Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Šípková růženka jinak

Kategorie: Pohádky
27.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 25 hlasů

Jmenuji se Adéla. Je mi devatenáct let a dálkově studuji Karlovu univerzitu obor archeologie. Matku jsem nikdy nepoznala. Zemřela při porodu. Otec byl voják a zemřel několik dní po mích osmnáctých narozeninách. Po rodičích mi zůstal dostatek peněz, takže jsem se nemusela bát, že bych trpěla hlady. Otec na mě díky své práci neměl moc čas, ale dal si záležet na tom, abych se o sebe uměla postarat. Umím několik řečí a jsem mistryní v několika bojových sportech, ale není to na mě vidět.

Většina lidí ve mě vidí malou nevýraznou šprtku. Prostě jsem podle nich šedá myš popřípadě stará panna. Nejsem ani jedno…

Učení mi jde samo a pannou nejsem od svých čtrnácti vlastní vinou. Už od deseti jsem si hrála sama se sebou a ve čtrnácti jsem se odpanila okurkou ze zahrádky. Od té doby moji kundičku navštívily všelijaké předměty různé velikosti, šířky, délky a materiálu. Jediné co jsem do své lasturky ještě nevpustila byl chlap. Ale to se mělo také změnit.

* *

V noci se často budím a ani dnešek nabyl výjimkou. Vstala jsem tedy z postele a potichu se vydala do kuchyně, kde probíhal můj malý noční rituál. Vždy když nemůžu spát, tak si uvařím kakao a s hrnkem pak vyjdu ven na verandu, kde sleduji noční oblohu. Dělám to tak už několik let a vždy mi to pomůže. Ráno na mně nikdo nepozná, že jsem v noci nenaspala víc než tři hodiny. Proto jsem si ani dnes nedělala hlavu z nedostatku spánku a při přípravě kakaa jsem si tiše prozpěvovala. To jsem ještě netušila, co mě čeká!

Když jsem přelila kakao do hrnku, vyšla jsem na verandu a posadila se do svého oblíbeného houpacího křesla. I když jsem na sobě měla jen poloprůsvitnou červenou hedvábnou košilku, která končila těsně pod zadečkem, nebyla mi zima. Jen mé bradavky ztuhly a začaly se rýsovat pod košilkou. Toho jsem si ale moc nevšímala a zamyšleně jsem zírala na oblohu posetou hvězdičkami. (Bydlím na samotě u lesa, takže mi výhled nekazí osvětlení a já si mohu nerušeně užívat kouzla noci.) Byla jsem tak zabraná do svých úvah, že jsem si ani nevšimla mohutného stínu blížícího se ke mně. Zaregistrovala jsem ho, až když mi obrovská dlaň zakryla ústa, abych nemohla křičet. Ne že by mě někdo mohl slyšet.
Zůstala jsem nehnutě sedět a se strachem jsem očekávala co bude dál. Když tu slyším: ,,Buď tiše a nebraň se. Já teď oddělám ruku, ale nesmíš se o nic pokusit. Jedině co momentálně chci je aby ses neotáčela a byla tiše O. K.?,, Váhavě jsem kývla hlavou, že rozumím, ale nerozuměla jsem ničemu. V hlavě se mi honilo tolik věcí. A celé tělo jsem měla napjaté strachem, ale i vzrušením. Ke svému velkému překvapení a studu jsem cítila jak vlhnu. Tahle noční situace mě začala velmi vzrušovat a já nebyla sto ovládat své pocity. Hlas po chvílí pokračoval: ,,Neublížím ti, chci jen abys mě na slovo poslouchala a udělala vše co řeknu. Jasné? Tak a teď si svlékni košilku. Nebo chceš, abych ti pomohl? Vidí, že ne. Tak si teď sedni na okraj křesla, roztáhni nohy co nejvíc to jde a zapři se o zem. Hotovo? Dobře, a teď si polož na svou mušličku jednu ruku. Ano. Správně, neboj. No tak nemusíš se stydět. Je přirozené, že se ti to líbí. Tak a teď si pomalu masíruj klitoris a strkej prsty do kundičky. Tak je to správně, děláš to dobře. A teď druhou rukou začni laskat svá překrásná prsíčka. Jo přesně tak. Jemně je obkruž a polaskej ty nádherné třešničky. Vidíš? Dělá jim to dobře. Tak a teď si namoč prstíčky v kundičce a pak si opět laskej bradavky. Ano tak, hezky je obkruž a potři je celé tím sladkým nektarem. Perfektní! A teď vytáhni ručku z kundičky a hezky si ji celou očisti. Pomalu prstík po prstíku. Chutná? Určitě ano! A teď když ji máš zase hezky čisťoučkou ji vrať zpátky a znova se laskej. Tak, jen hezky pokračuj, ano, to je ono. ,, Určitě jsem byla červená až ke kořínkům vlasů. Styděla jsem se, trošku i bála, ale ten chraplavý hlas mě velmi vzrušoval a z mé kundičky bylo jezírko. Moje prsty ji projížděly a laskaly, přesně jak si neznámý přál, a já se blížila ke svému orgasmu. Přišel najednou, chvěla jsem se po celém těle a z mojí kundičky se staly Niagary. Šťáva ze mě stříkala snad metr daleko a ne a ne přestat. Když jsem konečně vysílená klesla do křesla uslyšela jsem: ,,Nádhera. Jsi úžasná. Doufám že ti to nebude vadit ale teď tě ochutnám. Musím!,, Nestačila jsem ani otevřít oči a už jsem cítila horký dech na své mokré kundičce. Párkrát na ni foukl a já se začala neovladatelně třást, ještě se mě ani nedotkl a já se už blížila k dalšímu vyvrcholení. Neskutečné! Najednou jsem ucítila na svém hrášku jeho sametový jazyk. Bože to byla slast. Neudržela jsem se a moje šťávy mu stříkaly proudem do obličeje a on je hltavě polykal a snažil se o nic nepřijít. Lízal moji mušličku od kakaové dírky až k poštěváčku a zpět. Občas mi zajel jazykem do rozpálené kundičky nebo polaskal můj svěrač a přitom mě hladily jeho ruce po celém těle. Jediné na co jsem se zmohla bylo dýchání a sténání. Jeho snaha očistit mě od mých šťáv se minula účinkem. Čím víc se snažil, tím víc jsem tekla. Po necelé minutě laskání jsem si prožila již svůj třetí orgasmus a vyčerpáním nebo slastí jsem omdlela.
Když jsem se probudila měla jsem pocit že zemřu slastí. Jedna jeho ruka se zabývala mým zadečkem. Jemně do mně strkal prst po prstu a něžně mě roztahoval. Jeho druhá ruka se zabývala mou kundičkou. Laskala a dráždila ji. To však nebylo vše. Jeho rty se přisály na můj hrášek, sály ho, kousaly a tahaly. Jeho jazyk ho objížděl, laskal a lízal. Najednou jsem ucítila že jeho ruka mě už nedráždí kundičku. Až jsem se lekla, toho jak mi chyběla. Ale ne na dlouho. Sice jsem viděla jen jeho obrys, ale cítila jsem, jak ruku stočil do kornoutku a začal jí pomalu vnikat do mé lasturky. Byl to nádherný pocit. Jeho druhá ruka stále dráždila druhou dírku a jeho jazyk kmital na mém hrášku. Byla jsem v sedmém nebi. Po jeho malém úsilí jsem měla celou jeho ruku uvnitř sebe. Bylo to skvělé. Vůbec s ní nehýbal, jen ji měl ve mně, a stále mě dráždil druhou rukou a ústy. Najednou začal pohybovat prsty ve mně. Myslela jsem že se zblázním rozkoší, ale to nebylo vše. Jeho druhá ruka přitvrdila. Začal mi pronikat do zadečku. Najednou mě rychle začal šoustat pěstí v kundičce a čtyřmi prsty v zadku. Jeho pohyby byly sehrané a já se svíjela v nových křečích orgasmů. Takhle mě zpracovával snad půl hodiny a já pomalu neměla sílu už ani na slastné vzdech.

