Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Tchýně Blanka a příhody s ní I. Část – Začátek

Kategorie: Nezařazeno
18.09.2016
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 4 hlasů

Blanka, byla  vyspělá čtyřicátnice  s dvacetiletou dcerou kterou jsem si měl brát v brzké době za manželku. Byla rozvedená asi 16 let a žila jen se svoji dcerou v prostorném bytě, kde měla každá svůj pokoj.

Jako žena byla na svůj věk udržovaná blondýna s brýlemi, které ji ale velice k obličeji slušely.

Sportovní postava a prsa dobrá trojky velice pevné, které vzdorovaly zemské přitažlivosti. Její prsa byla zakončena nádhernými vystouplými bradavkami, které připomínali malé špuntíky. Dcera a má budoucí žena jí byla podobné. Ale až na ty bradavky. Prsa měla pěkně tvarované, ale bradavky nebyla takové.

Bradavky mé budoucí tchýně mne přitahovaly a několikráte při hrátkách se svoji nastávající jsem myslel na bradavky tchýně. Jak by se asi ocucávaly, jaké by to bylo je lehce okusovat. Co by přitom asi dělala a jak by reagovala. Stával se z toho můj sen, který asi neuskutečním.

Jak sem to všechno mohl dopředu vědět. Jednoduše. Velice často jsem za svoji budoucí ženou dojížděl na soboty a neděle. Blanka si s nahotou nedělala zase velké starosti. Již na začátku jsem ji mohl několikráte vidět jak přebíhala z koupelny do pokoje aby se oblékla, případně jsem ji zahlédl jak se ustrojuje do podprsenky.

Skoro každý víkend jsem u nich trávil a s Blankou jsme si velice dobře rozuměli. Občas jsme si otevřeli víno a někdy jsme šli společně si posedět do kavárny.Vedli jsme intelektuální řeči o knihách, ale i někdy o životě. Moje nastávající se svoji matkou nikam nechtěla chodit, ale dopřávala matince to, aby se mnou občas zašla na víno.Někdy jsem se potkal i s jejími kamarádkami. Tady mne nejvíc zaujala Lída. Drobná pani učitelka, která se starala sama o svého syna a bydlela kousek od Blanky. Jitka  začala pracovat jako učitelka v mateřské škole a zároveň se připravovala na přijímací  zkoušky pedagogické fakulty.

Jednou v sobotu odpoledne se šla Blanka vykoupat. Jitka moje nastávající šla za nějakou kamarádkou si ujasnit nějaké záležitosti ohledně její práce a příprav do školky. Sedl jsem si do obýváku k televizi a zároveň jsem si četl. Při čtení jsem neustále myslel na Blanku jak je v koupelně. Tak si ji pořádně prohlédnout a ………….

Najednou jsem slyšel volání Jitko   Jitko. Šel jsem ke dveřím koupelny a řekl Jitka odešla není doma přijde asi za dvě hodiny. Co potřebuješ, mohu Ti nějak pomoc?

„Nerozumím co jsi říkal ?“

Pootevřel jsem decentně dveře a škvírou mezi dveřmi  aniž bych se díval dovnitř jsem znovu řekl, že Jitka odešla a zda ji mohu něčím pomoc.

„ No nic jenom jsem chtěla, zda by mně Jitka nedonesla do koupelny cigaretu a popelník. To by jsi ale klidně mohl udělat ty. Donesl by jsi mě cigaretu, popelník a zapalovač?“

Odpověděl jsem že samozřejmě a jenom jsem se zeptal kde to má. Odpověděla, že v kuchyni u jídelního koutu na stole. Když jsem byl v kuchyni slyšel jsem jak volá z koupelny a můžeš donést i tu dvojku vína, co tam mám nedopitou. Bylo dobře slyšet, neboť jsem dveře od koupelny úplně nezavřel. Odpověděl jsem že dobře. Vzal jsem cigarety,popelníček a nedopité víno a vracel se zpět ke koupelně. Za dveřmi jsem jenom řekl „ Otevírám a jdu dovniř.“  Mezitím jsem zhasl a vstoupil do koupelny.

„ Proč zhasínáš“ Odpověděl  jsem, že jsem ji chtěl dopřát soukromí a aby si nemyslela, že ji chci očumovat.

„ Rosviť. Očumovat není co a stejně jsi mne již viděl. Navíc já se nestydím a nahota není nic špatného.

Polož prosím  vše sem na pračku.“

Znovu jsem tedy rozsvítil, vstoupil dovnitř, položil vše na pračku jež byla vedle vany. Blanka seděla ve vaně, kde měla vodu s pěnou takže nic moc nebylo vidět. Prosím tě dej mi cigaretu do pusy a zapal. Mám mokré ruce a nechci cigaretu umokřit, než mě oschne ruka.“

Vložil jsem ji cigaretu do úst ona se nadzvedla abych ji mohl pohodlněji zapálit. Přitom jsem znovu viděl v plné kráse její bradavky se špuntíkama, které mne tolik přitahovaly.

Ačkoliv byl zimní čas v bytě bylo teplo a já jsem chodil jenom v trenýrkách a tričku.

Znovu se pohla, aby dosáhla na sklenici s vínem. Pěna se rozhoupala a já mohl vidět i její klín, který byl evidentně  lehce upraven a její blonďaté chloupky nad  rozkošnou čárečkou.

„ Nedáš si se mnou cigaretu?“

Odpověděl jsem, že dám. Došel jsem si pro svoje cigarety a zároveň jsem si vzal i já svoji nedopitou skleničku.

„Posaď se“

Již při tom, jak jsem vstoupil do koupelny  jsem měl problémy s velikostí svých trenýrek. Nějak se mně začaly zmenšovat, nebo spíše mně se začalo něco zvětšovat.

Zapálil jsem si, přiťukl skleničkou vína a koukal jak se posadit.

„ Ale ale. Copak to máš s těmi trenkami. Snad nechceš naznačit, že tě přitahuje stará baba. Copak jsi toho měl v noci málo? Myslím si, že tě Jitka určitě nenechala trpět.“

Odpověděl jsem ji, že nenechala, ale když vidím pěknou ženskou tak se nemůže divit. Ke staré babě jsem ji řekl, že zas tak stará není a pouze o 15 let.

„ Máš opravdu pěknou postavu a prsa“ dál jsem se raději nevyjadřoval.

„Děkuji“ řekla,“myslím si ale, že Jitka je na tom stejně.“

Chvilku jsme si povídali jenom tak o ničem, kouřili a popíjeli víno.

„ No nic. Půjdu pomalu z vany a vidím, že ta má holka asi trpět nedostatkem nebude. Odneseš to prosím.“

Začal jsem sbírat  skleničky a popelníček, když se zvedla a předvedla se mně v plné kráse, šahla po ručníku a začala se utírat.  Bylo se opravdu na co dívat. Postavičku měla ham ham. Měl jsem co dělat abych se udržel a nešáhl po ní. Vzal jsem věci a odešel. Bylo to jistější.

Odpoledne probíhalo již v poklidu. Když přišla Jitka tak jsem ji okamžitě začal tahat k nám do pokoje, protože jsem potřeboval ulevit svému napětí po tom co jsem viděl. Bohužel jsem zjistil nepříjemnou věc. Přišly její dny o to o celé dva dny dříve. Protože orální sex odmítala nezbylo nic jiného než si zajít chutě.

Večer Blanka navrhla, jestli si nepůjdeme všichni sednout do vinárny. Jitka odmítla s tím, že ji bolí vše a že to dostala. Poslala nás tedy samotné.

Večer po sedmé hodině jsme se s Blankou oblékli s tím, že půjdeme. Jitka se nakonec rozhodla, že půjde s námi. V taneční kavárně bylo příjemně. Dali jsme si víno a já střídal svoje partnerky na parketě. Více jsem byl s Jitkou. Ta nás asi po 2 hodinách opustila, že je unavená a vše ji bolí.

Zůstali jsme s Blankou sami. Ještě několikráte jsme šli na parket a tam k sobě přimačknuti tančili, ale zatím vše jen ve slušnosti.Opět jsem však musel myslet na odpoledne. Blanka to musela samozřejmě  velice dobře cítit. Nic však na sobě nedala znát. Snad jenom víc pila.

