Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Sex na inzerát – I

Kategorie: Gay
17.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 4 hlasů

Jsem gay, ale nemám žádného stálého přítele. Nechci se vázat. Mám sex rád, tak se zdarma nabízím přes erotické inzeráty mužům, kteří potřebují ulevit svému napnelismu. Mám už za sebou mnoho souloží, kouření nebo jen honění ptáků, jak kdo chce. Tudíž i nějaký ten zvláštní zážitek, se kterými bych se chtěl podělit.

Onehdá jsem si s jedním mužem domluvil sex. Když je hezky, jezdím na schůzky na kole. Oblékl jsem dres, sedl na kolo a vyrazil k místu určení. Chvilku jsem tam čekal, tak jsem si ještě zkontroloval, jestli mám sebou kondomy. Někdo je požaduje. Za chvíli se ozval rachot a přifrčel motorkář. To bude asi on, kdo by tady jezdil na motorce! Zaparkoval ji a sundal přilbu. Petr?, zeptal se. Jo, odpovím a přistoupím k němu. Nemám rád žádné předehry, vždycky jdu hned na akci, tak jsem se mu vrhnul na rozkrok. Měl jednodílnou kombinézu, kterou si bude svléknout skoro celou. To mě potěšilo, aspoň uvidím jeho tělo. Sápal jsem se po zipu, ale on mi udělal čáru přes rozpočet. Chytl mě za bradu, zvedl mi hlavu a začal mě líbat. Holt jsem se smířil s tím, že to bude s romantikou. Chvíli mě vášnivě líbal, potom přestal a slezl z motorky. Sundával si kombinézu a boty, já jsem mu aktivně pomáhal.
Stál přede mnou nahý v celé své kráse. Péro už měl napnutý, tak jsem mu ho hned začal masírovat, aby měl nechtěl zase líbat, a začal pomalu kouřit. Po chvíli udělal něco, co jsem vůbec nečekal… Lehni si, tiše zavelel. Tak jo. Ležel jsem na zádech na zemi, v kraťasech jsem měl napnutý péro. Lehnul si na mě a začal po mě jezdit a přitom mě líbal. Naše údy se třely navzájem přes moje kraťasy. Zkoušel jsem si je stáhnout. ale nešlo to. Tak jsem musel dělat všechno pro to, abych nestříkal. Jenže jeho stálé líbání mě vzrušilo na tolik, že se to nedalo dlouho vydržet a po nějaké době se ze mě dralo velké množství sperma. A sakra!
Stále na mě ležel a třel si svého ptáka a mého. Doufal jsem, že se mi bude chtít vystříkat do pusy, ale to jsem se zmýlil. Stále po mě rejdil, a stále, potom se najednou napnul a po chvíli hluboce vydechnul. A sakra podruhé! Chvíli ještě na mě ležel, než vstal. Podíval se zalíbeně na tu apokalypsu, prstem stíral sperma z kalhot a dával mi ho do pusy. Já jsem poctivě olizoval jeho prst. Nakonec mi dal olízat ptáka od mrdky, oblékl se, hodil po mě pětistovku a odjel. Já jsem jel s naškrobenýma kalhotama domů. Však cestou pěkne ztvrdly…

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist