexy tílku.

Věděla bych, že přítel tam přijede a proto, když bych ho uviděla, začala bych stopovat. Zastavil by a já nasedla. Začali bychom si spolu povídat. Samozřejmě bychom si vykali. Jeli bychom dál kolem lesa a on by se zeptal jestli by mohl zastavit a dát si cigaretu. Souhlasila bych. Vždyť i já bych si zakouřila. Dál bychom si povídali a já bych se opřela o auto, zaklonila hlavu a vystavila svoje tělo sluníčku. Když jsem najednou ucítila jeho ruce na mých prsou, lehce přejel přes bradavku. Lekla jsem se a : “ Ne, to nechci nechte toho”. Odtáhla jsem se a odešla od něj. Chytil mě za ruku a řekl: “Ale ty to chceš, tak toho nech a buď hodná holka”. Snažila jsem se mu vytrhnout, ale nejde to. Drží mě moc pevně. Strhnul mě na zem a zalehl mě. Jeho ruce se sápaly po mém těle. Cítila jsem odpor, ale i vzrušení. Držel mě za ruce, takže se nemůžu hnout. Jsem zcela v jeho moci. Nezbývá mi, než počkat až bude konec. Prudce mi roztrhl tílko. Vykřikla jsem. Přiložil mi ruku přes pusu. “Nech toho ty děvko.” Užij si to jak nejlíp můžeš nechci ti ublížit.” Když se jeho zuby přitiskly k mojí bradavce, zalapala jsem po dechu, ale zároveň jsem se rozbrečela. Co se mnou bude, co bude dál. Posunul se tak, aby mě mohl držet jen jednou rukou. A druhou mi vyhrnoval sukni. Když mi sundal kalhotky, stáhla jsem nohy k sobě. Ale to jsem neměla dělat. Během vteřiny jsem dostala takovou facku, až se mi zatmělo před očima. Vnímala jsem všechno kolem, jakoby z dálky. Roztáhl mi nohy od sebe a vrazil mi do kundičky dva prsty. Bolelo to, byla jsem suchá a stažená. Začal mi v ní jezdit jako šílený. Nevnímal moje protesty, moje prosby. “Bože ty máš kundu.” Zachvěla jsem se při tom co říkal, ale nejhorší na tom bylo, že mě to strašně vzrušovalo.
Cítila jsem , jak moje kundička začíná reagovat na jeho doteky. Cítila jsem, že vlhne. “Hm, naší kundičce se zachtělo po čůrákovi co?” Nechtěla jsem si to přiznat, ale byla to pravda. Přidal další prst a další. Dělal mě celou dlaní, jako velké tornádo. Roztahoval mi jí a dráždil. Když přidal ještě prst, kterým si hrál s mým poštěváčkem, myslela jsem, že zešílím. Přestala jsem vnímat, kdo to je a co dělá. Jen jsem zavzdychala. Ruka na mojí puse se najednou uvolnila a posunula se na moje prso. Vzal jej do ruky a začal mačkat. Bolelo to, ale víc mě bolely bradavky touhou. Možná jsem blázen, ale já to chtěla. Dívala jsem se jak si rozepnul kalhoty a to co jsem uviděla teď, mi vyrazilo dech úplně. Jeho penis byl tak velký, že před chvilkou jeho ruka byla jen slabá náhražka. Začala jsem vzdychat a kroutit boky proti němu. Zasmál se. Bylo mi hrozně, ale teď jsem myslela jen na to mít ho v sobě. Posunul se tak, že jsem ucítila jeho žalud na mojí kundičce. Zvedla jsem boky, abych ho už konečně měla v sobě. Ale to ne, chytil mě za ně a přidržel dole. Pak mi vsunul jednu ruku pod prdelku a zvednul mi boky. To co se stalo potom bylo naprosto nepopsatelný. Prudce do mě zajel a tak mě přivedl na vrchol blaha. Cítila jsem jak ve mně jezdí, jako velká násada. Roztahoval mi kundu. Cítila jsem jak se napíná k prasknutí. A když se začal kroutit ještě ze strany na stranu, nedalo se to vydržet. Stáhla jsem svaly mojí kundičky a už se nechala jen unášet nádherným orgasmem. Rozklepala jsem se po celém těle a rozbrečela jsem se, ale teď ne strachem, ale štěstím z uspokojení. To byla poslední kapka i pro něj a já už jen cítila jak mi salvy jeho semene chladí mojí rozpálenou a poničenou kundu. Prostě to bylo nádherný. Možná jste to nepochopili ani teď, když jste to dočetly, ale mě i jenom psaní této povídky strašně vzrušilo a věřte mi, že i když jsem jí psala v práci. Musela jsem odejít na záchod a alespoň jednou se dotknout mojí kundičky. Strašně mě bolela a svědila.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Tom napsal

Chápu tě?

Dragon323 napsal

Hezká 🙂

petr napsal

To by se mi líbilo

Kody napsal

Co se domluvit??

Kiki napsal

Chápu tě, já bych to také chtěla

Pavel napsal

To by se mi taky líbilo ale do análu…

TOPlist