Po té úžasné půlhodině jem opět uslyšela jeho hlas. Tentokrát již velmi zhrublý potlačovanou touhou. ,, Bože ty jsi úžasná! Tak nádherně vlhká a slaďoučká! Jsi tak drobná a přesto…,, Nedokončil větu. Místo toho mě poprvé políbil. Byl to polibek plný vášně a potlačované touhy a já ho dychtivě a s radostí oplácela. Jeho ruce mě opět laskaly po celém těle a já rozkoší přímo tála. Tiskla jsem ho k sobě tak silně, že neudržel rovnováhu a celý na mě nalehl. Byl to nádherný pocit. Cítit jeho mohutné tělo na svém. Tiskla jsem ho k sobě, nohy jsem mu obtočila kolem boků a začala jsem se o něj divoce třít žhavou mušličkou. Jeho přidušené steny byly důkazem, že ho moje počínání nenechává chladným. Byla jsem tak omámená svojí touhou a jeho vůní, že jsem si ani neuvědomila co dělám. Až když mu roztrhlá černá košile vysela na ramenech a jeho tmavé rifle měly rozepnutý poklopec, jsem si začala uvědomovat co dělám, ale nepřestala jsem. Bez váhání jsem strčila ruce do jeho kalhot a začala jsem laskat jeho penis. Byl mohutný, měřil snad 30cm. Bože byl přímo úžasný a jen z představy, že bude ve mně jsem se udělala. Ale ani tehdy jsem nepřestala kroužit po jeho chloubě. Laskala jsem celou jeho délku, občas jsem sjela k jeho koulím, polaskala jeho zadní otvor nebo silněji stiskla. Nejvíc jsem se zabývala žaludem. Byla jsem z něj u vytržení. Laskala jsem ho špičkami prstů a když jsem ucítila kapku jeho semene na povrchu, rozetřela jsem mu ji po žaludu a občas jem ho lehce škrábla nebo štípla do kulek, ale ne moc. Když jsem ucítila další kapku jeho semene, setřela jsem ji prstem a ten jsem pak s rozkošnickým povzdechem lízala a sála. Jeho hlasité zasténání mě přivádělo na pokraj šílenství a tak jsem se už nezdržovala, prudce jsem mu strhla kalhoty, sevřela jsem jeho obrovský klacek a vedla jsem ho přímo do mé lasturky. Když se jeho žalud dotkl mé orosené pičky, trhl sebou a překvapením ztuhl. Myslím že mu teprve teď došlo co s chystám udělat.
Začal se bránit.. ,,Počkej! To nesmíš! Ublížím ti! Přestaň prosím!,, Překvapeně jsem si uvědomila že se bojí o mě, a vzhledem k tomu, že osmnáct mi už bylo, tak jsem se rozhodla sama za sebe. Přestala jsem vnímat jeho pokusy o vysvobození a prudce jsem do něj strčila. Byl sice chlap jako hora, ale toto nečekal a tak se žuchnutím dopadla do rosou pokrytého trávníku. Než se stihl vzpamatovat, klečela jsem rozkročmo nad jeho nohama, ruce mi jezdily po celém jeho těle a laskaly ho, štípaly a škrábaly. Celé jeho tělo jsem pokrývala drobnými polibky a jeho bradavky. Ty nádherné knoflíčky jsem jemně týrala svými ústy, sála jsem je s dychtivostí hladového kojence. Už se ani nebránil, přerývavě dýchal a pod rukama jsem cítila jeho bušící srdce. Už jsem neklečela, ale seděla na jeho nohou a třela jsem se lasturkou o jeho chlupaté nohy. Moje ruce laskaly jeho klacek, a můj jazyk sjížděl po břichu k jeho chloubě. Nezačala jsem ho hned kouřit. Prvně jsem na něj jen lehce foukala a dýchala. Překvapivě ho to vzrušilo víc než moje doteky, ale já už jsem nemohla vydržet, a tak jsem mu ho ještě párkrát olízla a políbila a pak už jsem si nad něj klekla a začala na něj pomaloučku dosedat. Cítila jsem jak mě napíná až k prasknutí, vyplňoval každičký volný milimetr v mé žhavé kundičce. Nebýt tak divoká vášní, měla bych strach, že mě roztrhne. Ale v tom amoku vášně jsem na to nemyslela. Nabodávala jsem se na jeho oštěp až byl celý ve mně. Chvilku jsem bez hnutí seděla, aby si moje lasturka zvykla a pak jsem na něm začala jezdit a přitom silně stahovat poševní svaly. To ho konečně probralo z šoku. Mrštně se převalil na mě a začal do mě prudce vrážet svůj kůl. Byl k nezastavení. Vydržel mě takhle,,týrat,, několik předlouhých minut. Pak se začal uklidňovat a jeho pohyby se staly pomalejší a dráždivější. Byla jsem v ráji. Orgasmus střídal orgasmus. Byla jsem na pokraji mdlob. Najednou se opět překulil a já byla navrchu. Jednou rukou mě chytil na bocích a usměrňoval mé pohyby a druhou mě začal dráždit svěrač. Slastí jsem skoro nedýchla. Najednou měl ve mně čtyři prsty a šoustal s nimi moji prdelku. Při tom nepolevoval v úsílí v mé kundičce. Už jsem nevydržela tu slast, zhroutila jsem se na něj. On ale nepřestával a jak jsem ležela na něm, dráždil každým pohybem můj hrášek. Až po dalších několika minutách nepředstavitelné rozkoše jsem ucítila, jak strnul a pak mohutný proud semene ve své lasturce. Bylo ho tolik, že ze mě teklo snad v litrech a já ho dychtivě nabírala do dlaní a roztírala si ho po těle, nabírala jsem ho do rukou a slastně slízávala. Byla to božská ambrózie. Moje a jeho šťávy. Poslední zbytky této směsi jsem nechala v ústech, přitáhla jsem si jeho hlavu a políbila ho. Najednou měl v ústech nejen můj jazyk ale i nejsladší nektar na zemi. Takhle jsme se líbali velmi dlouho, pak jsme ale podlehli únavě a usnuli si v náručí, stále ještě spojeni v jeden celek.