Blanka vypila více než měla a tak jsme se rozhodli k odchodu. Cestou jsem ji musel dost přidržovat a Blanka celkem roztomile žvatlala nesmysly. Před domem se mně vysmekla a upadla do kaluže. Zvedl jsem ji a dotáhl domu.  Okamžitě z toho začala střízlivět.

Po příchodu domu mne požádala zda ji neudělám kávu aby se z toho dostala a okamžitě šla do koupelny. Slyšel jsem jak se sprchuje. Vlezl jsem ke své Jitušce. Byl jsem však vyhozen s tím, že smrdím hospodou, je jí blbě a ať jdu spát do obývacího pokoje. Vzala jsem si prášky na spaní! Otočila se a spala dál.

Uvařil jsem dvě kávy, lehce rozestlal gauč a pustil nějakou hudbu jako zvukovou kulisu. Blanka vyšla zlý koupelny oblečena do volného lehkého pyjama, které skrývalo, ale i dost napovídalo. Rychle jsem ze sebe shodil Věci a vběhl pod sprchu. Vrátil jsem se tak jako ona v pyjamu.

Blanka mezitím stačila vytáhnout láhev červeného a připravit dvě skleničky. „Tak na dobrou noc“ a pozvedla pohár.

Vypili jsme asi dvě sklenky vína. Chvíli si prohlíželi fotky z její dovolené ve Francii i od jinud , kde jsem viděl její postavu v plavkách i bez plavek   s Jitkou oblečenou i na pláži. Nakousla několik zajímavých příběhů, které si povíme jindy.

Já jsem přitom ležel na gauči a Blanka si sedla na koberec vedle mne. Jelikož jsme byly oba již dost unaveni začali jsme oba chvilka klimbat a oči se zavíraly. Bylo rozsvícené malé světlo ze stojací lampy. Byl jsem příjemně  unaven ale neuspokojen  začal jsem usínat.

Najednou jsem slyšel „spíš“ nic jsem neříkal a měl zavřené oči. Ucítil jsem jak mně někdo – Blanka stahuje kalhoty od pyjama. Okamžitě na ni vyskočil můj utěšitel. Nebyl úplně ztuhlý, ale stačil za tu chvilku dost vyrůst. Kalhoty odhrnula a začala jemně přejíždět rukou. V tom jsem ucítil něco vlhkého a teplého. Pootevřel jsem oči a viděl jak si můj žalud vsunuje do pusy. Bylo to přijemné a čekal jsem jak dalece zajde. Proto jsem nereagoval a držel se.

Žalud mi několikrát vsunula do ústa lehce oblízla jazykem a trochu sála. Samozřejmě jsem začal silně tvrdnout. Lehce vyndala můj pyj z úst a začala ho zkušeně oblizovat po celé délce až na pytlík. Jazykem šla až dolů a celý pytel oblizovala. Vrátila se nahoru až k žaludu a jazykem se s ním laskala. Křečovitě jsem se držel a užíval si to a čekal na další. Znovu sjela pusou až k pytlíka a jednu kouli si zkušeně vsála do pusy. Stále jsem se držel. Potom kouli vyplivla a podívala se na mne. Oči jsem měl přivřené a užíval si slast jakou mně moje nastávající nedopřávala. Muselo jí být jasné, že nespím kor potom co jsem se lehce pánví přisunul na okraj pohovky. Žalud si opět vsunula do pusy, jazykem ho objížděla a sála jako vývěva. Občas nazvedla hlavu a stojí tyč lehonce honila. Po tom, jak jsem byl vydrážděný odpoledne v koupelně, večer na parketu, prohlížením fotek a poslouchání zážitků nemohl jsem dlouho vydržet. Přetlak musel ven. Přesně poznala co přijde. Svůj sací reflex  zintenzivnila a mně v něm začalo škubat. Začala sát víc a rukou mně držela za vejce. Svoji druhou ruku rychle strčila dolu za své kalhoty. Co tam dělala jsem se mohl jenom domýšlet. Všechno šlo ze mne ven. Začala intenzivně sát a honit mně moji tyčící se chloubu. Bylo to úžasný. Ani jsem se na ni nedíval a jenom si užíval ten slastný okamžik vysátí. Došlo mně přitom, že asi vše spolkla. Byl jsem na to hrdý, že mně spolkla. Po vystříkání ještě neochabl ale ona se jenom natáhla rukou ke sklence rychle se napila a spokojeně se dívala na svoje dílo. Usmívala se a lehonce  několikrát pohladila mého klacka a žalud pusinkovala.

Otočila se ke mně zády, šáhla po cigaretě zapálila si a byly vidět jak si vychutnávala si uplynulé okamžiky. Jednou rukou kořila a druhou měla stále v kalhotech. Nezdálo se však, že by se její ruka pohybovala.

Pohladil jsem ji po vlasech a jenom zašeptal „děkuji bylo to krásné“.

Trhla sebou. „Ty jsi nespal! Jitka se to nesmí nikdy dozvědět. Zapomeň. Prosím! To už se nesmí opakovat.“

 

 

  1. Část

Poprvé.

 

Políbil jsem ji na ústa. Odložila nedokouřenou cigaretu na popelník a polibek opětovala.  Její jazyk prozkoumal snad vše v mé puse. Ten polibek byl nekonečný. Ruka mně sjela do jejího výstřihu a já se konečně dostal na její prsa a ten nádherný špuntík, který jsem začal okamžitě masírovat. „To nesmíme!“ zavzdychala a znovu se přisála na mé rty. Sklouzl jsem z pohovky na zem a začal rozevírat její kabátek. Ted už mne přitahovala oběma rukama. Kabátek jsem rozepnul a dostal se ne vytoužené šputny na jejích prsou. Okamžitě jsem se na ně přisál a začal olizovat, ocumlávat a lehce okusovat. Evidentně se jí to líbilo a jen tiše vzdychala. Moje ruce  prozkoumaly ty její nádherné prsy  se špuntíky ale okamžitě jsem jednu ruku uvolnil na další velice zajímavou činnost. Vršek oblečení byl alespoň rozhalen, ale zbýval spodek. Ruka zajela pod gumu jejích kalhot lehce všechno objela a začal jsem z ní kalhoty stahovat. Lehce se jenom nadzvedla svým zadkem, aby kalhoty mohly jít níž a níž. Okamžitě ruce začala pomáhat noha a pohybem jako když se startuje motorka jsem jí začal kalhoty tlačit dolů.

V určité fázi , když byly kalhoty dostatečně nízko jsem veškerou činnost přenechal noze a jejímu pomáhání. Moje ruka se přesunula trochu výš a já mohl začít prozkoumávat prstem tu čárečku kterou jsem viděl ve vaně. Reagovala mírným pokrčením nohou a já mohl toto sladké údolí lépe prozkoumávat. Hezky jsem začal hladit její poštěváček  který byl velice interesantních rozměrů.

Najednou mne odstrčila, postavila  se odkopla kalhoty, shodila kabátek a vzala mne za ruku. „Pojď“

Řekla a táhla mne k sobě do pokoje.  V pokoji zhasla a okamžitě po vstupu do jejího pokoje zamkla a pustila tichou hudbu. Ani nevím  jak ale už jsme leželi na její válendě. První co jsem se snažil udělat bylo dostat se pusou k její sladce slintající čárečce. To se mně rychle podařilo a já mohl vrazit nos  tam kam jsem toužil. Jazykem jsem objel její puklinku a zaměřil se na zduřelý poštěvák. To nebyl poštěváček, ale poštěvák!

„ Já chci taky a okamžitě se snažila natočit tak, aby mohla polknout můj úd. To se jí rychle povedlo a rozjela svůj koncert na moji flétnu. Nádhera!! Užíval jsem si to,jednou jsem to mjiž měl a  okamžitě jsem chtěl víc. Rychle jsem se přetočil tak abych se dostal mezi její nohy.Rychle je roztáhla a pokrčila v kolenou. Nyní jsem byl jenom kousek od vniknutí. „Pojď a rychle, ale buď něžný“

Teď už nebylo na na co čekat. Pomalu jsem začal pronikat do jejího nitra. Pomalými pohyby jsem se propracovával hloub a hloub až jsem ucítil, že jsem uvnitř až po kořen. Můj ocas se cítil v teplém a vlhkém prostředí nadmíru spokojeně a já si to užíval. Vždyť jedna z nejkrásnějších věcí bývá, když muž pronikne poprvé do hlouby ženy. Většinou , alespoň pro mne je to nezapomenutelný zážitek a poprvé bývá nejkrásnější.Navíc k tomuto bylo vše o to dráždivější, že jsem ležel na budoucí tchýni a moje nastávající spala o dva pokoje dál. Chvíli jsem zůstal bez pohybu a vychutnával ten okamžik. Blanka si mne přitáhla a  přisála se ne moje ústa. Opět jsem si nechal prozkoumávat jejím jazykem moji dutinu ústní, ale okamžitě jsem stejný průzkum chtěl udělat i já. Ucukla a po krátkém průzkumu mně začala jemně kousat do jazyka a pohybovat mírně svoji pánví. Byl to jasný signál POKRAČUJ a nezdržuj. Lehce jsem začal přirážet a svoje pohyby jsme sladili a postupně zrychlovali. Z jejích vzdechů bylo jasné jak si to užívá. Zrychlil jsem tempo a intenzitu přírazů. Po krátké chvíli jsem upravil její polohu. Zvedl jsem ji nohy a rukama podložil zadek. Pronikal jsem hlouběji a mírným sevřením kundičky se zvýšila intenzita tření. Podle zvuků, které vydávala jsem pochopil, že jsem pronikl hodně hluboko a moc se jí to líbí. Změnil jsem i na chvíli frekvenci pronikávání. Ještě více jsem si ji přizvedl a místo pístového pohybu jsem v dolní úvrati, když jsem byl nejhloub přešel jako by do krouživého pohybu. Ze vzdechu přešla na táhlý tón.

Teď už nezbývalo nic jiného než se pokud možno odpráskout najednou.  Bušil jsem do ní chvílemi až surově, ale podle zvuků jež vydávala  jí to vyhovovalo a bylo to co chce.. Najednou si překryla ústa rukou a viděl jsem jak se do ní zakousla. To nešlo vydržet. Začal jsem do ní pouštět svoji dávku bez ohledu jestli mohu či ne. Přes její zakousnutí vydala táhlý tlumený sten a cítil jsem kolem svého kladélka všude teplo a vlhko. Zároveň mně stiskla tak silně, že jsem myslel, že ho chce uskřípnout. Tak silně zareagovala její kundička  kunda. Z tohoto stahu přešla na nový pohyb, který vydávala úplně samovolně bez jejího vědomí a to na ždímání. Stahy šly od kořene pyje až po žalud a tím, ze mne do sebe stahovala všechny zbytečky spermatu Chvilku jsme tak vydrželi a já se z ní skulil. Rukou jsem ji hladil po vlasech a odpočíval po tom heroickém výkonu. Po krátkém čase i ona začala reagovat. Líbala mne všude a zašeptala „ no ty jsi mně ale dal. Bylo to krásné! Už se mně to několikrát stalo, ale dnes je tu moc mokro.Nezlobíš se? Nevím co to je, ale nešlo to zadržet.“ Zavrtěl jsem hlavou „ Ne bylo to úžasné a tak často se to nestává.“

Zvedla se, postavila se v celé kráse a řekla „ Musím pro ručník. Ale je toho tu opravdu moc“

Lež hned přijdu.“ Odběhla na chodbu a slyšel jsem jak vběhla do koupelny, kde pustila sprchu. Odsunuil jsem se tak, abych neležel v mokrém a čekal až přijde.

Vrátila se ještě celá vlhká s velkou osuškou, kterou rozložila na postel tam kde bylo mokro. Přehodila přes sebe župan a odběhla. Po chvíli se vrátila a řekla, že byla zkontrolovat Jitku jestli spí. Je jí hrozně blbě a nemá myšlenku se zvednout. Zároveň donesla skleničky s vínem.

„Dnešní den je zcela vyjímečný. Už se to nikdy nebude opakovat, ale ještě máme pro dnešní noc chvíli času, protože to bylo tak úžasný. Poprvé a naposled!!“

„ Když myslíš. Uvidíme. Ale teď o tom nemluv.“

Letmo jsme si ťukly s vínem a napili se. Opravdu dost.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 4 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist