Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Služebná – 2.část

Kategorie: Pohádky
07.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 22 hlasů

Celý další týden mezi Emou a Editou neproběhly žádné hrátky a Ema se začínala cítit odstrčená a neustále nadržená. Zatím se s pánem ještě osobně nesetkala, a ani o to nestála. Taky se jí zdálo, že v noci slyší kroky, které se zastavují před jejím pokojem, a tak se začala zamykat. Další noc, když si před spaním hladila prsíčka a kundičku, zase zaslechla ty kroky, a pak někdo vzal za kliku.

Když nezvaný host zjistil, že je zamknuto, odešel. Druhý den Robert odjel za obchodem, a měl se vrátit za dva dny. Ema se nemohla dočkat večera, kdy bude s Editou sama. Zase se s ní koupala a hýčkala její tělo svými dotyky.

Ema byla natolik nadržená, že jí Edita svými šikovnými prsty způsobila nádherný orgasmus ještě ve vaně. Po koupeli se Edita položila na záda a nechala Emu ať si hraje s jejím tělem. A ta se nenechala pobízet. Líbala a hladila její kozičky, zoubky lehce přejížděla po jejích bradavkách. Ležela mezi jejíma roztaženýma nohama a třela se svojí kundičkou o tu její. Edita lehce houpala pánví a hladila Emin zadeček. Pak Ema začala hladit Editinu kundičku a pomalu se sunula dolů. Jazykem laskala její poštěváček a do její dírky zasunula dva prsty. Věděla už jak to má Edita ráda a během chvilky se Edita svíjela v orgasmu. Po krátkém odpočinku zase pokračovaly a obě spolu usnuly až pozdě v noci.
Ráno Emu probudila ruka na holém stehně. Ihned poznala, že to není jemná ruka Edity a vykřikla. Na posteli seděl Robert a svoji ruku pevně držel na stehně Emy. Edita byla už taky probuzená, a stejně jako Ema, překvapená, že je její muž doma. „Obchod se uzavřel nečekaně rychle, tak jsem spěchal za svou ženou. Ale vidím, že půlku mojí postele už někdo zahřívá,“ řekl Robert. Stáhl z překvapené Emy přikrývku a dotkl se jejích velkých koziček, „Tak to je ta tvoje nová kurvička? A jestlipak je ještě panna?“ zeptal se Robert, a aniž by čekal odpověď zajel Emě rukou mezi nohy. Ema se začala bránit a přitiskla se víc k Editě. „Jistě, že je panna. A nech ji,“ řekla Edita a začala Emu uklidňovat. Robert vstal, „Ale je opravdu krásná. Chápu, že jsi mi ji neukázala už předtím,“ řekl a začal se svlékat. Ema ihned pochopila k čemu se schyluje, „Ne, já nechci,“ řekla a přitiskla se víc k Editě. Nebyla to tak docela pravda. Ema si poslední dny často představovala jaké to bude s mužem, ale pána prostě neměla ráda a teď ji ještě víc utvrdil v tom, že je hrubián a ona byla zvyklá jen na něžné dotyky od Edity.

Právě když si Robert rozepínal košili, ozvalo se klepání na dveře. Byl to správce, který přišel Editě oznámit, že přijela její přítelkyně paní Herrmanová kvůli domluvě nějakého večírku. Edita řekla, že ji za chvíli přijme ať ji správce uvede do salonu. Správce přikývnul, ale celou dobu nespustil oči z Emy, která se tiskla k Editě. Správce odešel a Robert pokračoval se svlékáním. Edita pohladila Emu po tváři, a řekla, že bude jen dobře, když se oddá jejímu muži a ať se nebojí. Pak vstala, řekla Robertovi ať je opatrný, vzala si župan a odešla. Ema se dívala na odchod Edity se slzami v očích a ještě víc si přitáhla pokrývku k sobě. Robert, teď už nahý, se posadil k Emě na postel a jeho ruka vklouzla pod přikrývku a nahmatala její stehno. „Když budeš spolupracovat, bude se ti to líbit. Já budu spokojený v každém případě,“ řekl s úsměvem a drsně Emu políbil.“ Ta napřed nechtěla jeho polibky oplácet. Když se ale jeho ruka dostala až k její kundičce a lehce se dotkla poštěváčku, Ema najednou roztála a vycházela jeho polibkům vstříc. Robert to vzal jako souhlas a sundal z ní přikrývku. Její krásné nahé tělo v něm probudilo další vzrušení a jeho čurák se začal stavět. Hladil její velké kozičky a přitom ji divoce líbal. Pak vzal její ruku a položil ji na svého ptáka. Ema nevěděla co má dělat, což Roberta pobavilo. Sevřel její prsty okolo čuráka a pohybem jí naznačil co má dělat. Ema byla učenlivá a za chvíli si s ním dychtivě hrála. Chvíli mu ho jen rychle honila, pak zpomalila a prsty jezdila od kořene ke špičce. Když Robert chtěl, aby ho vzala do pusy, nebyla si jistá co po ní chce. Ovšem ve chvíli, kdy půlka čuráku zmizela v její šikovné pusince, Robert spokojeně zasténal a Ema pochopila. Začala mu ho kouřit a sem tam laskala špičku svým jazýčkem. Pak jí najednou Robert odstrčil a položil ji na záda. Nemohl se už dočkat, až bude v té její těsné panenské kundičce. Ema roztáhla nohy a on si chvíli hrál s jejím klitorisem. Pak strčil do její dírky jeden prst a pomalu ji zkoumal. Když narazil na pevnou branku Ema sebou trochu cukla. Pak prst vyndal a celý nedočkavý nasadil svůj nástroj na okraj její dírky a zasunul špičku. Párkrát zajel jen kousek dovnitř a zase ven, a když viděl, že se to Emě líbí už na nic nečekal. Přirazil, ale branku na poprvé neprorazil. Ema se začala vzpírat, že to moc bolí. On se však na ni položil, strčil ji ruku pod zadek a mohutným přírazem prorazil její panenství. Ema vykřikla a rozplakala se už naplno.
Robert ji však téměř nevnímal. Byl v ní až po kořen a nevzpomínal si, kdy mu bylo líp. Chvíli počkal, až si její těsná kundička zvykne. Potom ho pomalu vysunul a zase přirazil. Ema zase zaprotestovala, tentokrát už ale ne tak hlasitě. Pomalu ji začal šoustat a rukou pod jejím zadkem jí pomáhal přirážet. „Mám ho v tobě jako v kleštích. Jen se nebraň a bude se ti to líbil,“ zašeptal jí a Ema poslechla. Její kundička si na jeho ptáka už zvykla a bolest zmizela. Ema začala lehce pohybovat pánví a vycházet mu tak vstříc. Za chvíli už měla víc než příjemné pocity a její přirážení se zrychlovalo. Když Robert začal tvrdě a rychleji přirážet začala Ema křičet, že už bude hotová. Robert ještě zrychlil a Ema sténala pod návalem velkého a dlouhého orgasmu. Robert jen párkrát přirazil a následoval Emu. Ta cítila horké sperma na svých stehnech a v tu chvíli už věděla co Edita na Robertovi vidí.

Další dny chystala Edita malý večírek pro své a Robertovy přátele. Ema dostala spoustu úkolů, které měla provést, a tak Editu ani Roberta skoro neviděla. Večer před večírkem zůstala Ema jako poslední v kuchyni a dodělávala svoji práci.Už se těšila do postele, byla už tak unavená, že ani neslyšela kroky na tiché chodbě. Najednou ji zezadu popadly dvě velké ruce a začaly mačkat její kozičky. Ema leknutím nestačila ani vykřiknout. „Stýskalo se mi po tobě,“ zašeptal drsný hlas a Ema s úlevou zjistila, že jde o pana Roberta. Začala si rozepínat halenku, a cítila jak se Robert otírá o její zadeček svým mužstvím. Robert hladil její nahé kozičky a třel naběhlé bradavky. Ema se otočila čelem k němu, sahala mu sotva po ramena a on ji lehce vysadil na stůl. Začal ji líbat a jejich jazyky se divoce proplétaly. Robert zajel rukou mezi její roztažené nohy a zjistil, že Ema nemá kalhotky. Pohladil její poštěváček a prstem zajel do její nadržené dírky. Ema zasténala a Robert už na nic nečekal. Přisunul Emu víc na okraj stolu, jednou rukou si rozepnul kalhoty a vrazil do Emy svého čuráka. Ema se prohnula slastí, která ji projela. Robert se na Emu trochu položil, držel její nohy a začal ji tvrdě mrdat. Ema se snažila přirážet co to šlo a vychutnávala každý pohyb ve svojí kundičce. Robert ji rychle šoustal a jeho přírazy byly stále rychlejší a dychtivější. Když se Emino tělo začalo blížit k orgasmu, ještě přitvrdil a oba si najednou vychutnávali mocný orgasmus. Potom, co se oběma trochu zklidnil dech, ji Robert lehce políbil a beze slov odešel. Ema ještě chvíli ležela spokojeně bez hnutí na stole, a pak si šla konečně lehnout.

Příští večer se konal večírek a Ema měla mít téměř volný večer. Jejím úkolem bylo jen po tom, co se hosté najedli a přesunuli se do salonu, uklidit jídelnu. Když měla už všechno nádobí naskládané na vozíku, přišli do jídelny dva muži – Jiří a Petr. Byli blízcí přátelé Roberta, a od něj taky věděli o malé Emě. Ema si hleděla své práce a snažila se nevšímat si mužů a hlavně jejich pohledů, které ji rentgenovaly. Chystala se odjet s kopou nádobí do kuchyně, když ji Jiří zastavil, „Až budeš s tímhle hotová, přijdeš se nám věnovat,“ řekl suverénním hlasem a podíval se Emě do očí. Emu jeho chování trochu vyděsilo, přesto dokázala se sebe vydat vzdorovité, „Ne.“ Petr k ní přistoupil ze zadu, pevně ji v pase objal jednou rukou a druhou zkoumal její zadeček. „Ale ano budeš, nebo ti předvedeme jak trestáme neposlušné služtičky,“ řekl a rukou vklouznul Emě pod sukni a dotknul se její nahé kůže. Ema se mu vysmekla, otočila a vrazila mu facku. Nečekala ovšem, že on jí to vzápětí vrátí. Facka byla natolik silná, že Ema upadla na zem. Chtěla začít křičet, ale Jiří, který zatím jen přihlížel jí jednou rukou zacpal ústa. Petr ji chytnul za nohy, Jiří ji jednou rukou sevřel v podpaží a zvedli ji. Nesli ji pryč z jídelny a Ema se snažila kopat nohama co to šlo. Muži ji ale pevně drželi a pustili ji, až v jednom pokoji, na postel. Přistála na posteli a Petr se na ni začal sápat, „Máš co jsi chtěla,“ syknul na ni a vrazil jí další facku, za to, že ho právě praštila do hrudníku. Jiří se zatím s ledovým klidem pomalu svlékal a nechal svého společníka, ať si s Emou dělá co chce. Petr přes halenku surově mačkal Eminy kozičky a nakonec halenku nedočkavostí roztrhnul. Držel Eminy ruce za hlavou, aby se nemohla bránit a obdivně se díval na její velké prsíčka. Ema plakala, křičela a prosila ať jí nechá. Petr se však na ni obořil, „Nekňuč, nebo to bude ještě horší.“ Ema ztichla, ale sem tam ji z úst uniknul tichý vzlyk. Petr se nahnul a jazykem začal kroužit kolem jedné její bradavky, a pak ji začal cucat. Ema se stále trochu vzpírala, ale uvnitř začala bojovat s pocitem, že jí celá situace není tak nepříjemná jak by měla. Petr dál cucal a laskal jazykem její bradavky. Pak se otočil už k nahému Jiřímu, „Já ji podržím a ty ji svlékneš.“ „S radostí,“ odpověděl Jiří. Petr z Emy slezl, stále ji ale držel pevně za zápěstí. Jiří si sedl na postel a pomalu začal Emě rozepínat a stahovat sukni. Celou dobu se přitom nepřestal dívat Emě do očí a to ji trochu vzrušovalo. Cítila ruce které jí kloužou i se sukní přes boky, stehna, až sukně skončila na zemi. Po sukni jí stejně pomalu zbavil i kalhotek, při čemž nezapomněl dlaní pohladit její kundičku. Ema se už téměř nevzpírala a jen s lehkým vzrušením čekala co bude následovat.
Petr ji pustil ruce a Jiří ji stále s upřeným pohledem sundával zbytky halenky. Přitom hladil její kozičky a prsty masíroval bradavky, které začaly prozrazovat její vzrušení. Když byla Ema už nahá, Petr se začal taky svlékat a Jiří jí řekl, aby mu ho začala kouřit. Jiří seděl v čele postele s roztaženýma nohama a Ema ležela na boku, mezi jeho stehny. Napřed začala líbat vnitřní stranu stehen a rukou jemně hladila jeho penis, který začal tvrdnout. Pak k ní zezadu přilehl Petr, a začal rukama mačkat její kozičky a otíral se svým ptákem o její jemnou prdelku. Ema začala lízat pytel Jiřího a rukou mu ho přitom pomalu honila. Najednou cítila, jak jí Petr do její kundičky tlačí svého nadrženého čuráka. Ema nebyla ještě na tolik vzrušená, a tak jí to trochu bolelo. Když jí ale Petr začal masírovat poštěváček, začala být o něco vlhčí a čurák do ní bez překážky zajel. Po několika dalších zásunech, byla její kundička už naplno nadržená.

