Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Sex s „cizincem“

Kategorie: Párty, Šukačky, Teen
23.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 23 hlasů

Jednou jsme byli s pár kamarády a kamarádkami venku a popíjeli. Byli jsme v sídlišti bytovek a pár lidí si dokonce ztěžovalo, že děláme bordel a že zavolají policii, tak jsme se pomálu odklízeli pryč, když na nás z okna začali pokřikovat dva kluci ze Slovenska. Říkali, co děláme takhle pozdě venku a začali si povídat. Po chvíli jsem jim nabídla, ať se k nám přidají. Neváhali a hned šli.

Společně jsme došli do altánku kde jsme popíjeli a všichni jsme si povídali. Tedy, hlavně o našich nových kamarádech. Byli opravdu v pohodě a najednou nám nabídli, jestli k nim nechceme jít do vířivky, my samozřejmě souhlasili.
Do vířivky nás schazovali v oblečení, ale já jsem se nedala, i když se jeden ze Slováků (Tadeáš) opravdu snažil.
Jelikož bydlím 300 metrů od nich, zavolala jsem tátovi, že spíme s holkama u „kamarádky“ a on souhlasil.3 kluci, co tam s námi byli, jeli nakonec domů a já tam zůstala s opilou kamarádkou, kamarádkou a jejím klukem a se dvěma Slovákama. Jeden z bratrů si šel lehnout, kamarádka s tím klukem byli na balkóně a já jsem se starala o opilou kamarádku. Pak jsem šla ale do kuchyně pro vodu a Tadeáš (druhý Slovák) seděl u stolu se skleničkou vodky s džusem. Rozsvítíla jsem a zeptala jsem se ho, co tady dělá tak po tmě. On jen řekl: ,,zhasni!“ tak jsem zhasla a šla jsem si po tmě natočit pití, ale když jsem zapla vodu, Tadeáš už stál za mnou, vypnul vodu, vzal skleničku, kterou položil vedle dřezu a mě začal zezadu líbat na krku, cítila jsem, jak se mi tlačí a opýrá o zadek. Otočila jsem se a začali jsme se líbat. Tahal mě za vlasy a kousal do rtu. Jakoby mě měl přečtenou a věděl, co mám ráda a co se mi líbí. Pak mě otočil k druhé lince, která byla v prostoru a vysadil mě na ní. Začal mě svlékat a vyloženě toužil být ve mě. Ale já jsem mu řekla, že nechci, protože se neznáme. Pořád mě přemlouval a já mu pošeptala: ,,Jindy brouku.“ a políbila ho jemně na ústa.

Za dva dny nás k sobě pozvali znova a já věděla, co mě čeká, takže jsem se pečlivě připravila. Vzali jsme k nim opět nějaké pití a brambůrky. Když zábava byla v plném proudu, Tadeáš se mě snažil opít a nejen to. Opět mě zavedl do kuchyně a řekl: ,,kde jsme to skončili?“ a začal mě líbat. Pak mě několik desítek minut přemlouval, abych šla nahoru do pokoje. Já jsem neuvěřitelně moc chtěla, ještě když jsem cítila ten obrovský klacek, který na mě pořád tlačil, ale chtěla jsem ho trochu pozlobit a pořád jsem ho odmítala.
Po chvíli jsem ale vyměkla a šla jsem. Odvedl mě do pokoje a přinesl ještě dva panáky. Kopli jsme to do sebe a skáceli se na podlahu, kde mě začal prudce líbat. Sedla jsem si na něj (ještě oblečená) a začala ho dráždit a opřela jsem se o jeho hrudník. Cítila jsem jeho dech a jeho prudce bijící srdce. Sahal mi na prsa a pořád mi je chválil při mačkání, což mě náramně vzrušovalo.
Najednou se se mnou přetočil a začal mi dráždění oplácet. Začala jsem vlhnout a řekla jsem mu, že to strašně moc chci. On jen řekl: ,,To nejsi sama!“Zvedli jsme se a líbali ve stoje. Udělala jsem první krok a svklékla mu triko, potom ho hned slíkl on mě. Líbal mě a cítila jsem, jak mi rozepíná podprsenku a ta sklouzla po mých rukou až na podlahu. Líbal mě na krku, mezi prsama, na bříšku a pak zajel i dolů a líbal mi jí přes legíny. Pak se znovu postavil naproti mě a prohlídl si mě: ,,Seš moje jediná češka, ale nejlepší holka ze všech“. Jen jsem se pousmála a přitáhla ho k sobě. Začala jsem mu oplácet líbaní. Krk, břicho a pak i přes tepláky dole. Ovšem jsem se zvedla a řekla že kouření nemám ráda. On mi nic neřekl a svalil mě na postel. Strhl ze sebe i ze mě kalhoty. Byla jsem opřená hlavou o zeď a on mě chytil za nohy a přitáhl pod sebe.
Lehl si na mě. Roztáhla jsem nohy a strašně jsem ho tam chtěla mít!
Konečně jsem se dočkala. A on taky.
Oba jsme vzdychli. Měl opravdu macka. Myslela jsem, že puknu slastí. Najednou jsem dole cítila i jeho ruku a dráždil mi poštěvák. Při tom mi ho tam zarazil ještě hloubš a já už jsem cítila přicházejicí orgazmus. Řekla jsem mu, ať zpomalí, že se jinak udělám.
Zpomalil a při tom mě líbal. Když orgazmus ustupoval, začala jsem si sama přirážet. Chytila ho za zadek a pořádně přirazila. Líbilo se to jak jemu, tak mě a Tadáš mi to oplácel. Po chvilce tam přišel jeho brácha, jen se na nás koukl a zase odešel. Začali jsme se smát, ale nepřestávali. Pak jsem byla nahoře. Pořád mi mačkal prsa. Přitáhl si mě, Líbal mě na prsou a přirážel.
Pak jsem se zase překulili a přišel opět jeho bratr. Tadeáš mu vynadal a zase odešel. Naštěstí nás to znovu neodradilo a pokračovali jsme. Přirážel tak moc, až jsem mu začala škrábat záda. Opět jsem cítila přicházejicí orgazmus a Tadeáš začal zrychlovat. Chtěla jsem křičet, ale on mi zakryl pusu. Udělala jsem se a hned po tom se on udělal na moje břicho. Svalil se vedle mě a utřel svoje semeno ze mě. Leželi jsme oba dva vedle sebe úplně nazí. Ležela jsem na zádech, úplně zmožená. On se otočil na bok směrem ke mě a začal mi hladil prso a pak jel rukou níž. Já se zvedla a začala se oblékat. On jen nevěděl, co dělat a smutně na mě koukal. Pak se oblíkl a čekal jestli něco řeknu. Přišla jsem k němu a řekla: ,,máme celou noc“ políbila jsem ho a on mi zašeptal do ucha: ,,tohle byla jen malá rozcvička kotě!“ usmála jsem se a společně jsme se vrátili dolů k ostatním.
Hráli jsme flašku a narámně se bavili. Kolem půl 5 ráno jsme se rozhodli, že půjdeme spát. Já s Tadeášem jsme ale věděli, co nás čeká, ale opravdu jsme byli unavení. Lehli jsme si.
Tadeáš mě přikryl a lehl se ke mě. Vzal mi mobil a našel playlist s názvem „love“ pousmál se a začal pouštět pomálé písničky. Obejmul mě a já si dala hlavu na jeho hrudník, kde jsem cítila jeho srdce.
Usínala jsem za zvuku mé oblíbené písničky „Princess of China“ když v tom se Tadeáš na mě překulil a líbal mě. Zašeptala jsem mu do ucha: ,, už jsem myslela že jsi nedodržel svoje slovo“ odpověděl ,,dodržel kotě a teď tě znovu opíchám“…

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist