Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Story XVII – Na návštěvě

30.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 57 hlasů

Story XVII – Na návštěvě

laura147258369@seznam.cz

„Co teď?“ zopakovala otázku Denisa.
„Teď najdeme tu smlouvu, zkopírujeme ji a doneseme mu ji, co myslíte?“ rozhlédl jsem se po holkách.
„Ale…“ chtěla navrhnout jiný postup Denisa, ale byla přerušená.
„Žádný ale. Teď jde o čas. Musí se to nějak vyřešit,“ řekla Kamila.
Denisa se okamžitě vydala do tátovy pracovny. Za moment byla zpátky a v ruce držela jakýsi papír.

„Kamí, prosím tě, najdi nám tu adresu na netu. A my se zatím oblíknem, ať můžeme vyrazit.“
Ze smlouvy vyplývalo, že pan Václav Matějka si nechal od táty vyprojektovat rodinný dům u nás ve městě, asi dva a půl kilometru od nás. Dům už by měl stát a Kamila nám předtím řekla, že tady byl pěšky. Nebo mohl použít MHD. Jako jsme se chystali teď my.
„Víte, co mu řeknete?“ ptala se Kamila.
„Jestli máš nějakej nápad, tak sem s ním!“ pobídl jsem ji.
„Co mu sakra budeme vykládat?? A jak mu to vysvětlíme??“ panikařila Denča.„Zkušební kabinka!“ vypadlo najednou z Kamily. „Pamatuješ na zkušební kabinku, Dení? Zkuste to samý!“
Denisa se zamyslela, zakývala hlavou a mrkla na ní. „To by mohlo vyjít. Ty s náma nepůjdeš?“
„Ne, já nemůžu,“ zavrtěla hlavou. „Já mám odpoledne trénink.“
Já jsem vůbec netušil, co tou zkušební kabinkou myslely, ale to se mi teď nezdálo důležité. Denisa už se převlékla do krátké červené sukně, sandálů a bílé zapínací blůzy. A na hlavu si narazila kšiltovku.
„A jak poznáme, že to byl opravdu on?“ napadlo mě.
„Jestli to byl on, kdo vás slyšel, jak spolu šukáte, tak to na něm určitě poznáte. To mi věřte.“ ubezpečovala nás Kamča. Jen jsem pokrčil rameny a už jsme vycházeli ze dveří směrem k autobusové zastávce. Pohledem jsem sledoval Denisu. Vypadala na oko klidně, ale ruka se jí slabě třásla a papír, na kterém byla napsaná adresa, zcela zmačkala.
„No tak, Deniso, uklidni se,“ snažil jsem se ji zbavit nervozity.
„Já jsem v pohodě,“ křečovitě se usmála.
„Ale nepovídej. Já to na tobě poznám. Vždycky jsem to poznal.“
„No jo, tak jsem trošku nervózní,“ připustila. Ujeli jsme několik zastávek, vystoupili z autobusu a zamířili k domu, kde jsme chtěli všechno vysvětlit. Ačkoliv já netušil, jak to budeme vysvětlovat. Jen jsem doufal, že má ségra nějaké eso v rukávu. Dům, ke kterému jsme mířili, opravdu vypadal jako novostavba, neměl ještě hotovou omítku, takže jsme se snad trefili.
„Já zvoním, ty mluvíš,“ pokusila se zavtipkovat Denisa. Chabě jsem se pousmál: „OK, OK, snad ze mě něco vypadne.“
Zmáčkla zvonek a čekali jsme. Bylo slyšet, jak se zvuk rozléhá domem a po chvilce jsme i uslyšeli kroky. Dveře se otevřely a v nich stála velmi sympaticky vypadající brunetka, které mohlo být tak kolem třiceti a v náručí držela malé miminko.
„Prosím?“ zeptala se zvědavě a čekala, kdo z nás dvou odpoví.
„Dobrý den, já jsem Jindřich Winter…“
„…a já jsem Denisa Winterová…“
„…bydlí tady pan Václav Matějka? Mám tady pro něj kopii smlouvy o vypracování projektu na stavbu tohohle domu.“
„Ale manžel není doma. Odešel asi před půl hodinou právě pro tu smlouvu. To jste se asi museli někde minout.“
Co teď budeme dělat? Určitě si tu smlouvu vezme a pošle nás pryč. A jak se to potom vyřeší? Trochu mě polil pot, ale snažil jsem se zachovat si chladnou hlavu.
„Aha. A můžeme jít předat vám?“ zeptal jsem se relativně klidným hlasem. Tím relativně myslím to, že ségra na mě určitě poznala, že se hlavně snažím hrát o čas.
„To můžete,“ odpověděla paní a pak dodala, „to jste, chudáčci, museli takovou cestu pěšky?“
„No my jsme…“ jeli autobusem, chtěl jsem říct, ale Denisa měla naštěstí dost rozumu, aby za mě dokončila větu.
„… jsme se chtěli projít,“ šťouchla mě loktem do žeber.
„A nechcete jít na chvíli dál? Já bych vám dala nějakou limonádu a sušenky, když jste se sem museli tak táhnout, abyste nám ten papír donesli.“
Kdyby mě Denisa nepřerušila, tak bych řekl, že jsme přijeli autobusem a v jejích očích bychom pak nebyli chudáčci, co museli pěšky, a nemusela by nás pozvat dovnitř.
„To bychom rádi.“
„Tak pojďte. Jen tak pro pořádek, já jsem Simona a tenhle raubíř je náš malej Dominik.“
„Jé, ten je roztomilej,“ naklonila se k němu Denisa. Ona i další ségry jsou v tomhle po mámě, že když uvidí malé děcko, hned ztrácí hlavu.
Simona nás provedla domem až do kuchyně: „Počkejte na mě chvilku, jen dám Domču do postýlky.“
„Máš nějakej nápad? Protože mě nic nenapadá,“ zeptal jsem se šeptem ségry.
„Počkáme ještě, jestli se neobjeví nějaká zajímavá příležitost.“
„Zajímavá?“
„Hele, už jde zpátky. Tak zatím dělej jakoby nic.“
Zajímavá příležitost? Jakoby nic? Co si pod tím holčička představuje? Že jako tady řekneme, milá paní, váš manžel nás slyšel a asi i viděl, jak spolu my dva šukáme. A ano, jsme bratr a sestra a ano, víme, že je to trestné a že je to incest. A doufáme, že to zůstane jen mezi námi. No to by teda bylo řešení. Ale Denisa možná dostane lepší nápad než teď já. Doufám.
„Víte, my jsme se nedávno přistěhovali. A navíc manžel si ještě nenašel novou práci, takže to tady skoro vůbec neznáme. Nemůžete mi třeba doporučit, kam se tady dá zajít ve volným čase?“ spustila Simona, jakmile se objevila ve dveřích. Denisa se toho hned chytla a začala jí doporučovat všechno možné, co se tady dá dělat, kam lze zajít a spoustu dalších věcí. Celkově Denisa si s ní hodně rozuměla a já tam jen seděl a poslouchal. Po chvíli jsme uslyšeli z vedlejšího pokoje pláč. Simona si povzdechla.
„Už má chudák hlad, to ho budu muset nakrmit, vydržíte tady chvilku o samotě?“
„Jasný, my budeme v pohodě,“ odpověděl jsem, ale Denise zasvítily oči.„Prosím vás, nemohla bych se dívat, když ho budete kojit? Já u toho totiž nikdy nebyla a strašně bych chtěla vidět, jak to vypadá.“
To byla celkem blbost, protože za mamkou, dětskou doktorkou, chodily sem tam prvorodičky, které si nebyly úplně jisté v tom, jak kojit mimino a někdy nepřišly za ní do ordinace, ale k nám domů. Tohle mohlo znamenat jediné, Denisa má něco v plánu. Zničehonic mi začal zvonit telefon. Podíval jsem se na číslo a viděl jsem, že mi volají z agentury ohledně brigády.
„Tohle budu muset vzít. Nevadí, když půjdu na chodbu?“ zeptal jsem se Simony.
„Jasný, všechno si zařiď, jak potřebuješ,“ odpověděla. Když jsem odešel, Denisa se Simonou osaměla.
„Mohla bych teda?“ poprosila nevinně.
„Vy nemáte žádné mladší sourozence?“ zeptala se Simona. Denisa po pravdě zakroutila hlavou, že ne.
„Ani nějaké známé nebo příbuzné?“
Malá lež neuškodí, tak opět zakroutila hlavou. Simona se usmála: „No co, na veřejnosti na mě stejně zírá spousta neznámých lidí, takže co?“ a došla do vedlejšího pokoje pro mimčo. Pak si začala rozepínat knoflíčky košile, kterou měla na sobě. Za pár okamžiků odhalila svá mateřským mlékem nateklá prsa. Denisa jako u vytržení sledovala, jak se malý Dominik přisál k matčinu prsu a hladově sál. Simoně se na tváři usadil blažený výraz, kterého si moje sestra okamžitě všimla. Za nějakou dobu už bylo všechno mléko z prvního prsu v bříšku jejího synka a Simona se chystala přendat si ho ke svojí druhé bradavce. Ale už to nebylo potřeba, protože už měl v sobě dost a odmítal další krmení.
„Tak a konec,“ povzdechla si Simona, protože jeden její prs stále doslova přetékal mateřským mlékem. Denisa se cítila jako očarovaná tím pohledem na kojící ženu, pomalu vstala a krok po kroku se blížila blíže k ní. Když Simona odložila Dominika do jeho postýlky a otočila se o 180°, Denisa stála těsně před ní.
„Deniso, co to…“ nestihla dokončit větu, když jí mojí sestra objala kolem pasu, přitiskla ji k sobě a ústy se přisála k bradavce s kapkou mléka na vrcholu.
„ÁÁÁ!“
Simona se nezmohla na víc, než na slastné vydechnutí. Prso se jí nesmírně nalévalo a Denisina hladová ústa jí přinesla nevýslovnou úlevu. Uvědomila si absurditu situace, v jaké se ocitla, sevřela tedy hlavu mladé dívky do dlaní a s velikým úsilím ji od sebe odtrhla.
„Tohle nemůžeme. Tohle se nesmí. Tohle je špatně,“ šeptala. Denisa ale přestala logicky uvažovat a proměnila se v sexuální bestii, která nečekala s odpovědí: „Ale je to tak neuvěřitelně sladký, já tomu nemůžu odolat.“
Odstrčila její ruce a opět se přisála k vábivé bradavce.
„Ale Deniso,“ zmohla se na pár slov,
„Za dveřmi je tvůj brácha. Co až se vrátí?“
Denisa se na chviličku odlepila od sladké bradavky a s velkým úsměvem na rtech odpověděla: „Můj brácha má úžasnýho ptáka a ty ho teď vyzkoušíš.“
Sestřiny ústa se opět obepnuly kolem mlékem přetékající bradavky, zatímco její ruce stáhly jedním pohybem ze Simony kalhoty a odhalily krásnou kundičku, s vyholenými pysky a s nádherným trojúhelníkem černých chloupků na vrchu.
„Bez kalhotek, to se mi líbí,“ zasmála se Denisa a přejela prstem přes místo, kde se schovával poštěváček. Simoně se podlamovala kolena: „Ne, ne, já nemůžu. Tohle nemůžu udělat.“
Jakmile se ale Denisin jazýček s piercingem dotkl nadmíru citlivého masíčka její buchtičky, dech se jí zrychlil, srdce se rozbušilo a na čele jí vyrazil pot. Z úst se jí vydralo nádherné zasténání.
Když mi zazvonil telefon, odešel jsem na chodbu a začal si zařizovat brigádu. Dostal jsem několik nabídek a dvě z nich mě docela zaujaly. Udělal jsem ale tu chybu, že jsem svůj zájem vyjádřil příliš okatě, takže se mi hned dostala spousta informací, které jsem si docela dobře mohl zjistit později třeba přes internet. Když konečně hovor skončil, pohledem na mobil jsem zjistil, že trval přes deset minut. Nechápavě jsem zakroutil hlavou nad tím, že mají některé agentury čas na to vykecávat se s lidmi, jako jsem já, kteří nakonec nabízenou práci možná ani nepřijmou.
Každopádně vrátil jsem se zpátky do pokoje a tam mě čekalo překvapení. Simona ležela nahá na gauči a Denisa, stále oblečená, klečela mezi jejíma široce roztaženýma nohama a pohyby hlavou naznačovaly, že si užívá chutnou šťávičku. Chvíli jsem to jen sledoval a to stačilo k tomu, aby se junior v kalhotách začal probouzet ze spánku. Přistoupil jsem blíž a pohladil Denisu po vlasech: „Ty seš pěkně nedočkavá, ségra. Já si jen na chvíli odskočím a co ty tady mezitím neuděláš.“
„Já jí slíbila, že ji ošukáš, tak mě nezklam, bráško!“ zazubila se na mě.Vytáhl jsem péro z kalhot a začal pomalu onanovat. Denisa si koutkem oka všimla mého počínání, chytila můj penis do ruky, dala mi na něj takovou pěknou pusu a strčila si ho do tlamičky. Simona, která pocítila nepříjemnou prázdnotu na svojí kundičce, otevřela oči a viděla, jak mi Denisa, moje sestra a moje dvojče, kouří péro.
„Ale… ale… vždyť jste sourozenci! Vždyť ona je tvoje sestra! To přece nejde.“
Já jen rozpačitě pokrčil ramena.
„No a co?“ odpověděl jsem jí. „Ubližujeme tím někomu?“
Simona tomu stále nechtěla věřit: „Ale proč? Proč? Tohle se nesmí!“
„Proč? Asi proto, že se máme navzájem rádi. Viď, Dení?“
Sestra s pusou plnou mého tvrdého kopí jen přikývla hlavou.
„Simono, vy máte nádherný prsa, můžu?“ natáhl jsem k pevným polokoulím ruce. Zachvěla se, ale neodpověděla. Kdo mlčí, ten souhlasí, řekl jsem si v duchu a rukama jsem sevřel ty dva nádherné kopečky. V tom okamžiku z jednoho z nich vytryskl pramínek bílé tekutiny. Denisa, jakmile si toho všimla, opustila moje péro a začala slízávat mléko tekoucí ze Simoniných ňader. Já se rozhodl, že ochutnám její kundičku. Jazykem jsem projel trojúhelníčkem černých chloupků a zastavil jsem se mezi temně rudými rtíky příjemně vonící štěrbinky. Simona jen vydechla: „Vy jste… vy jste nějací úchyláci, nebo co. To se ani nedá jinak popsat.“
Oba jsme se od ní odtrhli a začali se smát. Denisa se jí zeptala: „Chcete vidět, jak moc úchylný jsme?“
Nečekala na odpověď, chytla můj obličej a začala mě líbat. A myslím Líbat s velkým L. Naše rty po sobě klouzaly, jazyky se proplétaly a Simona nás sledovala s vytřeštěnýma očima. Oba jsme byli jako posedlí, vůbec jsme nevěděli, co děláme. Když jsme se líbali, svět kolem nás jakoby přestal existovat, jakoby se scvrknul jen na dvě osoby a ty dvě osoby jsme byli já a Denisa. Když jsme si konečně užili jeden druhého a spojení našich rtů se pomalu přerušilo, oba dva jsme se podívali na Simonu. Ta měla nyní zavřené oči a dva prsty si tvrdě vrážela hluboko do své rozevřené štěrbinky. Mrkl jsem na ségru: „Tak tady nejsme jediný úchyláci, co?“
Denisa vesele přikývla, pak mě chytla za ruku se slovy: „Hele, ochutnáme ještě jednou tu růžovou kundičku,“ a táhla mě zpátky k Simoně. S takovým nápadem jsem nemohl nesouhlasit. Oba dva jsme si klekli mezi dlouhé roztažené nohy a obličeji se přiblížili ke sladce vonícímu centru ženského klína. Denisina lačná ústa se ve vteřině přisála na zduřelý klitoris, na mě tím pádem „zbyla“ šťávičkami přetékající pička. Postupně jsem jazykem obkroužil oba dva řádně prokrvené pysky, než jsem se rozhodl vklouznout do vlhké a horké dírky, ze které neustále vytékal další a další sladký nektar. Sestra se na chvíli odtáhla od vztyčeného poštěváku, políbila mě na tvář a zašeptala mi do ucha dvě slůvka.
„Ošukej jí!“
Pak nabrala na ukazováček Simoninu šťávičku a začala ji roztírat po rudé špičce mého tvrdého kopí. Když jsem se jí zdál dostatečně namazaný, poodstoupila kousek dál a udělala mi místo. Sevřel jsem připraveného ptáka do ruky, přiklekl jsem mezi rozevřené nohy a pomalu začal zasouvat. Při prvním doteku otevřela Simona oči a překvapeně na mě zírala.
„Je to super, že jo? Řekni, že je můj bráška suprovej? Tak řekni to!“
Denisa si klekla k její hlavě a začala ji slovně provokovat, přesně jako to dělá Evča. Zase jsem se dostal do další absurdní situace. A vůbec mi to nebylo proti mysli. Užíval jsem si žhavou kundičku, která se kolem mě svírala, jak jsem pronikal hlouběji a hlouběji do měkkého ženského těla. Před necelou hodinou jsem se udělal, takže jsem očekával, že bych mohl vydržet trochu delší dobu. Simona nebyla ani zdaleka tak těsná a úzká jako byly moje sestřičky a můj penis v ní nádherně klouzal. Denisa ale znovu dostala chuť na Simoniny bradavky, a jak z ní začala vysávat další mléko, najednou jsem cítil, jak se poševní svaly kolem mě začínají stahovat a masírovat mě. Začal jsem zrychlovat svoje pohyby a ani Simona nezůstávala klidná a její tělo se začalo pohybovat proti mně. Naše přírazy byly pořád silnější a silnější, a když jsem palcem začal dráždit okolí ztopořeného klitorisu, její tělo se v nádherné křeči propnulo a po několika okamžicích strávených v úžasné rozkoši se uvolnilo. Simona se svalila na záda a zhluboka oddechovala.
„Co… co jste to se mnou udělali? To bylo něco úžasnýho!“
„Neříkala jsem, že brácha má ptáka, kterej stojí za to?“ smála se Denisa.„A pořád mi stojí. Tak co teď?“ položil jsem řečnickou otázku, ale pořád jsem zůstával v Simonině těle. Ta teď ležela stočená do klubíčka a její kundička byla pořád krásně přístupná. Asi bych měl projet i Denisu, ale proč si raději nevychutnat Simonu, když se ségrou teď můžeme doma šukat každý den. Pochvička byla plná ženských šťáv a mého spermatu, což fungovalo jako velice účinný lubrikant, takže navzdory kontrakcím, které se dostavily souběžně s orgasmem, jsem mohl stále klouzat v té úžasné dírce sem a tam. Polokoule Simonina měkkého zadečku se jen chvěly, jak jsem je rozevíral dlaněmi, abych měl snazší přístup k jejímu centru touhy a rozkoše. Mrkl jsem na ségru. Ihned poznala, že mám něco na srdci, tak se přistoupila ke mně.
„Takhle sis to naplánovala?“ pošeptal jsem jí do ucha a neustále jsem boky přirážel do mokré studánky svírající můj penis. Denisa nejistě odpověděla: „Teď nemůžeme dělat nic jinýho, než čekat. Čekat, až se vrátí její manžel.“
„Dení, tak hlavně, abychom ho zase nepropásli. To pro něj bude šok, až nás dneska už podruhý uvidí.“
„Hele Jindro, tak to bude možná lepší, když se vyměníme.“
„Co tím myslíš?“
„Lepší bude, když ji budu lízat já, než když ji šukáš ty.“
„No jasný, hned to bude.“
Opět zafungovala naše sourozenecká telepatie, protože jsem pochopil, co má ségra na mysli. Přece jen, až nás tady ‚jako náhodou‘ Simonin manžel najde, tak bude určitě lepší, když jeho manželku bude lízat mladá holka, než kdyby sem přišel ve chvíli, když bude nabodnutá na mém kopí. Denisa si přiklekla mezi Simoniny nohy místo mě a dva svoje štíhlé prstíky jí zasunula mezi tmavé závojíčky. A začala ji tvrdě mrdat. Abychom naší sexuální partnerku trochu umlčeli, stoupl jsem si k její hlavě, chytl ji za vlasy a přitáhl si ji k rozkroku. Okamžitě pochopila, co bych rád a zkušenými ústy sevřela naběhlého čuráka. Mě i ségře bylo jasné, že každou chvíli bychom měli mít (ne)čekanou návštěvu, takže jsme oba dva pozorně poslouchali, až uslyšíme nějaký podezřelý zvuk. Jak dlouho jsme přesně čekali, tak to Vám nepovím. Ale tipuju tak po půl hodině jsme uslyšeli, jak se otevřely vstupní dveře.
Oba dva jsme odstoupili od Simony a nechali ji svíjet se rozkoší a touhou po orgasmu. Denisa si upravila sukni a já si s obtížemi zastrčil péro zpátky do kalhot. Napjatě jsme čekali, co se teď stane, zatímco Simona neměla o okolním světě ani ponětí. Několik prstů měla zabořených ve své hladové pičce a prsty druhé ruky si kroutila nateklou bradavku. Za pár okamžiků se otevřely dveře a my uslyšeli mužský hlas.
„Simonko, jsem doma… co to??“
Jeho hlas se zvedl do nepřirozené výšky, když uviděl nahou masturbující manželku a nás dva, jak stojíme opřeni o zeď a s rozpačitým výrazem v obličejích čekáme, co bude dál. První, kdo nějak zareagoval, byla Simona. Když otevřela oči a uvědomila si, že manžel je doma, vzrušeně zašeptala.
„Vašku, pojď sem. Já tě teď moc potřebuju.“
Když jsem to uslyšel, sevřel jsem slabě ségřinu ruku na znamení, že se nám to povedlo. Rozdráždili jsme ji na tu míru, že jediné, na co se teď její mysl zmohla, byl sex, sex a jen sex. Vašek ale stál pořád na místě a překvapeně koukal střídavě na Simonu a pak na mě a na Denisu.
„Co to má znamenat? Co tady dělají tihle dva?“ šokovaně se zeptal. Nadržená Simona mu odvětila: „To neřeš, radši mě pojď rychle ošukat!“
„Ale co…“ nedokončil už větu, protože ho manželka už téměř posedlá touhou hlasitě okřikla.
„Mrdej mě!“
Jen pokrčil ramena, nevěřícně se podíval ještě jednou na nás dva a začal si rozepínat kalhoty. Simona se sklonila k němu a naráz si zasunula dlouhého čuráka až po kořen do úst. Vašek začal sténat.
„Simčo, ty jsi nejlepší. Ty prostě víš, jak to mám rád. Já tě miluju.“
U kouření ale nezůstali dlouho a on se posadil na židli a ona si mu sedla na klín. Sevřel její kulaté hýždě a ona na něm začala skákat. Nahoru. Dolů. Nahoru. Dolů. A pořád rychleji. Oba hlasitě vzdychali, jak se společně blížili k vyvrcholení. Denisa se ke mně naklonila,
„Sluší jim to spolu, viď?“ zašeptala.
„Sluší? Jestli sis toho nevšimla, tak spolu právě pořádně mrdají.“
„No jo, máš pravdu. Ale mě se to stejně líbí, mysli si o mně, co chceš. Ale nejsem si jistá, jestli bychom měli odejít, počkat, až se udělají, přidat se k nim, nebo něco jinýho. Co myslíš?“ zeptala se mě. Pravda, já se v takovéto situaci ocitám několikrát denně, tak samozřejmě vím, jak dál, pomyslel jsem si ironicky.
„Já bych počkal, až si spolu užijou, a pak je poprosil, aby se o nás nikde nerozšiřovali. Souhlas?“
Ségra jen místo odpovědi přikývla hlavou. Levou rukou si přejížděla po svých krásných ňadrech a druhou se mě křečovitě držela. Pohled na souložící pár ji nesmírně vzrušoval. Manželé Vašek a Simča již pomalu finišovali. Pot se z nich jen lil a židle pod nimi skřípala, jak na ní tvrdě mrdali.
„UŽ BUDU STŘÍKAT, UŽ BUDU STŘÍÍÍKÁÁÁT!!“
„DĚLEJ, STŘÍKEJ DO MĚ, VYSTŘÍKEJ SE DO MNĚĚĚĚ!!“
Pěkně sehraná dvojka, určitě spolu šukali hodně často, takže nebylo divu. Jako jedno tělo zkolabovali oba dva zároveň. Koutkem oka jsem mrknul na Denisu a trochu jsem se vyděsil. Blůzu měla rozepnutou, rukama si masírovala svá půvabná ňadra a pomalu, krůček po krůčku přistupovala blíže k oddechujícímu páru. Omluvně se na mě podívala, pohledem říkajícím „nemůžu si pomoct“, klekla si na zem a vzala do úst Vaškův penis, pokrytý vrstvou spermatu i poševních šťáv.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Michal napsal

Kdy vyjde další díl

mra napsal

nikdy je to zkopirovano z jineho webu

admin2 napsal

Laura mi poslala povídku 17.10.2013.
To je den, kdy byla publikována také např. u Anetky.
Bývá běžné, že autor publikuje povídku na více webech.
Většina autorů píše povídky pro zábavu a chtějí, aby jejich příběh vidělo co možná nejvíce lidí.

Tom napsal

Ahoj pošleš mi prosím další tvoje povídky

Anonymní komentář napsal

Nejlepší povídka super děj 🙂

Luky napsal

Ahoj můžeš mi poslat všechny povídky prosim

Anonym___ napsal

Například na efenixu máš všechny díly:)

TOPlist