Ema jezdila jazykem po celé délce čuráka a zkušeně dráždila žalud jazykem. Pak mu ho začala kouřit a Jiří ji držel za hlavu a určoval rychlost. Petr ji zezadu tvrdě a nenasytně mrdal, a přitom ji ještě mačkal kozičky. Ema občas přestala Jiřímu kouřit ptáka a s hlavou na jeho stehně vychutnávala šoustání od Petra. Samozřejmě Jiřího nezanedbávala a honila mu ho, svojí šikovnou ručkou. Najednou jí Jiří naznačil, že už bude, a chtěl aby ho zase vzala do pusy. Ema poslechla a její neposedný jazýček přivedl Jiřího k orgasmu. Ema sotva ucítila jemné záškuby v jeho čuráku a už jí do hrdla prýštilo jeho sperma. Tohle nečekala, ale Jiří ji držel pevně hlavu a ona to musela chtě nechtě spolykat. To se jí moc nelíbilo, ale neměla na vybranou.

Petr zrychlil své přírazy a Ema se tomu plně oddala. Když ji najednou Petr přestal šoustat a svého ptáka začal cpát do její prdelky. Ema se začala vzpouzet a bránit, až ji Jiří pevně chytil a Petr mohl udělat to na co se celou dobu těšil. Kousek po kousku zasunoval svého čuráka do jejího zadečku a nezajímalo, že Ema bolestí pláče a křičí. Po chvilce v ní byl celý a zase ji začal šoustat. Netrvalo to ale dlouho a Petr se s uspokojením vystříkal do její prdelky. Pak vstal a obléknul se, a než odešel z pokoje, spokojeně poplácal Emu po stále bolavém zadečku.

Ema ležela bez hnutí na posteli a měla pocit, že ji Petr svým ptákem snad roztrhnul. Jiří si k ní lehl a jeho prsty zajely mezi její závojíčky, které byly stále ještě vlhké od předchozího vzrušení. Celá ta situace způsobila, že se Jiřímu znovu postavil a on toužil si s tou mladou služtičkou taky zašoustat. Chvilku si hrál s jejím poštěváčkem, a když zajel prstem do její dírky vyšla mu Ema vstříc. Ta už byla zase nadržená a už chtěla, aby ji to Jiří udělal. Lehla si na záda, on jí zvednul nohy a zasunul jí svého ptáka dovnitř. Začal ji rychle mrdat a Ema sténala rozkoší. Hladila si svoje kozičky a do rytmu přirážela pánví. Netrvalo to dlouho a Ema měla tolik očekávaný orgasmus. Jiří začal přirážet rychleji a tvrději, a než Emě dozněl její orgasmus byl Jiří hotový taky. S úlevou se jí vystříkal na bříško, a pak si na chvíli lehl vedle Emy. Než odešel, rozloučil se s ní s tím, že se určitě nevidí naposled.

Ema dalších několik minut bezvládně ležela a přemýšlela co ji bolí nejvíc. Pak se s námahou zvedla, oblékla se a upravila pokoj do původního stavu. Šla se umýt a převléci. Při mytí si všimla šrámů na svých prsíčkách a stehnem. Levou tvář měla lehce nateklou. Pak se vrátila do jídelny, aby konečně sklidila nádobí a mohla jít spát. Ze salonu se ozývaly veselé hlasy a hudba. Emu napadlo, jestli si někdo všiml, že tam dva muži chyběli.
Tu noc, usnula Ema velmi tvrdě a zapomněla se i zamknout. Tak neslyšela kroky které se blížily, ani dveře které se otevřely, a které pak zevnitř někdo zamknul. Byl to správce, který si od první okamžiku co Emu viděl, představoval jak do ní strčí svůj nástroj. Tiše se svléknul, a pak opatrně stáhnul z Emy přikrývku. Ta měla na sobě jen krátkou noční košilku, která byla vyhrnutá až k bříšku. Správce se kochal pohledem na tu krásnou a mladou kundičku. Pak pomalu rozepínal pár knoflíčků u výstřihu až na něj vykoukly obě Eminy kozičky. Jemně přejel po jedné z nich a zarazily ho červené šrámy, které tam měla. Ema ze spaní něco zamumlala a spala dál. Dal jí nohy trochu od sebe a viděl, že má na stehnech další škrábance. Prsty pohladil její lasturku a Ema sebou ve spánku trochu cukla. Naslinil si prsty a přejel po jejím poštěváčku. Chvíli ho jemně třel, a pak si zase naslinil prst a vniknul mezi její závojíčky. Ema slabě zasténala a dala nohy ještě víc od sebe. Správce si lehnul mezi její stehna a začal jí lízat lehce naběhlý poštěvaček. Pak jazykem vniknul mezi závojíčky a lízal její dírku, která začala vlhnout. Ema se probudila, a chvíli měla pocit, že je to byl jen sen. Že se jí zdálo jak jí někdo nádherně líže kundičku. Když se však probrala úplně došlo jí, že to je skutečnost. Ležela ve svém pokoji, a při světle z malé lampy viděla, mezi svými stehny prošedivělou hlavu správce. Ema se vzepřela na loktech, aby se přesvědčila, že je to opravdu on. Správce jen zvednul hlavu a s úsměvem si přiložil prst na ústa. Pak se zase ponořil mezi její stehna a začal něžně cucat její klitoris. Ema s rozkoší zasténala a zase se položila na záda. Vychutnávala jeho rejděnění na kundičce, a když jí do dírky strčil prst, byla blahem bez sebe. Správce ji šikovně prstil a přitom lízal její klitoris. Za pár minut jí přivodil báječný orgasmus a Ema doufala, že to bude ještě pokračovat.

Správce ji svléknul košilku a položil se její nahé tělo. Ema ho objala a hladila ho po zádech. Zjistila, že ačkoliv správce už není nejmladší, je ve velmi dobré formě. Až ji překvapilo, že jeho tělo působí tak mladě. Začal jemně hladit její kozičky a prsty opatrně hýčkal bradavky. Ema začala být zase vzrušená a správce to na ní poznal. Zajel jí rukou mezi nohy a její kundička mu vyšla vstříc. Ema cítila jak se jí o stehno otírá jeho postavený čurák. Správce se položil na záda a Ema na něj pomalu nasedla. Její těsná kundička pevně obepínala jeho ptáka a správce slastně zasténal. Natáhnul ruku a masíroval naběhlé bradavky, zatímco Ema se na něm začala opatrně pohybovat. Po chvíli už na něm jezdila rychleji a dychtivěji. Nahnula se, aby jí mohl cucat bradavky, a správce ji zase držel za obě půlky a hladil je. Když řekl, že už bude, Ema ještě zrychlila své pohyby a správce začal do její mladé kundičky stříkat svoji šťávu. Ve stejném okamžiku dosáhla i Ema svého dalšího orgasmu a s upokojením se na něj položila. Před usnutím, si jen s úsměvem vzpomněla jak tohoto „staříka“ podceňovala.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 22 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist