Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Se sestřenkou u babyčky

19.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 13 hlasů

Ahoj, jmenuji se Pepa a je mi 17 let. Tento příběh se stal před 2 lety s mojí o měsíc mladší sestřenkou Marunou. Bylo léto a já jsem měl strávit 2 týdny u babičky. Po příjezdu jsem zjistil, že tam je i moje sestřenka, která mela dlouhé hnědé vlasy, trojky prsa a úžasný zadeček. No a jelikož babička mela jen jednu ložnici pro hosty tak jsme spali spolu v jedné místnosti. Po ubytování jsme šli na chalupu a tam jsme si hráli.

Po příchodu jsme se šli najíst a koukali jsme na televizi. Kolem 22:00 jsme si měli jít lehnout, ale my jsme ještě nebyli unavení, tak jsme kecali a nějak jsme došli k tématu, že už není panna a tak jsem tak vyzvídal, co všechno dělala. Po půl hodině mi úplně ztvrdnul. Měl jsem tak cca 17cm, ale díky tomu, že jsem byl přikrytý, tak nic nezjistila. Když jsme se tak bavili, tak mi vyklouzlo, že mi stojí, ale ona my nevěřila a chtěla to vidět. Když to viděla, tak se hned otočila. Požádal jsem ji, jestli by mi s tím nepomohla. Ona nechtěla, ale na konec jsem jí přemluvil. Vzala mi ho do ruky a začala pomalu honit. Bylo to moc fajn, ale po chvilce jsem chtěl víc. Řekl jsem ji, jestli by mi ho nevykouřila, ale ona že ne. Tak jsem jí řekl, aby ho aspoň naslinila a když už jí padala slina z pusy, tak jsem jí vzal hlavu a přirazil jsem ji ho tam. Ona se snažila oddálit, ale nešlo jí to. Tak jsem jí hýbal hlavou nahoru a dolu. Po chvíli jsem ji pustil hlavu a ona po mě hned vyjela, jestli jsem normální a takový ty kecy. Já sem jí zastavil a řekl jsem, že ji vypíchám a to kondomu ne. Žádnej sem neměl, ale věděl jsem, kam si je táta dával. Tak jsem jeden vytách a ukázal jsem jí ho. Ona, sice s nechutí, si sundala pyžamo a lehla si na záda. A řekla, ať dělám, tak jsem si nasadil kondom a pomalu jsem se k ní přiblížil a nasměroval ho do ní. Pomalu jsem ho do ní dával a ona otočila hlavu. Nechtěla se na to dívat. Tak jsem jí tak deset minut šukal a pak ji otočil na břicho a nechal jsem ji, aby na mě nasměrovala zadek a vrazil jsem jí ho pěkně do analku. Ona zařvala, ale pak se uklidnila. Když jsem se blížil k vyvrcholení, tak jsem ho z ní vyndal a nastříkal jsem jí to do pusy. Pak jsem ji za tu pusu chytl, aby to všechno spolykala. A od té doby to spolu děláme, pokaždé když se vidíme.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Babyčka napsal

Babyčka je od slova býk?

WTH napsal

Nič trapnejšie som nečítal. Panic vydržal jebať vyše 10 min. Ona s ním jebať nechcela ale odvtedy šukáte stále? Ako srsly???

Patrik napsal

Presne tak, úplná chujovina

TOPlist