Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Statek hrůzy I.

Kategorie: Znásilnění
19.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 77 hlasů

Otevřel jsem vrata od stodoly. Po zemi ležely svázané dívky, některé byly pověšené na sloupech. Bylo jich asi 30 ve věku 14-35 let. Vzal jsem jednu blondýnku, tak kolem 17. Vytáhl sem jí ze stodoly a pohodil na zem na dvůr. Rozvázal jsem jí a ztrhal z ní oblečení. Ječela, chtěla se bránit, ale neměla šanci. Přivázal jsem jí ruce k plotu a zasunul péro do její zadní dírky. Vyjekla bolestí. Skoro hodinu jsem souložil s její krásnou velkou prdelkou a když jsem zkončl, dívka už nemohla ani brečet.

Měla úplně červený zadeček a to byl teprve začátek. Vzal jsem jí a poponesl kousek dál k vodní pumpě. Nabodl jsem jí na trubku. Zařvala silnou bolestí. Přivázal jsem jí nohama k pumpě a začal pumpovat střeva. Voda jí plnila a natahovala střeva.

Dívka prosila ať jí nechám, že udělá cokoliv, jen tohle ne. Sundal jsem jí z pumpy a odhodil zpátky na zem. Měla díru už tak velkou, že jsem jí tam mohl strčit ruku. pomalu jsem ruku zastrkoval dál a dál, až jsem v ní byl až po loket. Musela to být hrozná bolest. Když jsem s ní byl hotov, odtáhl jsem jí do stodoly, přivázal a napíchl na takový dřevšný kůl. Dívka se nemohla pohnout a tak na kůlu musela být celý den.

Hnedl jsem si vzal další dívku, a odvedl jí do stájí. Tam sem jí ohnul o plot a znásilnil. Byla to pěkná hnědovláska menší postavy. Když jsem vyzkoušel šechny její dírky, přivázal jsem jí a přivedl Ringa, pěkně velkého běláka. Jakmile uviděl pěkně roztaženou kundičku, neváhal a ihned k ní běžel. VYskočil, opřel se o plot a svým půl metrovým klackem se snažil trefit do její jeskyňky. Prosila mě, ať toho koně dám pryč, že má pomalu větší péro než je ona sama, ale já jen s úsměvem sledoval jak šuká tu svojí klisničku. Nechal jsem ty dva věnovat milostným hrátkám a šel sem mučit další holčičku.
Sebral jsem asi 14-letou pěkně opálenou broskvičku. Rozhodl jsme se, že jí pudu ukázat klukům, ať si tky užijou. Odnesl jsem jí dovnitř a přhodil přes stůl. Řekl jsem, ať se každý obslouží jak je libo. Vzali si jí snad všichni chlapi, každý minimálně na 10 minut, Když tu holčinku oplodnili, řekl jsem si, že zkusím co všechno se jí do broskivčky vejde. Křičela ať už jí pustím, že další ošukání už asi nepřežije a že je jí teprve čtrnáct.

Začal jsem s lahví od piva, s kterou jsem dírku zvětšoval tak, že sem jí tam nakonec strčil celou. Pak jsem tam strčil i celou pěst. Musela to být nepředstavitelná bolest. Vzal jsem jí na záda a odnesl do Rexovy klece. Vlčák se do ní hned pustil a Karolína, jak se zrzka jmenovala se už ani nemohla bránit.

Tak jsem šel do stodoly pro další oběť…

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 77 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Oo napsal

Zajímavé..

kdokolovej napsal

jsi nejlepší jako Řezník piš dál je to bomba

deve napsal

moc krásná povídka těším se na pokračování pokud bude

bakinator napsal

super

Michlam napsal

Tohle je dukaz ze muzisou zkurveni kokoti kteri by mneli vyhynout! Zmrdi zkurveny. Kdyz tohle napsal muz ani se nedivim, urcite je to kokot uchylni kteremu by mneli odziznout pero, pokud zenska tak je ho pekna pica neukojena. Inak ta povidka nema pointu, radeji uz nepis

Kristinpek napsal

Many thanks! Ample material.

Kristinpek napsal

Point clearly regarded.!

TOPlist