Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Šoustání s dcerou Sárou 1. část

Kategorie: Incest, Školačky, Teen
15.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 81 hlasů

Se Sárou jsme začali šoustat, když ji bylo asi 12,5 roku. Byla to nádherná štíhlá zrzka, jejíž pevná prsa se začínala pomalu klubat a získávat svůj ženský tvar. Poprvé jsem si uvědomil, jejích krásu, když ji bylo 12 let a ona se opalovala u nás na zahradě. Tedy opalovala si zrovna svá prsa, dva jedničkové kopečky, které díky slunci a věku se barvily krásy.

Moje srdce se při pohledu na její polonahé 12 leté tělo rozbušilo a já se přistihl, že ve svých myšlenkách bloudím do zakázaných míst. Přece jenom to byla moje nejmladší dcera a já si vůbec nepřipouštěl, že by mi mohla tak vzrušovat. Sára, přesto že ji bylo teprve 12 let, brzy rozpoznala, co její tělo se mnou dělá a tak začalo naše sexuální tancování a především její provokování.
Neměla to holka z počátku snadné v přeplněné domě ukázat mi nepozorovaně, že je již velká holka, jak s oblibou o sobě říkala. Náš rodinný dům byl plný rozruchu, protože jsme spolu se ženou Jitkou, měli celkem čtyři dcery: Janu, Lenku, Mirku a nejmladší Sáru.

Lenka, Jana a Mirka byli trojčata a věnovaly se závodně volejbalu. Takže náš pozemek měl místo bazénu neustále nataženou síť aby holky mohly trénovat. Sára oproti tomu nebyla takový sportovní nadšenec a spíše si ráda kreslila, malovala, četla a psal. Moje žena Jitka ji to občas vyčítala a tak Sárika za mnou s pláčem přibíhala a já jsem ji pak ve svém náručí dlouze a dlouze utěšoval.

Vzpomínám si, bylo to krátce po Sářině opalovací scéně, za mnou přiběhla s pláčem do mé pracovny, že ji máma znovu vyčetla, že nehraje volejbal, že je líná a neschopná holka a že když nebude, jako ostatní sestry dopadne špatně. Plakala a nedala se zastavit. Vzal jsem si ji na klín a hladil jsem ji po vláscích a utěšoval ji. Sára za chvilku přestala plakat a začal se na mě zvláštně vrtět, až mi z toho začal tvrdnout můj úd. Nedalo se to zastavit, ať jsem se snažil sebevíc. Sára to evidentně zpozorovala a podívala se mi do očí. Chvíli bylo ticho a pak povídá: Tati, chceš mě šoustat?? Nevěděl jsem, co na to mám říct? Má malá 12 letá holčička se mě ptá, jestli jí budu šoustat? Sotva jsem ze sebe vypravil pár slov něco jako, ale vždyť jsem tvůj táta. To nevadí, řekla a stáhla si tričko dolů, aby vynikly její prsa.

Chvíli jsem váhal a pak jsem znovu poslechl hlas rozumu a povídám: A na to jsi přišla jak, že tě jako budu šoustat? Jednoduše odvětila přidrzlým pubertálním tónem: pač jsem tě viděla, jak jsi mě tuhle pozoroval z okna při opalování. Tati, jsem už velká holka řekla a v ten moment si svlékla tričko a na mě vykoukly její čerstvě opálená prsa.

To bylo na mě moc a já jsem pomalu začala přibližovat k jejím krásným prsíčkům. Velmi jemně a opatrně jsem je hladil a díval se, jak mé vlastní dceři tuhnou bradavky. Její ruce mě objaly a já se více a více zaobíral jejím poprsím. Hnětl, sál a mačkal jsem tu božskou nádheru. Velmi jemně jsem pak bral její ztvrdlé bradavky do úst, cucal je a podával se rozkoši a představám na brzké zasunutí do pochvy své dcery.
Byli jsem v tom nejlepším, když mi v hlavě začal znít varovný hlas . Odtáhl jsem se a zadíval jsem se do Sářiných očí. To nemůžeme Sáro, to nejde. Sára ze mě v mžiku se skočila a odběhla s tričkem v ruce z mé pracovny.

UFFFFFFF, vydechnul jsem si a s pocitem chvění po celém těle jsem si šel dát pořádného panáka, abych to rozdýchal.

Následující dva týdny probíhalo vše normálně. Moje žena Jitka se pilně věnovala tréninku naši trojčat, já jsem intenzivně zpracovával finanční plány pro své klienty a Sára si kreslila a opalovala se. Jednou těsně před společnou večeří jsem vešel do své pracovny a na mém stole ležel zvláštní růžový papír. Přišel jsem blíž ke stolu a čím blíže jsem byl, tím více jsem dokázal identifikovat co na něm je. Byla to kresba Sáry a mě, jak jsme v pracovně, ona sedí na mém klíně já ji mačkám prsa. Z blaženého výrazu její tváře bylo jasné, že se jí to moc líbí. Očividně chtěla pokračování, pač dole u kresby bylo tiskacím písmem napsáno. DNESKA VEČER :-)). V ten moment mnou zalomcoval chtíč. Myšlenka, že si to zopakujeme a představy začaly nabírat na síle.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Radek napsal

super.poprosil bych pokracovani jeli to mozne

kralová Marie napsal

proč se to opakuje a není to první povídka

Míša napsal

Pokračování prosin

Zdenek napsal

Pokracovat povidce

Anna Karolína napsal

Ať se přidají ostatní dcery, klidně i s manželkou 😉

Miloš napsal

To jsou jen fantazie. Snil jsem o sexu s 16 letou dcerou své přítelkyně. Ač byla nahoře nádherně vybavená, za moc to nestálo. Ležela jak prkno a i když to sama chtěla bulila celou dobu jak želva.

Miloš napsal

To by bylo maso.

anicka napsal

milosi jak to dopadlo s dcerou miloval ses sni

Tonda napsal

V noci zajdu občas do ložnice své nevlastní dcery. Je jí 15 a už nebyla panna, když jsem to na ní zkusil. Jak do ní vlezu zvětší se jí poštěváček Má velkýho, snad přes 3 centimetry, takže se hned udělám a moc si to oba neužijeme.

Monča napsal

To je pěkný hnus.

TOPlist