Probudil se první, ale když se snažil odtáhnout, nepodařilo se mu to, držela jsem ho pevně a nepustila bych ho za žádnou cenu. A tak zůstal hluboko ve mě, zaklíněn v mé náruči. Zaraženě mě pozoroval a pak se opět propadl do říše snů.

Ráno mě zbudilo sluníčko a pocit naplnění. Rozhlédla jsem se a vedle sebe nebo spíš pod sebou jsem uviděla mého večerního milence. Byl to můj soused, který bydlel pár kilometrů ode mne. Pozorně jsem ho studovala ale nenašla jsem na něm nic co by vysvětlovalo včerejšek. Najednou otevřel oči a když uviděl že jsem vzhůru, nesměle se na mě usmál. Neodolala jsem a vášnivě jsem ho políbila.

Za několik hodin jsme se konečně dostali k rozhovoru nad kávou. Tam jsem se dozvěděla že Milan (34) slíbil mému otci, pod kterým několik let sloužil, že na mě dá pozor, než se budu schopná o sebe postarat sama. A tak mě chodil kontrolovat a nepřestal ani v době, kdy už bylo jasné, že nepotřebuji ničí ochranu. Chodil pozorovat, co dělám částečně ze zvyku, ale také proto že se do mě za ta dlouhá léta zamiloval. Sledoval mě, ale netroufl si mě nikam pozvat. prý je na mě starý a byl přece otcův přítel a slíbil že na mě dá pozor…

Já jsem na něj civěla, ale pak jsem se odhodlala, vstala jsem a šla k němu. Políbila ho a tak přerušila jeho výčet proč se mnou nemůže být. Řekla jsem mu že ho miluji a chci být s ním a že ty jeho výmluvy můžou jít k čertu nebo jinam, ale že na mě neplatí. V šoku se nezmohl na slovo a tak jsem převzala iniciativu a políbila ho.

Nakonec jsem skončila na stole, kde mi vášnivě dokázal, co ke mě cítí. Od té doby byl stále se mnou. Odjížděl nanejvýš na pár hodin. Máme spolu dvě dvojčátka (Petra a Lucku, Karolínku a Matěje). Stále se vášnivě milujeme. A tím nemyslím jen fyzickou stránku našeho vztahu. Moje nespavost také zmizela.

Prostě šťastní až do smrti.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 25 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist