Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Svědomí

Kategorie: Znásilnění
14.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 28 hlasů

Vracela jsem se z treninku,není to až tak dávno,teprve začínalo první teplo.Mastím si to zkratkou přes park,všechno tak krásně vonělo a já se už viděla v pelechu u telky a kafča.Zaslechla jsem tenoulinké zasténání,říkám si,snad jenom blbě slyším a mažu dál.A znova.No sakra,jestli tu někdo někomu ubližuje…,už se hrabu křovím,hraju házenou a sílu mám a pro strach uděláno taky.Prolejzala jsem kdejaké křoví a nic.Snad se mi to zdálo a vracím se zpátky na vyšlapanou cestičku.


Jéžiš,chtěla jsem vykřiknout ,ale výkřik se mi zastavil v krku.
Výjev,který jsem za větvemi viděla mi vzal dech.
Na polorozbořené lavičce,s nohama spuštěnýma dolu ležela holčina,ruce měla kusem hadru svázaný za hlavou a u těch nohou klečelo nějaký individum a lízalo jí.Dívenka byla bleďounká,taková hubeňounká,ústa něčím ucpaná .Jen tiše sténala a sem tam se pokusila o nějaký odpor.Já,místo abych jakkoliv zasáhla jsem si rychle strčila ruku mezi nohy.Ani jsem nepípla a celou tou scénou jsme byla značně vzrušená.

Ten chlap byl oblečenej do nějakejch starejch hadrů,všude se válelo plno igelitek a smrděl až ke mně.Celej byl takovej zarostlej a zatímco jí lízal,jednou rukou si honil tu špínu,co se mu houpala mezi nohama.Zvedl jí nohy nahoru a držel je jednou rukou.Druhou jí strkal prsty do kundičky a plival jí na ní.Funěl jak prase .Celou dobu ale nepromluvil ,jen přitlačil a dívenka s sebou začala víc mrskat.Vyťal jí facku a narval jí ho do poplivané pičky.Sténala a potichu plakala a on jí bezhlesně mrdal,mačkal jí prsíčka,chudinka,byl dost hrubý.Jezdil v ní a po chvíli ho rychle vyndal,vyrval jí z pusy ten hadr a souložil jí ústa.Zřetelné zvuky dávení mě nenechali na pochybách,že zvrací.Dostala další facku a už byl hadr zase v puse a ten špinavej kokot v té malé pičce.
Já už mezitím cítila,že ještě chvilku a budu,jezdila jsem si po kundě jak smyslů zbavená.On jí dvěma hmaty přehodil na břicho,nohama jí držel a zapálil si.Kouřil a přitom jí vymrdával,klepal jí popel na zadek a furt při tom šukal.
Já už jsem se mezitím mlčky udělala.Pořád jsem si říkala,musíš jí pomoci,musíš…
Už ležím doma u telky a mám na stole kafčo.Co nemám,je svědomí.
PS:je to jenom povídka,můj blábol,pro ty,co se do mě pak pouští.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 28 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Erotoman napsal

Blábol to být může, ale te Vasi sexualni fantazii se rika deviace, která je spolecensky velmi nebezpečná, perverze může byt vzrušující kdyz ma romanticky podtext, ale tohle je na léčení….vždyť pokud by to byla realita, tak ta oběť by mozna musela vyhledat nejen pomoc psychiatra.

TOPlist