Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Školník

Kategorie: Gay
24.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

Když jsme neměli na intru co dělat, tak jsme měli dlouhé diskuze o světě a často se tak dostávali k našemu školníkovi. Kluci o něm mluvili pohrdavě, je prej teplej a chodí nás šmírovat při koupání. A že je divnej a úchylnej a že by nás všechny nejradši vykouřil. Několikrát po takovéto diskusi se stalo, že se mi zdálo v noci o tomto muži jak mne osahává a honí mi ho, vždy mne to vzrušilo natolik, že jsem si to musel jít udělat na záchod sám.

Dával jsem si pozor a skutečně jsem objevil, že při koupání nás sleduje, od té doby jsem se snažil, aby na mne dobře viděl a tak řečeno viděl všechno.
Jednou se to vyvinulo tak, že jsem zůstal ve sprše poslední. Byl jsem si jist, že tam je a že mne pozoruje a právě pomyšlení na jeho oči a na jeho ruce, které by se mne mohly dotýkat, mne vzrušilo natolik, že se mi postavil. Byla to zvláštní situace, začal jsem si honit, kupodivu jsem slyšel jeho oddechování – určitě ho zrovna proháněl taky – to mne hnalo vpřed a za chvíli to ze mne teklo… Opláchl jsem se pod sprchou a šel spát. Večer jsem pak přemýšlel, jestli mne viděl a jestli to chce stejně jako já…
Je jakousi nepsanou zásadou, že většinou, když po něčem moc toužíte, pak toho dosáhnete a přijde to absolutně nečekaně. Vychovatel mne určil, abych pomohl školníkovi přerovnat věci ve sklepě. Kluci mne hned varovali abych se hlídal vepředu i vzadu, abych nepřišel k újmě, nemohli tušit, že ze všeho nejradši bych tam hlídal jeho ruce.
Zazvonil jsem u jeho bytu, předal mi klíč od sklepa a první pokyny, už dotyk jeho ruky mne elektrizoval a já cítil v kalhotech napětí. Než tam pak přišel, mohl jsem si sklep v klidu prohlédnout. Byl rozsáhlý a velký, jen vzadu jsem objevil kumbálek a v něm láhve s domácím vínem. Když po chvíli školník přišel, tak jsem se ho na to víno zeptal. Řekl, že by mi dal ochutnat, ale nesměl bych o tom nikde kecat, aby z toho neměl problémy. Napili jsme se, dost se mi to hodilo pro získání odvahy a i při práci jsme si dávali, docela to na mne působilo, když pak jsme měli hotovo posadili jsme se ve vinném kumbálku. Naše nohy se dotýkaly a u mne to nebylo zcela bez následků. Snad víno mu dodalo odvahu a položil mi ruku na stehno. Zeptal se zda se nezlobím, to jsem ani nemohl, horší bylo to, že jeho obavy z průšvihu byly tak silné, že se bál pokračovat, s další sklenkou to ale zase trochu povolilo, dotaz jestli si chvíli nebudeme povídat potmě mne utvrdil nejen na duchu, ale i v kalhotech.
Zhasl a znovu se posadil vedle mne, ruku položil opět na stehno. Snad víno tomu chtělo, abych ho mohl šokovat, protože jsem se rozhodl dělat vše po něm a položil ruku na jeho stehno. To ho evidentně vykolejilo a slyšel jsem jak se mu zrychlil dech. Náhle jsme asi oba nevěděli kam teď a tak přišla další sklenička, po ní opět ruce na stehnech, jeho strach z maléru byl opravdový, tak jsem mu chtěl dodat odvahy, já věděl, že cokoliv udělá nebude proti mé vůli, uchopil jsem jeho dlaň a posunul jí nahoru, tam kde se mi to pod kalhotami šponovalo, jeho prsty mne začaly prohmatávat a hladit, začal jsem to samé provádět s ním, i jemu stál a měl ho dost velkého, vše to bylo strašně vzrušující… Zeptal jsem se, jestli se mám svléknout. Přisvědčil. Pak už se mi začal splnit můj sen a já nejprve ucítil jeho ruce na svém těle, pak si přede mne klekl a vzal mi ho do pusy. Bylo to božské, mne takhle sát, moc se mi to líbilo a když se postavil, tak v dané hře odplaty jsem mu rozepnul kalhoty a vyprostil jeho ptáka a protože jsem nechtěl okrádat toho, který mi dával tolik rozkoše, vzal jsem si ho taky do úst a několikrát pohnul hlavou jako on předtím, to ale bylo asi trochu moc i na jeho představy a tak náhle explodoval do mých úst… Bylo zajímavé, že i když ani moje představy nebyly tak daleko, tak jsem dokázal vše spolykat i když v prvém okamžiku jsem si myslel, že budu mít žaludek naruby. Jakoby tušil co se se mnou děje postavil mne a vzal ho do pusy, následující orgasmus dal zapomenout na hořkost v ústech, stříkal jsem do něj a on mne cumlal i potom co mi klesl…
Když jsme se takto ujistili o vzájemných sympatiích bylo zbytečné cokoli si vysvětlovat. Když se mne kluci ptali co a jak, řekl jsem, že to bylo v pohodě, že já vykouřil školníka, on potom mne, na to mi řekli, že jsem velkej vůl.
Volové jste pánové Vy!!!
A tak v době kdy je klid nebo mám vycházky se scházíme ve vinném kumbálku a je nám… No, jak asi??!

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist