Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Sexuální rodina 3 – Vyšukal jsem mamku

Kategorie: Nezařazeno
22.02.2017
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 7 hlasů
Došel jsem za mamkou, která byla slušně pod parou a chtěl jsem jí vysvětlit co viděla. Když mě viděla začala se ptát co to mělo znamenat. Pořád jsem nevěděl co říct, když se mě mamka zeptala jaký to je šukat sestru ? Úplně mi tím vyrazila dech. A mamka chtěla odpověď. Prej když dokážu mrdat sestru tak jí snad dokážu i odpovědět. „No víš mami“ to bylo všechno co jsem řekl. Ptala se jak dlouho už to trvá, tak sem jí odpověděl že 2
dny. Mamka si dala dalšího panáka a řekla že když jí nedokážu odpovědět promluvíme si o tom ráno. Stoupla si a sotva stála na nohách. Opilým krokem šla do koupelny pod sprchu, aby se trochu probrala. Já zůstal v kuchyni a musel jsem si nalít panáka. Seděl jsem tam asi hodinu a mamka pořád nešla. Byla slyšet jen tekoucí voda.

Šel jsem se teda podívat jestli tam třeba mamka neusla. Opatrně jsem otevřel dveře, aby si mě mamka náhodou nevšimla. To co jsem viděl mi zase vyrazilo dech. Mamka seděla na kraji vany a prstila si kundu pod proudem vody. Zůstal jsem schovaný za dveřmi a díval se jak si mamka hraje. Konečně jsem viděl její nádherné čtverky. Kundička byla hladce oholená. Já se nemohl vynadívat na ty krásy a cítil jsem jak se mi staví péro do pozoru. Vytáhl jsem ho z trenek a začal si ho honit. Nemohl jsem se vynadívat na tu krásu, když jsem nechtěně vrazil do dveří a ty se otevřely. Stál jsem s pérem v ruce a mamka na mě koukala. Schoval jsem ho do trenek a chtěl odejít. Mamka mi řekla ať jdu okamžitě k a podám jí ručník. Mamka vylezla z vany a já ji podal ručník a ona schovala svoje krásy pod ručník a spustila. Prý jestli mi nestačí že šukám sestru ale ještě si honím nad mamkou v koupelně. Stál jsem tam a bál se že mamka už se mnou nikdy nepromluví.
Stály jsem tam na proti sobě když mi mamka vytáhla povadající péro z trenek a jí spadl ručník na zem. Zeptal jsem se co dělá. Řekla mi že když můžu šukat její dceru tak můžu šukat i jí. Vyvalil jsem oči a mamka mi ho začala honit. Začal opět stát a mamka mi řekla : “ Líbí se ti když ti tvoje mamka honí péro ?? “ Jen se přikývnul a chtěl pokračování. Sebral jsem odvahu a zmáčkl její ztuhlou bradavku. V tu chvíli mi přilítla facka. Mamka zvedla ručník a odešla pryč. Zůstal jsem v koupelně se stojákem a otevřenou pusou. Když jsem si uvědomil že mamka se už nevrátí šel jsem do pokoje. Nemohl jsem usnout a pořád jsem přemýšlel co se to vlastně stalo. Usnul jsem asi okolo 3.
Vzbudil jsem se asi ve 3 odpoledne a šel jsem do kuchyně se napít. Na lednici nechala ségra vzkaz že jela nakupovat a vrátí se nejdřív v 7. Když jsem ho přečetl přišla mamka a řekla že v troubě mám jídlo že mi ho dá na talíř. Když procházela okolo mě její ruka se otřela o moje trenky. Koukl jsem se na mamku a ona mi hned řekla že to bylo omylem a ať si nemyslím že to co se stalo včera bude někdy v budoucnu pokračovat. Jak to říkala už jsem si přemítal co se stalo. Začínal jsem cítit jak se mi staví péro a dostal jsem pořádnou chuť mrdat, ale ségra nebyla doma. V tom sem viděl mamku jak se ohýbá do trouby pro jídlo. Její zadeček se špulil v legínách a pěkně je vypínal. To už mi stál úplně. Já se neovládl a vyndal jsem péro z trenek a mamce jsem strhl legíny i s kalhotkami až ke kotníkům. Než stačila mamka vyhrknout co dělám už jsem do ní zajel až po kořen a ona vyjekla. Řvala na mě ať jí okamžitě nechám na pokoji. Já to nevnímal a užíval si tepla její kundy. Mamka se snažila bránit ale marně. Ze začátku to šlo z tuha, ale po chvíli jsem cítil jak vlhne a jde to snadněji. Mamka klečela na všech čtyřech a já jí ze zadu šukal. Když zjistila že nemá šanci začala lehce přirážet proti mým přírazům a to už jsem věděl že mám vyhráno. Po chvíli se dostavil mamce tak silný orgasmus, že její šťávička z ní stříkala proudem a já jsem vyklouzl. Mamce se podlomily lokty a hlavu měla na zemi a vzmítala se v silném orgasmu. Když se trochu vzpamatoval strčil jsem jí ho tam zase až po kořen a tentokrát zajel lehce. Mamka začala křičet a já jí šukal jak jenom jsem mohl. Mamka měla jeden orgasmus za druhým a bylo vidět že si užívá a jak mi později řekla že je to asi po dvou letech co má péro v kundě. Šťávička z ní vytékala snad po litrech. Když jsem ji otočil na záda a vyhrnul ji triko abych měl přístup k jejím kozičkám tak se mě zeptala jestli se mi to líbí šukat mamku. Zajel jsem zpět do ní a odpověď byla zřejmá. Mačkal jsem jí kozy i s bradavkama a mamka byla v sedmém nebi. Křičela jak se jí líbí mít zase péro v kundě a křičela po mě ať jí šukám pořádně. Jednou rukou si mačkala kozičku a druhou si třela poštěvák. Když dostala další orgasmus její pochva se stáhla a mačkala moje péro. To už jsem nevydržel, vytáhl jsem ho z ní a začal stříkat takový proudy že jsem ji postříkal od vlasů přes kozičky, břicho až ke kundě. Svalil jsem se vedle ní a když jí odezněl orgasmus, tak mi řekla že lepší šukačku nezažila a odešla do koupelny. Jak se zvedala dala mi pusu na péro a odešla do koupelny. Já zůstal ležet a promítal co se stalo.
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 7 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Carlos napsal

Me se stalo neco podobneho

Roman napsal

No ja sukal svou segru a bylo to bezva

TOPlist