Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Spolubydlící a Sestřenice

Kategorie: Incest, Striptýz, Šukačky, Teen
23.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 65 hlasů

Začalo to v když my bylo 14 let. Bydlel jsem doma s rodiči sám a dříve s bratrem, který se odstěhoval.

Jelikož byl pokoj volný a finance nebyly na nejlepším stavu, museli jsme si sehnat někoho na nájem. Čekal jsem studenta nebo studentku. A byla to pravda, ale nebyla to uplně studentka, protože už školu dokončila a hledala si práci.

Když jsem jí viděl tak moje péro byla jako kámen a myslel jsem že se udělam už z pohledu na její velký prsa ve velkém výstřihu a to nemluvím o zadečku. Přecejen já jsem na zadečky labužník. Nejlepší na tom bylo že nosila legíny.
Začalo to na žačátku prázdnin. Vychazeli jsme spolu dobře, normalně se i bavily nebo tak, ale pak měla přijet sestřenice s tetou a strejdou. Jako každý rok jsme jeli někam do Aquaparku. Letos to bylo v Praze.

Když sme dojeli, tak jsme se šli do šaten. Já se začal svlíkat a zapomněl jsem zamknout a zrovna tam vlezla naše Spolubydlící. Usmála se a něco řekla, ale vůbec jsem jí nerozuměl kvuly tomu ruchu. Zamkl jsem se oblýkl plavky a vyšel jsem. To co se dělo na koupališty asi nemusím zminovat protože to nebylo nic zajimavého :).

Doma jsem si udělal věčeři a když jsem šel k sobě nahoru do pokojě, zjistil jsem že rodiče teta i strýc šli do hospody a že se vratí někdy po půlnoci.
Byl jsem tedy doma sám se sestřenicí a spolubydlící. Sestřenici bylo 17 let.
Kozičky měla oproti spolubydlící menší, ale zato lepší prdelku. Denní běhaní se jí určitě vyplatilo.

V pokoji na mě čekala spolubydlící s tím, jestli jsem nezapoměl na to co mi řekla. Řekl jsem že ne (ale nevědel jsem co doopravdy myslela) . Říkala, že se půjde najíst a pak mi to ukáže. Tušil jsem co mě čeká tak jsem si dal kameru tak aby zachytila celý pokoj, ale byla skrytá.

Přišla, ale v úplně jiném oblečení. Měla na sobě tygrované legíny a jen podprsenku. Vybídla mě ať si sednu na křeslo za kterou byl stůl a nad stolem skřín kde byla skrytá kamera a jedna hned na druhý straně, takže jsem jí mohl vidět z obou stran. Začala se pomalu svlíkat. Nejdřív se otočila a vyšpulila prdelku, pomalu se ohýbala a pomalu si sundavala legíny. Zůstala jen v tangách, protože podprsenku sundala hned po tom. Už mi stál jak nikdy předtím ona si toho všimla a řekla ať ho vyndám a nedraždím ho v těsných kalhotách. Poslechl jsem jí a ona jen s otevřenou pusou koukala. Po chvíli se vzpamatovala a šla blíž… Začala jemně přetahovat předkožku přez žalud a nakapala trošku gelu na žalud. Začala ho pomalu ale jistě honit a čím dal tím zrychlovala. Pak ho pomalu olízla a začala cumlat a sát. Pak nasála fakt hoodně a ja se jí udělal do pusy. Spolkla to ještě s mým pérem v její puse utřela si to co jí ukapalo a nahá šla do pokoje.

Když jsem si uvědomil co se stalo koukl jsem se na kamery. Všechno bylo zachycené. Stáhl jsem si to do počítače, do svojí tajné složky a připravil si to na zítra.

Hned jak jsem vstal jsem zapl počítač přinesl si snídani a nasledovala hoňba
Jenže jsem si nevšiml že do pokoje přišla sestřenice. Byla jen v pyžamu (Šortky a krátké tričko bez podprsenky). Já jsem se lekl a zakryl si ho první věcí co mi přišlo k ruce. Jenže ona mi to vytrhla z ruky a jak jsem to pustil spadla do zadu, ale chtěla vyrovnat rovnováhu a spadla dopředu. Měla moje péro přímo u obličeje. Řekla jen pěkný a odešla přímo do pokoje spolubydlící.
Večer jsem si chtěl pohonit nad videem, ale přišli ke mě obě dvě nahé a začaly mě svlékat ani se na nic neptaly. Hned si ho sestřenice vzala do huby a spolubydlící mi přikázal abych jí vylízal kundičku. Lízal jsem jí strkal tam jazyk a ona u toho tak naříkala a vzdychala že jsem měl orgasmus během chvilky, ale sestřenice to všechno spolikala. Pak přišla na řadu sestra. Prstil jsem jí asi půl hodiny a pak nastal její orgasmus. Svíjela se tam v křečích a vzdychala asi dalších 5 minut. To se zatím dostal čůrak do formy a spolubydlící řekla, že chce vyzkoušet anál protože to ještě nikdy neměla.

Samozřejmě jsem neprotestoval a strčil jí ho tam hned a tvrdě, jako oni přišli a hned to udělaly mě.

Vystříkal jsem se jí do zadečku a nasledoval jejich odchod. Já šel spát a ráno se to zopakovalo, ale o tom možná příště 🙂

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Somnium napsal

Nechápu kde se ke spolubydlící a sestřenici vzala ještě sestra … trošku bordel v tom

Inspektor povídek napsal

Somnium tam nebyla sestra ale zpátky k ve co jako Inspektor bych ty dál 2 protože nebylo to tak až úplně dobrý ale ani špatný tak se znas a příště to bude určitě za 1. ☺☺☺☺☺☺

vany napsal

ttaky jste nadrzeni tak jako ja

Ali napsal

… a pak ses probudil s naskrobenejma trenkama a rukou v nocniku, vid, malej?

Dee napsal

Nedá se to číst…. Příběh nenavazuje, nedává smysl a k tomu je tam spousta hrubek…. Katasrofa… Jak toto mohl někdo zveřejnit…

ms napsal

Souhlasím s Dee, naprostá katastrofa. Zopakuj si první stupeň na ZŠ a pak teprve zkus něco psát.

Ustecak napsal

Strašná čeština. Zopakuj si školu, to se nedá číst

Jarda Sonntag napsal

Laciné, primitivní, plno chyb. Prober se postelí, toto nemůže nikdo dočíst dál, než k desáté větě.

Jarda Sonntag napsal

Pardon, patří tam „pisateli“, ne „posteli“.

Jarda Sonntag napsal

Inspektore povídek, po přečtení tvého příspěvku chápu, proč jsi tomuto škváru, plnému zmatku a hrubých chyb, dal dvojku.

TOPlist