Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Štěstí opilcovo

Kategorie: Fetish, Orál, Otrokyně
28.10.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 3 hlasů

Vytahuji vlastní nozdry do výše mraků, abych nasál vůni noci. Něco mává mojí hlavou a já jen pozoruji, jak je všechno rychlé a zároveň pomalé. Cítím, jako by mi něco rytmicky bušilo do těla a otřásalo vším ve mně najednou. Upíjím zlata z korbelu ze skla. Sedám k náhodnému stolu bez zájmu o přísedící, kteří se baví o tom škváru, co tak otřásá vnitřnostmi a vlastně že se to nedá poslouchat.

Sedím nehnutě a naslouchám hlasům, co se snaží překřičet hlas z repráků. Zajímá mě, jak vypadají ústa, co mi mluví v hlavě.
Žena… hned vedle mě. A já si jí všiml až teď. Mluví ke mně. Nevím, co říká. Nerozumím jí. Jako by mluvila na někoho za mnou, ale vím, že jsem to já, čí ucho by mělo mít její pozornost.

Soustředím se. Rozumím a naslouchám. Jako by se mi ulevilo, když zjišťuji, že se mi jenom snaží představit. Oplácím představení a začínám konverzovat. Konzervace na úrovni, jak se říká. Jako v továrně na kočičí žrádlo a sardinky. Věty jsou krátké, úderné a skoro beze smyslu. Co by taky mohla čekat od člověka, co mu vaří krev ze všech těch jedů, které do sebe všichni dobrovolně dneska lijeme. Těší mě fakt, že je na tom docela stejně jako já. Nu což…

Chytám ji za ruku a vstávám. Na parketu se zdá být plno tak akorát, abychom se vešli a zároveň na sebe viděli. A teď to začíná. Mácháme sebou do rytmu něčeho, co by mělo připomínat hudbu. Co já tady vlastně dělám? Chytám ji kolem pasu a skandujeme se zdviženými ukazováčky směrem ke kapele, co do sebe mezi songama klopí jednu flašku za druhou. Prý se jim potom líp hraje. Necháváme je při jejich naivní představě a nezajímá nás už vlastně vůbec nic. Vlastní objetí nás hřeje ve studené jarní noci. Obrací oči ke mně a přibližuje se, jako když se šelma plíží ke své kořisti. Zaráží vlastní rty do mých. Vráží do nás dav burcující mládeže před jevištěm a zvolávají jméno interpreta na něm, jakoby se snažili si ho pořádně zapamatovat. Přesto se držíme na místě a prožíváme nekonečný okamžik nového pocitu, který vlastně ani nebyl tak úplně v plánu.

Odcházíme k baru, kde jí kupuji další drink a kde nezavřem pusy, jak se nám slova líně odráží z jazyků. Hladím ji po tváři, abych jí ukázal, že nejsem zlý. Že mi může věřit. Přijímá moji dlaň přitlačením tváře k ní. Až teď poznávám skutečně její zjev. Je to křehká holčička, co nabádá k dojmu nezkušené a počestné dívky. Drobná tvářička, která by sedla kdejaké mladé slečně. Dlouhá, úzká brada, malý nosík, hnědé oči i vlasy a úzké rtíky, namalované rudou rtěnkou. Kůži má tak bledou, že její rty úplně svítí. Bílá volná košilka, černá sukýnka a pod ní zelené punčochy. Přesto z ní srší téměř nekonečný hlad po sexu. Připadám si vedle ní jako obr, ale nejspíš přesně to se jí líbí. Nejspíš přesně to hledá. Chytám ji kolem pasu a přisouvám blíž. Políbí mě.

Dopíjíme drinky za úžasnou akční cenu a ptá se mě, jestli bych ji nedoprovodil. Že bydlí tady kousek a kdesi cosi. Říkám, že proč ne. Stejně jsem chtěl jít už domů. Opravdu. Je mi docela zle a rád bych se tady z toho všeho vyspal. Chytá mě za ruku a vykračuje si to rázným, i když trochu nejistým krokem ven za drátěný plot. Opouštíme areál a doprovázím ji s rukou v mém rameni. Cestou mluvíme snad o všem. Jako bychom si dokonale rozuměli. Mluvíme o hudbě, umění, literatuře. O věcech, o kterých si nemám nikdy s kým pokecat. Jakoby se všichni uzavřeli do jejich „průměrných“ životů a stali se z nich dokonalí ignoranti. Stádečko populárního a konzumního světa.

Mluvíme tak dlouho, až jsem si ani nevšiml, že polovina vesnice je už dávno za námi. Stojíme před dveřmi údajně jejího domu a zve mě dovnitř. Prý na čaj… Jasně. Všichni víme, jak to dopadne.

Jsme uvnitř a vede mě po dřevěných schodech do druhého patra. Stojí přede mnou ve svém pokoji. Instinktivně ji chytám kolem pasu a ona se mi věší na krk. Přirážím rty k jejímu čelu. Není to vůbec složité. Její čelo mám hned u nosu. Objímá mě a já samozřejmě objetí opětuju. Zvedá hlavu, stoupá na špičky. Její nos se ocitá u mého. Políbí můj horní ret. Jen zlehka. Jako by ho jen lechtala a já držím na místě a čekám, co udělá.

Nechám ji, ať si zatím dělá, co chce. Nedávám žádnou záminku k jakémukoliv pokračování. Jen ať se pěkně snaží, když už mě teda tolik chce. Přece jen, původně jsem chtěl hned odejít domů.

Druhý polibek na ret. Další už šel na koutek, na líčko, k uchu a od ucha na krk, kde se jich množilo nejvíc. Vrací se k uchu a lehce ocucává boltec. Pokračuje nahoru až ke zvukovodu. Slyším její chvějící se dech až někde v hlavě. Slyším její tenký hlásek v průvanu z něj. Ohřívá mi jím celé ucho. Cítím se neskutečně dobře. Celé hodiny by mi mohla funět do ucha a já bych tady jen stál a poslouchal ten orchestr. Cítím, jak se její jazýček dotýká ucha. Pomalu se blíží ke zvukovodu a zlehka do něj vjíždí. Slyším, jak její jazyk namáčí vyschlé zubožené ucho po dnešní „hudební“ terapii. Chvíli si tam hraje a já se můžu skoro rozpustit při tom neskutečném pocitu. Jako by říkal: pojď. Vem si mě. Vem si mě hned! Jako by mi chtěla ukázat, jak má jazyk vyprahlý žízní a chce se napít ze mě.

Vytahuje jazyk za mého vnitřního protestu a vrací se k mým rtům přes krk a bradu. Znova ten lehoučký polibek na horní ret. Stoupá si zpátky na paty a rozepíná mi košili. Pomaličku. Knoflík po knoflíku. Postupuje až k poslednímu a chytá za sponu opasku. V tom ji ale musím zarazit a chytám ji za zápěstí. Teď to bude zase pěkně po mém.

Podívala se mi do očí. Trochu nechápavě a trochu s očekáváním. Pouštím ji a jedním pohybem jediné ruky jí svlékám bílou košilku a druhou rukou rozepínám sukni. Oba kusy oblečení dopadají vedle postele za ní. Chytám ji pevně kolem pasu svými velkými dlaněmi a zahazuji ji na postel. Skáču za ní rozkročmo přes nohy. Právě v tuto chvíli si pořádně uvědomuji, jak moc je malá. Jak je křehká. Rozepíná mi kalhoty a pomalu vytahuje opasek z kalhot. Krčí vytažený opasek v rukách a s výrazem neskutečného chtíče mi ho podává. Sedá si a zvedá ruce nad hlavu. Stahuji opaskem ruce kolem zápěstí k sobě a pásek pořádně utahuji. Slyším, jak krásně zakňučí, když troch zaberu. Snažím se na smyčce udělat alespoň takový uzel, co mi široký pás kůže dovolí a zároveň takový, aby se z něj jen tak nedostala. Opatrně ji pokládám zpět na matraci a vážu pásek k rámu postele za její hlavou.

Až teď jsem si všiml, že zavřela oči. V obličeji má nádherný slastný výraz. Vyčkává. Zarážím nehty do jejích zápěstí a pomalu ryji rudé čáry přes loket, do podpaží. Její bujná prsa přejíždím obzvlášť opatrně a pomaličku. Celá se chvěje. Cítím, jak jí pulsuje krev pod kůží. Cítím, jak jí kůže napuchá. Jak se ježí chlupy na rukou. Dalo by se je slyšet. Přejíždím nehty přes bradavky, které připomínají věžáky. Vzdechne jak malý pes a já začínám vařit. Pokračuji na bříško, přejíždím na boky a k zadečku. Schovávám prsty pod její punčochy. Zatínám svaly a ve zlomku vteřiny jsou na zemi se vším ostatním. Hladím dlaněmi její hladké nohy. Začínám kyčlemi. U jejích stehen se zastavuji nejdýl. Prohmatám je a políbím. Pokračuju ke kolenům a přes lýtka až k prstům. Dokonalé nožky. Mohl bych je hladit a mazlit se s nimi snad celou věčnost.

Sahám mimo postel a vytahuji zelené punčochy. Skládám je nohavicemi k sobě a přivazuji jednu nohu k rámu postele. Sahám znova a chytám košili. Vážu rukávy druhou nohu a vracím se po ní zpátky k téměř nehybnému tělu, které se chvěje od svázaných rukou až k právě přikovaným patám. Nebránila se ani vteřinu. Nejspíš ještě ani neotevřela oči. Přivoním k její hladké kundičce. Má krásnou čárku. Kousám ji kolem ní a poslouchám, jak s každým kousancem zakňučí. Neskutečně se vyžívám v její bezbrannosti. Levou rukou prohmatávám prsa a druhou obtáčím kolem stehna. Vím, že ji tím společně s kousáním přivádím k šílenství.

Kousám ji do pysků. Bolí jí to. Já vím. Konečně zajíždím jazykem mezi pysky, abych našel klitoris a pořádně si s ním pohrál. Uvolňuji pravou ruku a zajíždím prostředníčkem dovnitř. Skoro jako by se rozbrečela, jen co jsem se dotknul vnitřku její kundy. Lízám její malinký klitoris a vjíždím prstem do ní. Nejdřív pomalu, abych zjistil, jak to má nejraději. Při každém vytahování prstu ho krčím, abych na ni víc přitláčel. Začíná sténat a já přitvrzuju. Jako bych se jí snažil jazykem prolízat a prstem rozedrat až k masu. Sténání zesiluje a nutí mě ještě víc přitlačit. Baví mě to. Kroutí se a trochu mi to tak stěžuje. Odskakuji jazykem z klitorisu a to nechci. Chci pokračovat. Přidávám ukazováček a teď už ji prsty mrdám, jako když píst zajíždí do válce motoru a zase zpět. Krásně mlaská. Jako by jí projel blesk a začala se kroutit, jen co jí její pouta dovolila. Nezmůže vůbec nic. Jenom ležet a tiše kňučet do prázdna. A ona to ví.

Její kroucení začíná být nesnesitelné. Měl jsem ji spoutat úplně celou. Jen mě tím ruší a vadí mi to. Snažím se pokračovat, abych to nemusel vnímat. Začíná mě tím pěkně štvát. Ještě chvíli a vybouchnu zlostí.

Tak! A mám toho dost! Vytahuji z ní prsty a zarývám nehty hluboko do jejích boků ve snaze ji úplně znehybnit. Vyjekne bolestí, ale to mě jen víc rozzuří. Odpoutávám ji od postele. Ruce nechávám svázané za zády a házím ji na zem. Klečí na kolenou. To je dobře. Přicházím k ní zepředu a úplně rozepínám gatě. Vytahuji svůj napnutý úd a otevírám jí jím pusu, co to jde. Skoro se nevejde, jak ji má malou. Nevadí. Však já si pomůžu.

Snažím se ho nacpat dovnitř, co to jde. Začíná se dávit. Kucká a lechtá mě jazykem pod žaludem. Nádhera! Vrážím ho do ní tam a zpátky, jako bych se jí snažil prorazit až k mozku. Vyšukat mozek z hlavy, jak se říká.
Ruce má svázané za zády. Nemůže se ani pohnout. Pokračuji dál, dokud nevím, že omdlévá z nedostatku kyslíku. Nechám ji trochu vydechnout a chci pokračovat. Ještě jsem zdaleka neskončil.

Ale copak…? Naklání hlavu k mému penisu a sama otevírá pusu. No dobrá. Tohle se mi začíná líbit. Tak jedeme dál a tvrději! Penis mám už úplně ztopořený, jak ze mě pomalu prchal alkohol. Myslím, že kdybych jí sáhnul na krk, cítil bych jeho špičku. Kloktá, jako když nemocný vykloktává hlen z plic. Zajímavý zvuk. Líbí se mi. Už jen pro něj bych pokračoval do nekonečna. Po tvářích jí tečou slzy. Úplné řeky slz. Jako by jí sliny a žaludeční šťávy tekly přes oči, když pusou nemají kudy.

Nechávám ji znova vydechnout. Ztěžka popadává dech a z pusy se jí řine směs slin a žaludečních šťáv. Zamiloval jsem si její hlavu. Šukal bych ji pořád! Úplně zrudla. Sama sahá pusou po penisu a žádá pokračování. Narážím ji hlavu na něj, jako bych ji chtěl napíchnout na kůl. A ven a zase zpátky. Nekonečně pořád dokola. Začíná modrat. Připomíná borůvku. Šťavnatou borůvku, co jen potřebuje vymačkat. Její prsa jsou zmáčená obsahem vlastního žaludku a pusy. Pokračuji dál a snažím se do ní dostat co nejhlouběji. Boří nos v mém porostu. Jen se pěkně napapej. Dlouho jsi nic nejedla že? Žaludek má nejspíš opravdu prázdný. Zatím z ní lezou jenom kyseliny.

Snaží se loudit ze sebe nějaké zvuky. Něco jako skřeky. Asi chce zase přestávku. No dobrá, ale jen chvíli. Ztěžka oddechuje. Ještě chvíli vydrž. Už bude konec.

Opět sama otevírá pusu a já mám volný průchod. Pokračujeme a já se pomalu blížím k vrcholu. Slzy jí stékají na bradu a odpadají na její prsa. Vidím její nádherné hnědé oči, jak se na mě dívají od pasu. Její nos mě lechtá v podbříšku a jazyk mě hladí zespod penisu, zatímco jí klouže do pusy a zase ven. Už to nevydržím dlouho. Asi brzo prasknu. V tom mi brní celé tělo a vím, že jsem na vrcholu. Zasouvám, co to jde a všechno jí dávám přímo do krku. Nádherný pocit! Jako by ze mě všechno napětí v okamžiku spadlo.

Jdu z ní ven a klekám si před ni. Je ještě zadýchaná. Z brady jí tečou sliny na prsa zmáčená od všeho toho hnusu, co z ní vyšlo. Políbím ji a ona mi polibek okamžitě vrací. Líbilo se jí to. Pomalu zase bledne, ale od koutků úst až po líčka zůstává pořád pěkně červená. Sahám jí za záda a rozvazuji opasek. Okamžitě mi chytá hlavu do dlaní a dlouze mě políbí. Jakoby ze vděku. Vstává z podlahy a jde si pro papírové ubrousky, co je má položené na stole vedle postele. Celá se do nich utírá a já jen sedím na zemi a pozoruji ji. Seděl bych tady klidně celý zbytek noci. Je to nádhera. Stojí hned u okna, do kterého prostupuje jen matné světlo z venku. Dívám se, jak jí všechno stéká mezi prsa a po bříšku, kde včas všechny kapky zachytí v ubrousku. Jak si utírá svá velká lesklá a hladká prsa. Jak ji dlouhé vlasy hladí po zadku a sjíždějí po zádech k bokům, když se naklání pro další ubrousek, aby si mohla utřít zmáčenou rtěnku ze rtů.

Vstávám z podlahy a jdu k ní. Chytám ji zezadu za boky a pak za bříško. Nakláním k ní hlavu a přivoním k jejím vlasům. Znova tvrdnu. Ztopořeným penisem se jí opírám o záda. Chytá mě za ruce na jejím břiše. Chvíli tam jen tak stojíme a mlčíme.

Asi ji to přestalo ale bavit. Pouští ruce a v mém objetí se otáčí čelem ke mně. Podívá se mi nahoru do očí rebelským pohledem, který jakoby říkal „teď si budu hrát zase já!“. Pouštím ji a ona mě okamžitě shazuje na postel. Nechal jsem se. Jsem zvědavý, co bude dál. Sedá si mi na stehna tak, až to vypadá, jako by jí přirostl můj penis. Naklání se nade mě a opírá se rukama o postel. Líbá mě a já ji držím za boky. Neskutečně dobře líbá. Napadlo mě ale, že když mě chce líbat, musí zvednout zadek, aby na mě dosáhla. Zvedám teda zadek i já, abych do ní mohl zajet penisem.

Nedaří se mi to. Asi je moc vysoko. Sedá si mi na penis, ale nejsem v ní. Je to úplně něco jiného. Sedí na něm a jezdí po něm tam a zpátky. Honí mi péro vlastní kundou. Tak tohle jsem ještě nezažil. Je to nádhera. Pokračuje tak necelou minutu, pak se zvedá a začíná mě znova líbat. Já se snažím zase zvedat zadek ve snaze do ní vklouznout. Marně. Tentokrát je ale níž. Kloužu jí penisem po břiše, ale do sebe mě nepustí. Zlobí mě. Hodně mě zlobí.

Přechází přese mě k rámu postele za mojí hlavou. Vzala mi jednu ruku a přitáhla k rámu. Jakoby sahá za postel a slyším řinkot něčeho kovového. Vytáhla zpoza postele popruhy s kovovými skobami. Nejspíš jsou přidělané přímo k rámu postele. Přivazuje mi jím jednu ruku a hned sahá po druhé. Teď jsou obě přikované a vrací se zpátky. Opět mě líbá a zvedá přitom zadeček nad můj penis, čímž mě neskutečně dráždí a já mám pocit, že za chvíli umřu, pokud se do ní nedostanu. Zvedám zadek a snažím se na ni dosáhnout, jenže buď je moc vysoko, nebo moc nízko a já se do ní prostě nedostanu!

Baví se tím. Cítím, jak se jí chvějí rty od smíchu. Tak tobě to přijde směšné, jo?! Však počkej, až mě rozvážeš. To něco zažiješ! Na druhou stranu se mi to hrozně líbí. Takové napětí jsem snad ještě necítil. Tak blízko a přitom tak daleko. Mučení započalo a já měl být umučen k smrti. Chci dovnitř. Opravdu hodně! Nedovolí mi to. Zase si mi sedá na penis a chvíli ho dráždí. Tohle už dlouho nevydržím. Snažím se vytrhnout pouta, ale jsou silná. Směje se mi. Teď se už fakt směje. No jen se směj. Pořád na mě sedí a přejíždí mi po penisu vagínou. Líbí se mi to. Mám takovou potřebu se do ní dostat, až z toho dostávám záchvaty zběsilosti.

Donutilo mě to přemýšlet, jak dosáhnout svého cíle. Popruhy jsou moc pevné. Z těch se nedostanu. S nohama toho moc nepředvedu. I když… krčím nohy v kolenou a zapírám se nohama o postel. Zvedám tak celý zadek a s ní i holčinu, co na mě sedí. Přibližuje se obličejem ke mně a instinktivně mě začíná líbat. Trhám zadkem rychle dolů a hned zpátky nahoru. Nepovedlo se… ocitám se zase na jejím bříšku. Směje se. Zase se směje. Zkouším to zas. Bez úspěchu. Smířil jsem se s tím a jen ji tak držím zadkem nade mnou, aby mě mohla pohodlně líbat a přitom mi mohla sedět na penisu.

Tlačí na mě zadkem a já pochopil, že mám jít zase dolů. Teď zadek zvedá. Do správné polohy. Trochu jsem znejistil. Nevím, jestli to myslí vážně, nebo to je zase nějaký trik. Zkouším to. Pomalu. Dotýkám se žaludem vagíny a pomalu kloužu dovnitř, až jsem v ní celý. Pomalu zase vytahuji ven a přirážím. Vzdychá. Tento vzdech mi chyběl. Chci jich víc! Chci pokračovat! Znova vytahuji a chystám se k dalším přírazu, ale v tom se zvedá výš a zas mě do sebe nepustí. Tak to už je ale moc. Teď mě fakt sere! Jdu se zadkem dolů a ona mi dává jen lehký polibek na rty s šibalským úsměvem. Sedá si znova za penis a bere ho do ruky. Hodně pomalu ho honí a mě se začíná všechno zase točit z návalu adrenalinu, který prostě musí nějak ven.

Dívá se na mě, jak se trápím a přitom pokračuje v pomalém honění. Dělá jí to dobře. Vidím jí to na očích. Asi brzo vybouchnu, ale stejně si to užívám. Nechal bych se od ní trápit klidně celé věky.

