Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Školní prcání s Janou

Kategorie: Školačky, Šukačky, Teen
18.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 84 hlasů

Jana mi strčila ruku do kalhot. Lekl jsem se, ale něco mi říkalo, ať jí nechám být.
Bylo mi čtrnáct let a právě jsme měli hodinu dějepisu. Sedl jsem si dozadu k Janě. Byla vždycky taková divná, pořád se vyptávala kluků ve třídě, jak často honí a tak. Ale na druhou stranu měla asi největší kozy ze třídy. Nebyly moc velký, ale na čtrnácku nadprůměrný.

Rejdila mi rukou ve slipech než našla moje scvrklý péro. Snažil jsem se už nějaký ten rok si ho honit. Poslední dobou se mi sice trochu postavil, ale nikdy jsem nestříkal, jako na těch videích, co jsem viděl.

Když mi tam jezdila, tak se mi začínal stavět. Za chvíli stál víc, než kdy jsem ho viděl. Pozoroval jsem učitele dějepisu, něco vykládal, ale vůbec jsem ho nevnímal. Otočil jsem se na Janu.
„Co to děláš?“ zeptal jsem se jí.
„Neboj, bude se ti to líbit,“ odpověděla mi a péro začala mačkat. Pak přešla v honění. Tak jsem tam seděl na hodině dějepisu a nechal se honit. Bylo to úžasný.
Po chvilce jsem začal pociťovat šimrání na pytlíku. Začalo se zvětšovat a já začal funět. Pak jsem něco ucítil. Stříkal jsem. Pěkně jsem si plnil kalhoty. Teda spíš mi to teklo, ale byl to nádhernej pocit. Jana si utřela moje první sperma do mých trenek a odtáhla se ode mě. Měla blaženej výraz v obličeji. Já vlastně taky.
Když skončila hodiny a odešel učitel, tak jsem jí řekl, že to bylo úžasný. A že mám strašnou radost.
„Líbilo se ti to, jo? Tak pojď, ještě něco ti ukážu,“ řekla a chytla mě za ruku.
Dotáhla mě na holčičí záchody a zavřeli jsme se na kabince. Jana se usmála a strčila mi ruku do kalhot. Za chvilku vytáhla moje nabíhající péro. Klekla si k němu a začala honit. Potom ho olízla. Bylo to tak krásný, že jsem se lekl a ucukl jsem se.
„Neboj se,“ řekla a chytla mě za koule. Pak mi druhou rukou chytla u kořene a pomalounku si zastrčila moje péro do pusy. Začala mi ho kouřit. Nádherný, dlouho jsem to nevydržel a začal jsem zase stříkat. Jana si strčila celý moje péro do pusy a začala sát. Všechno, co jsem tam měl vysála, ale sála dál. Cucala moje povadlý péro, až ho dostala zpět do pozoru.
Pak se otočila ke mně zády a já myslel, že mě tam takhle nechá. Ale ona si začala stahovat džíny.
Když si stáhla kalhotky, tak se na mě otočila. Měla sice kundičku zarostlou, ale já stal v pozoru a chtěl jsem zasunout. Jana mě chytla za ruku a začala si mou rukou hladit kundičku.
Potom mě chytla za zadek a přisunula mě blíž. Nezbylo mi nic jinýho, než se do ní nabodnout. A tak jsem pomalu zasunul. Janě to nestačilo a tak mě tlačila ještě blíž. Strčil jsem do ní celý péro, až po koule. Zajížděl jsem do ní a ven. Šlo to dobře, protože Jany kundička mi ho pěkně mastila. Přitom jsem se vždycky přimáčkl na Janiny prsíčka.
Mrdali jsme asi pět minut, než se mi udělali další mrdky, abych mohl stříkat. Začal jsem stříkat právě když jsem byl zabořenej u Jany v kundě. Ta se rychle odškubla a dala mi facku. Já jsem pořád stříkal.
„To jsi to nemohl říct? Já neberu antikoncepci!“ řekla a chytla mě za koule. Začala mi je drtit. Pak je pustila a já jsem si musel bolestí sednout.
„To si slížeš,“ řekla a zasmála se. Chytla mě za hlavu a já se zabořil k ní do kundy.
„Kuř!“ okřikla mě a já opatrně vystrčil jazyk ven. Začal jsem jí lízat.
Trvalo to dlouho, ale přeci jen jsem jí vykouřil. Natáhla si kalhoty a odešla. Já jsem pořád seděl na míse. Koukal jsem na zem, na to, co jsem vystříkal. Péro mi stálo jako svíčka a tak jsem se ještě jednou musel vyhonit.
Pak jsem vstal a vyčerpanej jsem se dobelhal na hodinu zeměpisu.
Když jsem dolhal, proč jsem přišel pozdě, tak jsem si sedl vedle Jany. Ta mi položila ruku do klína a zeptala se mi, co dělám dneska po škole.
Když jsem si pak ve vyšších třídách vzpomněl, co jsme tam dělali, musel jsem jít na záchod a tam jsem se vyhonil. Vždycky jsem to tam celý zestříkal.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 84 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

deve napsal

mám podobnou zkušenost jako ty. rád na to vzpomínám

TOPlist