Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Teta a já

03.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 75 hlasů

Je mi 16 let a ještě nikdy jsem neměl sex až do prázdnin.Na prázdniny jezdím k tetě do Francie kde bydlí ale je češka ale strejda je francouz a skoro každý den je v práci a vrací se až večer.Tyhle prázdniny jsem tam byl měsíc a vcelku jsem si to užíval.Po necelém tejdnu šel strejda jako obvykle do práce ale musel tam zůstat i přes noc a já zustal s tetou sám v celém domě.

Tetě je něco kolem 40 ale je fakt pohledná blondýna s tělem akorát a velkýma kozama.Spal jsem dole v taverně a teta nahoře v prvním poschodí a když jsem ráno vstal byl jsem dost nadržený a chtěl jít nahoru šmírovat ale teta už byla v kuchyni a dělala snídani.

Byl jsem docela zklamanej a snažil se něco vymyslet abych mohl být s ní.Tak jsem navrhnul že by jsme mohly v taverně pustit nějaký film a ona souhlasila.Šel jsem dolů, pustil televizi sednul si na sedačku a začal si hladit čuráka ale v tom jsem slyšel jak jde po schodech dolů tak jsem rychle přestal a začal skrývat mí postavený péro. Ničeho si nevšimla a dívali jsme se na film a po chvíli si lehla na sedačku a začala usínat.Měl jsem štěstí že zrovna měla sukni a nikdy nenosí ponožky.Pořát jsem šilhal na její stehna a prstíky u nohou který má fakt perfektní.Po chvíli mi začala stoupat kláda a když jsem viděl že už spí tak jsem vstal a vytáhnu ji sukni že ji šli vidět bílí kalhotky.V tom mi začalo bejt všechno jedno a po chvíli honění jsem k ní přišel a dal ji čuráka k puse a po chvíli zajel do pusy.V tom se probrala a vyplašená se ptala co dělám tak jsem řek ať se nebojí a pokračuje.Nic neřekla a pokračovala v kouření . Pak jsem ji ale řekl že má krásný nohy a začal ji olizovat prsty u nohou a pomalu jí je dávat za hlavu.Za chvíli přede mnou ležela s nohama za hlavou a vyhrnutou sukní a kalhoty jsem ji posunul na stranu a na mě už koukala její stará vyholená kunda.Ještě jsem se na ní podíval a zeptal se můžu ? A ona jen přikývla a tak jsem jí do ní zajel a přirážel jen pomalu a sledoval jak si to užívá.Po nějakém čase jsem přitvrdil a zrychlil a sledoval ty velký kozy jak se houpu pod tričkem.pak jsem ho z ní vyndal a žaluda ji strčil do zadku ale hned mě vzala za ruku a že do zadku nechce.tak jsem ji ho strčil ještě párkrát do kundy a postříkal jí hlavu.pak jsme šli do sprchy a takhle to teď chodí do teďka.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Martin napsal

S Dantem to bylo lepší

TOPlist