Po pěti minutách vstává a pomalu si sedá na penis. Cítím, jak lehce do ní klouže. Je tak vlhká, že cítím, jak mi její šťáva chladne na stehnech, kde před chvílí seděla. Teď už na mě sedí úplně a já jsem celý v ní. Vůbec netuším, jak jsem se do ní vešel. Má hrozně malou kundičku. Je hodně úzká, ale vešel jsem se. Zvedá se a znova sedá. A zase. Po pátém přírazu jsem to nevydržel a zvedl jsem se já. Přirážím do ní, co nejvíc to jde. Ze všech sil. A znova a znova! Naklonila se nade mě a opřela se o postel. Houpe se nade mnou jako kyvadlo a její vlasy vytváří záclony, kde jsme jen my dva. Prsa se vlní jako pobřeží za přílivu. Škoda jen, že mám pořád svázané ruce. Chytil bych ji za boky a pořádně s ní na mě lomcoval, jako nikdy předtím. Pokračujeme dál a začíná pořádně sténat. Při každém přírazu vydává zvuky, jako by ji někdo bil. A taky že skoro jo. Buším do ní vší silou a ona mi jde vždy vstříc. Za chvíli ji musím rozervat zevnitř. Naráží do mě a houpe se mi zase zpátky nad hlavu. Pořád do kola.

Penis mám jako betonový sloup a jakoby s každým přírazem ještě rostl. Řve teď už dost nahlas, aby nás bylo slyšet po celé vsi. Postel kupodivu nevrže a drží si svůj tvar. Je to její postel a nejspíš je navržená na podobnou zátěž – I ty jedna mrško. Pěkně sis to zařídila.
Znovu mě brní celé tělo a cítím, jak se mi krev žene do hlavy. Chytá mě dlaněmi kolem krku a opírá se o něj. Tím mě střídavě škrtí a uvolňuje. Perfektní! Asi brzo exploduju vzrušením. Je to něco neskutečného. Nevídaného. Chci víc! Chci to dělat třeba celý další den. Týden. Měsíc a roky!

Blíží se k vrcholu. Její orgasmus je blízko a já to vím. Ještě pár přírazů. Zarývá mi nehty do krku a snaží se ho rozdrtit. Její jekot teď musel probudit sousedy. Obrovský řev.

Unáším se její cestou. Vnímám její hlas, jako rajskou hudbu. Křičí, že už má dost, ale to mě ještě víc přiměje pokračovat a přitlačit. Přestává vnímat. Její řev ustává. Upadá do bezvědomí. Přestávám, dokud je ještě při smyslech. Probouzí se a ztěžka oddechuje. Jenže mě se nechce končit. Pokračuji dál. Dalších pár přírazů a je zase v tom. Zase řve, jako by ji mučili. Řve, až se okna třesou. Prosí mě, ať přestanu, že už má dost – Zbláznila ses? Teď? Když jsem v nejlepším? Ani omylem.

Přirážím dál, ale ona uskakuje a slézá mi z penisu. Vyčerpaná dopadá na mé břicho. Slézá k mému péru a začíná ho pomalu kouřit. Z brutálního sexu se stala obrovská rozkoš. Nechávám se unášet jejími rty a zavírám oči. Jemně si hraje s žaludem a pak si ho dává celý až po kořen do pusy.

Opakuje to. A znovu. Cítím, jak se mi ježí chlupy po celém těle. Mám husí kůži. Přichází konec. V tom mi hlavou proletí hejno blesků. Začínám řvát. Stříkám jí do úst. Jako bych jí do pusy vylil všechno ze sebe. Jsem úplně prázdný. Na nic nemusím myslet. Ležím a nechávám se oddávat tomu pocitu naprosté spokojenosti. Rozvazuje mi ruce, zatímco ze mě vyprchává ten pocit dokonalé blaženosti. Tulí se ke mně a já ji objímám. Usínáme.

Vytahuji vlastní nozdry do výše mraků, abych nasál vůni noci. Něco mává mojí hlavou a já jen pozoruji, jak je všechno rychlé a zároveň pomalé. Cítím, jako by mi něco rytmicky bušilo do těla a otřásalo vším ve mně najednou. Upíjím zlata v korbelu ze skla. Sedám ke stolu a vedle mě sedí žena. Políbí mě a šeptá mi do ucha. Rozumím naprosto přesně. Chce doprovodit domů. Tentokrát nemusí předstírat čajový dýchánek. Už nějakou dobu ne.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 3 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

anna napsal

jedna z nejlepších povídek. Děkuji…

Petra napsal

Chci to..

Martin napsal

Slušné, chválím

Martin napsal

Hezký napsane

Pavel napsal

jedna z nejlepších… jestli ne vůbec nejlepší

TOPlist