Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Setkání s Monikou

Kategorie: Znásilnění
08.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Právě jsem chtěl platit, když jsem si všiml u vedlejšího stolu sedícího páru. Sakra, vždyť ta ženská je Monika, moje dřívější spolužačka, kterou jsem už před lety chtěl dostat do postele, ale nikdy se mi to nepodařilo.
Pak se její rodiče rozvedli a Monika se s mámou odstěhovala. Neviděl jsem jí víc jak 10 roků. Seděla tam s nějakým plešatým kořenem a najednou se naše pohledy setkaly.

Roberte jseš to ty, zvolala a plešatec se hned na mne podíval. Přišel jsem k jejich stolu a Monika nás představila. To je Robert, můj bývalý spolužák a to je Míra, můj přítel. V duchu jsem si říkal, že klesla pěkně hluboko, když si nabrnkla takovýho prďolu, ale to je její věc. Přesto jsem při pohledu na Moničinu pěknou postavu cítil pěkný tlak v koulích.
Kurva já bych jí tak rád zmrdal tu její díru. A kozy taky nemá k zahození, dle mého odhadu pěkné trojky. To už jsme si ale připíjeli na setkání a mě začal v hlavě zrát plán. Co je pozvat ke mně domů, trochu je opít a třeba by z toho mohl být slušný grupáček. Po několika panácích se Mírovi začal plést jazyk ( já jsem svými panáky zaléval umělou palmu, která stála u stolu ) a Monika, která cucala stále prvního panáka ho začínala krotit. Ale znáte to, když ženská něco chlapovi zakáže, on dělá pravý opak. A Míra do sebe házel panáka za panákem. Začal jsem pracovat na svém plánu a pozval je k sobě domů.
Monika se nejdřív bránila, že je to hloupé abych toho ožralu tahal k sobě a prosila mne zda bych jí s ním nepomohl na hotel. Rozmluvil jsem jí to, vždyť jsme si ještě ani nepokecali. Nakonec souhlasila. Zaplatil jsem, zavolal taxíka a dotáhli toho jejího opilce ke mně domů. Tam jsme ho uložili v ložnici do postele a odešli do obýváku.
Celý den byl pěkný pařák a já navrhl Monice jestli se nechce v koupelně dát trochu do pořádku. To bych moc ráda, jsem celá upocená, jestli Ti to neva tak bych se trochu osprchla. Chvíli jsem čekal za dveřmi koupelny a když jsem slyšel, že Monika pouští vodu, potichu jsem za ní vešel. Stála ve vaně se zavřenýma očima a pouštěla na sebe proudy vody. Byla nádherná. Krásné kozy s tmavými dvorci a na vrcholcích se tyčily velké růžové bradavky. Klín měla pěkně zarostlý, žádnou vyholenou kundu, jak to teď holky nosí. Rychle jsem se svlékl a s trčícím čurákem přistoupil k Monice.
Uchopil jsem jí za kozu a Monika vykřikla. Co blbneš Roberte, vypadni odsud. Jdu Ti projet tu Tvou píču, toužím po tom už od doby, kdy jsme spolu chodili do kina. Už jsme si rval velkou bradavku do pusy, když mi ta čubka dala facku jako hrom. To neměla dělat ! Dostala facku ode mne a sjela do vany. Zastavil jsem vodu a začal se jí prohrabovat v kundě. Ječela a nadávala, ale mne to nevadilo, naopak mne to ještě víc vzrušovalo.
Pomohl jsem jí vstát, popadl jsem pásek od županu a spoutal ruce za záda, aby se nemohla bránit. Už nebyla tak agresivní a se slzami v očích prosila abych jí nechal. To víš, že Tě nechám, ale nejdřív si spolu pěkně užijeme. Néé, nech mě ty prase, řeknu to Mírovi ,ječela a snažila se mne kopnout mezi nohy.
Dostala další facku a spadla na pračku. Přiskočil jsem k ní, vysadil na pračku a roztáhl jí nohy a pevně je držel. Pysky se jí pěkně rozevřely a já koukal na tu rudou píču. Zarazil jsem do ní svého tlustého ptáka a Monika řvala jako blázen. Prcal jsem jako šílený a protože už jsem neměl dlouho ženskou za chvíli jsem stříkal v kusech do její píči. Uchopil jsem její kozu a začal jí masírovat. Házela celým tělem, ale síly jí pomalu ubývaly a já si s ní za chvíli mohl dělat co se mi zlíbilo. Cucal jsem ty nádherné kozy, strkal jí do kundy prsty a zdálo se mi, že Monika začíná lehce sténat. Najednou jsem na prstech cítil jak jí z kundy vytéká šťáva touhy. Začal jsem jí rytmicky šukat třemi prsty a cítil jak se její kunda pěkně otvírá.
