Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Terka a Pavel

Kategorie: Orál, Šukačky, Teen
05.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 5 hlasů

Pavel (17) právě vycházel z domu. Bydlel na předměstí středně velkého města. Byl domluvený s Terkou (17), že si půjdou zaběhat. Terka zde bydlela už přes rok. Když se sem nově přestěhovala všimla si, že Pavel chodí pravidelně běhat. Pavla už předtím znala od vidění. Docela se ji líbil a tak se snažila běhat ve stejnou dobu jako on. Vtipné je, že Pavel si Terku pamatoval také a doufal v to samé, a to, že se sní bude moci potkávat při běhání. Uběhl rok.

Běhali spolu pravidelně. Probírali spolu všechno-školu, kdo se jim líbí,jaké mají problémy atd. Měli spolu sraz ve čtyři hodiny jako obvykle. Pavlovi přišla od Terky zpráva, že má přijít o pár minut později. Pavel tedy čekal chvilku venku, ale poté mu Terka napsala, ať zazvoní a že mu otevře.
Pavel zazvonil a čekal.Terka mu otevřela. Měla na sobě mikinu a tepláky. „Pojď dovnitř prosím tě.“ Usmála se na něj. Pavel se posadil se na pohovku a chvíli čekal. „Odskočím si ještě na chvilku nahoru.“ Pomalinku odešla k sobě. Za pár minut se vrátila. Pavel si všiml jak jde ze schodů. Blonďaté vlasy měla v copu, bílé tílko s velkým výstřihem a mini kraťásky. Pavel okamžitě pocítil tlak v kraťasech. Poposedl si. Terka mu přišla vždy sexy, proto s ní také běhal. Miloval pohled na její zadeček v legínách a kraťasech, ale teď na sobě nechtěl nechat nic znát. „Líbí se ti moje nový kraťasy,“ zeptala se Terka se šibalským úsměvem. Pavel kývl, zatímco se jeho boule pomalu zvětšovala. Terka jako by chtěla ještě víc provokovat. Předklonila se a předstírala jako by si upravovala tkaničky. V tom se narovnala a sedla si vedla Pavla. Podívala se na něj a řekla: „Víš, mě se nikam nechce“. „To neva tak pudu sám.“ Už se chtěl zvednout, ale v tom jej Terka zastavila. Obkročmo na něj nasedla. „Víš, Pájo, chci tě teď, hned.“ „To nejde Teri,“ řekl Pavel.
V tom jej políbila. Jednou rukou mu zajela do vlasů a druhou jej hladila po těle a přitom ho nepřestávala líbat a šeptat do ucha. Kraťasy Pavla se mezitím napnuly k prasknutí. Přestali se líbat a pohlédli na sebe. Už nebylo cesty zpět, oba dva to chtěli. Pavel ji stáhl tílko a v tom na něj vykoukly dvě středně velká ňadra. Přesně do jeho ruky. Teď převzal Pavel iniciativu. Pomalu se líbáním přesunul k bradavkám. Začal je střídavě sát. Terka jemně zavzdychala. Druhou rukou rejdil po celém těle.
Přestal a zvedl se. Stále však držel Terku. Položil ji na křeslo a začal ji líbat na bříšku. Sunul se níž a níž, až dorazil k hraně kraťasů. Stáhl je dolů i s kalhotkami a otevřel se mu prostor na krásně vyholenou broskvičku Terky. „Líbím se ti,“ zeptala se Terka, „Oholila sem se pro tebe.“ Pavel ji koukl do očí a řekl: „Jsi krásná.“ A začal se věnovat víc její mušličce. Líbal její třísla a venušin pahorek. Kroužil okolo jazykem a dráždil ji. „Prosím“, vzdychla Terka. Olízl její malinký hrášek, který byl ještě před chvílí schovaný. To způsobilo sten, který vydala. Potupně ji zpracovával jazykem. Zmítala sebou, vzdychala, tlačila Pavlovu hlavu mezi její nohy a rejdila mu rukou ve vlasech. Po chvilce se sténaní začalo stupňovat a Terka se udělala. Větší proud šťáviček vystříkl z její mušličky. Oddychovala. Vstala. „Teď se postaráme o tebe.“ Pavel si lehl a zavřel oči. Terka mu sundala kraťasy a trenýrky. Penis vystřelil z trenýrek jako šíp. Terka jej vzala do ruky a olízla jej. Začala jej zpracovávat, rukama jezdila po těle Pavla a občas si pohrála s jeho koulemi. Užíval si teplo její pusinky. Uměla to náramně. Lízala jeho žalud, polykala jeho penis téměř celý. Cítil, že to na něj jde. Prosil Terku, aby přestala. Ona se na něj jen šibalsky koukla a pokračovala dál. Pavel stáhl všechny svaly, aby oddálil výstřik, ale nepovedlo se. Plnou dávku vypustil do pusinky Terce. Ta jej s malými obtížemi spolkla.
Když skončila usmála se na Pavla. Pomalu jej začala líbat na břichu a dostala se přes krk až k puse. Opět se chvíli líbali. Pavlův penis vůbec nezměkl a byl pořád připraven. „Jak si mě chtěl vzít? “ zeptala se Terka. Pavel ji neodpověděl. Položil ji na záda. Vnikl do ní něžně. Dával si pozor. Drželi se za ruce. Terku líbal na krku. Šeptali si do ucha. Terka se na něm pomalu pohybovala a užívala si každý pohyb nahoru a dolů. Náhle přestal. Vyklouzl z její štěrbinky. Otočil si ji. Byl trošku hrubší než poprvé. Vzal si ji zezadu. Tvrdě. Miluje pohled na nejí zadeček, tentokrát jej na něj vystrčila sama Terka. Chytil si ji za boky a tvrdě do ni přirazil. Terka jemně sykla. Pavel přirážel pomalu a hluboko. S každým přírazem vyšel z Terky vzdych. Vrněla pod jeho rukama jako kočka. Věděl, že ji to dělá dobře i když to bylo hrubší. Pavel ji dokonce chytl za cop a trochu si ji přitáhl. Začal zrychlovat, protože cítil, že Terka už má orgasmus na krajíčku. Chtěl jí orgasmus dopřát a proto zrychlil. Ve vteřině se okolo jeho penisu začala stahovat její mušlička. Terka měla rychlý dech a hlasitě vzdychala. Sám už měl orgasmus taky na kraji. Poté co odezněly vlny Terčina orgasmu přišel jeho čas. Nebyl to tak velký proud jako poprvé, ale potřísnil Terce celá záda a zadeček. Pavel si poté lehl na postel a Terka se k němu přitulila. Jejich nahá těla se propletla. „Líbilo se ti to miláčku?“, zeptal se Pavel. „Bylo to nejkrásnější co sem zažila, miluju tě,“ odpověděla Terka. Políbil ji na čelo a oba po chvilce usnuli přemoženi překrásným zážitkem.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist