Olda a Monika spolu měli takový zvláštní vztah. Znali se už od základky, to znamená přes dvacet let, a rozhodně se považovali za výborné přátele. Nebylo to ale tak úplně běžné přátelství, ale jak se moderně říká, přátelství s výhodami. To znamená výborné vztahy, společné akce, a příležitostný sex. Někdy se stalo, že jeden nebo druhý měli partnera, a tak spolu na chvíli přestali spát, ale potom, zase když byli oba volní, na to zase vlítli.
číst více
Jaro bylo v plném proudu a já, zarytý starý mládenec, jsem se doma dost nudil. Neměl jsem do čeho píchnout, a tak jsem se rozhodl, že se zajdu trochu vyvenčit. Jak se říká, takové protažení těla nikdy neuškodí. Ale nejsem žádný velký turista, takže jsem obešel barák, vzal to skrz parčík a skončil v nedaleké hospodě. Jen jsem přišel, už mě všichni zdravili, tady se prostě všichni známe, a navíc jsem ten, kdo do hospody na jedno pětipívo zajde dost často.
číst více
Později se mi Milena svěřila, že vždycky věděla, že s ní jakoby není něco v pořádku. Rodiče ji vychovávali asi dost konzervativně, jméno prý dostala po pratetičce a nesnášela ho. Už v mládí se kamarádila s klukama a pokukovala s nimi po holkách, fakt se jí některé z nich líbily. Tak kolem té páté, šesté třídy, kdy spolu děti chodí poprvé na rande a dávají si první pusy, si Milena dala první pusu s holkou a potom se jí o tom zdály divoké sny.
číst více
Honza se vydal na procházku, aby si odpočinul od své celodenní tvrdé práce. Den se příjemně ochladil a slunce už se sklonilo nizoučko k obzoru. Prosvítalo mezi stromy v lese, čmeláci bzučeli a byl to přímo idylický letní podvečer. Honzu bolely svaly, od rána se oháněl vidlemi, lopatou a sekerou. Cítil pronikavý pach svého potu a viděl, jak se mu na vypracovaných svalech na pažích usadila vrstva špíny. Jeho kroky proto mířily k malému lesnímu jezírku, aby se tam opláchl, trochu si zaplaval a osvěžil se.
číst více
Bylo mi tehdy sotva 16, když mě pozvala kámoška na oslavu narozenin... Poté co mi při domlouvání se řekla, že bych tam mohl i přespat mi bylo jasné, že k něčemu dojde, proto jsem si připravil "výbavu". Nuže, když jsem se dostavil na onu adresu, byla to klasika, dárky, dort... Bylo nás tam celkem 6, 5 holek a já. Né že bych se chtěl chlubit, ale s dívkama mi to jde, jako máslu s chlebem.
číst více
Nataša, malinkatá dvaadvacetiletá Ruska, dostala příležitost studovat jeden rok v Praze ekonomii. Samozřejmě toho využila. Matematice vždycky rozuměla, měla však trochu problém s výukou částečně v angličtině a částečně v češtině, její jazykové schopnosti nebyly na nijak oslnivé úrovni. Aby všechno zvládla, napsala si na fakultní nástěnku inzerát, že shání doučování.
číst více
Mami, neviděla jsi takovou tu konvičku, se kterou chodíme na borůvky? Zeptala se Tereza matky. Máma se otočila a zapřemýšlela: Jo, asi bude v předsíni ve špajzu. Proč se ptáš? Že by tě snad samotnou napadlo jít na borůvky? Tereza přikývla, bylo to tak. Dostala na ně hroznou chuť a v lesích okolo jejich vesnice jich byly mraky. Nešla sama, domluvila se se svým dlouholetým kamarádem Pavlem. Takže ve stejnou dobu, co ona hledala doma barevnou plastovou konvičku, Pavel se zrovna také doma sháněl po nějakém košíčku nebo misce.
číst více
Dejchala jsem zhluboka a dost nahlas. Studenej vzduch se mi zařezával do plic. Bylo hodně brzy ráno, většina lidí ještě spala a ulice byly vesměs prázdný. Měla jsem na sobě jen jemný sportovní spodní prádlo, plátěný botky a top se sukýnkou těsně pod zadek. Vlasy jsem si za běhu rychle svazovala do drdolu. V ruce jsem svírala klíč od tělocvičny s takovou nedočkavostí, že se mi až potila ruka.
číst více
Po krásné probdělé noci, plné sexu, si tak hovím v posteli a najednou se zvonek může rozzkočit. Podívám se na hodinky a vzpomněla jsem si, že jsem byla na desátou domluvená s Kájou. Natáhla jsem na sebe jen krátký župánek a šla jsem otevřít. Za dveřmi stál Kája a když jsem se lépe podívala, tak nestál sám. Na jeho kraťasech bylo dobře vidět, že mu také už pěkně stojí péro. Vzala jsem ho za ruku a vtáhla dovnitř.
číst více
Toho letního dne, kdy ráno vypadalo, že bude pršet. Přesto se krátce po poledni vyjasnilo. Táhlo mě to k vodě i přesto, že teplota byla nižší než v předchozích dnech. Slunce vydatně pálilo a bylo by chybou se důkladně nenamazat. Tak jsem sbalil deku, ručník, plavky a nějaké ty ochranné nápoje a vyjel k nedaleké pískovně. “Najdu si klidné a schované místečko,“ říkal jsem si, překvapilo mě, že tu není mnoho lidí až na pár rybářů.
číst více