Dostal jsem nápad. Zvedl jsem Moniku a položil jí do vany. Začala řvát, že si zlomí ruce, abych jí je uvolnil, ale dělal jsem, že neslyším. Pustil jsem sprchu a začal stříkat proudy vody na její píču a pomalu začal sprchu do ní zasouvat. Chvíli se ještě bránila, ale pak jen ležela a přijímala mé hrátky. Už jsem tam měl zasunutou celou sprchu a Monika najednou začala řvát: Ježíši já to nevydržím, vždyť prasknu, vyndej to ze mně ty hovado. Nechal jsem jí narvanou sprchu v kundě a odešel k pračce, kde jsem měl v košíčku kolíčky na prádlo. Začal jsem jí je připevňovat na kozy a nakonec na každou bradavku. Řvala jako kráva a mě to tak vzrušilo, že jsem z ní prudce vytáhl sprchu, popadl za vlasy a táhl jí do obýváku na sedačku. Hodil jsem jí břichem na sedačku a prudce do ní zajel zezadu. Řvala, že jí kolíčky tlačí a bolí jí celá prsa, ale několikrát jsem jí pohnul svázanýma rukama, aby cítila trochu bolesti a dala pokoj.
Mrdal jsem jí zezadu, prstem rejdil v kakaovce a Monika opět začala sprostě nadávat. To už jsem měl tu její prdel pěkně roztaženou, vytáhl jsem čuráka z píči a prudce ho narval do prdele až po koule. A byl tu další řev. Střídal jsem se v jejích dírách pěkně dlouho a Monika už jen potichu sténala. Konečně jsem cítil, že se semeno dere ven a začal plnit Moničinu prdel. Když jsem vytáhl čuráka, měl jsem ho hnědého od jejích výkalů a poručil Monice, aby mi ho pěkně olízala. Ta čubka mne kousla až jsem zařval bolestí. Co jsem měl dělat, dostala další facku a začala kouřit jako bohyně. Za chvíli mi opět stál a já jí mrdal do huby a narážel se až na její mandle. Chtěla ho několikrát vyplivnout, ale nepodařilo se jí to.
Trvalo mi to už pěkně dlouho než si konečně ocas nechal říct a plnil tu její papulu. Dávila se, ale držel jsem jí hlavu a donutil jí tak vysát mne do poslední kapičky. Pak jsem jí konečně rozvázal ruce a poslal do koupelny s tím, že se vrátí vykoupaná a nahá a budeme pokračovat. Nevím zda se mne bála nebo se jí to začalo líbit, ale poslechla.
Položil jsem jí na sedačku a začal lízat tu její chlupajdu. Tahal jsem jí za chlupy, jazykem bičoval poštěváka a najednou koukám a Monika si sama mnula bradavky a tiše sténala. Za chvíli jsem ucítil teplou šťávu, která mi vtékala do pusy.
Monika se udělala. Jak to chceš teď má lásko, zeptal jsem se. Chtěla abych si lehl na zem a prudce nasedla na mého čuráka. Rajtovala na mne jako na divokém oři, strkala mi do pusy ty nádherné kozy a za chvíli už opět začala sténat a já cítil jak se valí teplá šťáva z její kundy. Padla na mne, rychle dýchala, ale za chvíli už opět řádila na mém čuráku jako černá ruka. A právě když začala opět ržát jako dostihová kobyla, začal stříkat i můj čurák. Leželi jsme na koberci a Monika najednou řekla: Roberte moc se mi to líbilo, dokonce i v té koupelně, kdybys chtěl, až Míra odjede ( je dálkový řidič) ráda si to s Tebou zopáknu .
Mám totiž taky ráda perverzi, ale Míra na to moc není. Za chvíli se zase vrhla na můj ocas a když ho pěkně postavila, poprosila, zda bych jí ještě neprcal obě díry. Prcal jsem jí dlouho a tentokrát dostala nálož do střev. Rychle se odešla upravit do koupelny a když jsem se šel osprchovat já, odešla uvařit kávu. Začínalo svítat a tak se rozhodla, že si půjde lehnout k Mírovi, aby si myslel, že noc strávila s ním. I já jsem usnul a vzbudili jsme se skoro v poledne. Míra se omlouval, že to nějak nezvládl a pozval mne na oběd do hospůdky, kde jsme se potkali.
Když jsme se loučili Monika na mne mrkla a já věděl, že další orgie na sebe nenechají dlouho čekat.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist