Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Schůzka s otrokoní

Kategorie: Otrokyně
10.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 32 hlasů

Přišla přesně tak, jak jsem jí nakázal. Krátké bílé šatičky sotva zakrývaly její zadeček, když přicházela v restauraci k mému stolu. Když usedala bylo vidět, že se v ní mísí obavy, stud, ale i vzrušení s věcí, které se měli stát. Nedávno jsme se seznámili přes inzerát, kde se představila jako naprosto oddanná čubka, která splní každé pánovo přání.

Toto byla naše první schůzka, na kterou přišla oblečena přesně tak, jak jsem si přál. Byl jsem zvědavý, zda splnila i další mé pokyny. Po naservírované večeři a pár prohozených větách jsem se rozhodl jí vyzkoušet.
Dobře čubko, tak si vyzkoušíme, jak moc jsi poslušná“. Trhla sebou, ale nic nenamítala. „Sedni si tak, abych na tebe dobře viděl a roztáhni pěkně doširoka nohy“. Vyděšeně se na mě podívala. Měla ode mě nakázáno vzít si pouze malé, bílé kalhotky a restaurace byla plná lidí. „No tak dělej, nemáme na to celý den. A roztáhni je pořádně, řeknu ti, až budu spokojen“, pobídnul jsem jí.
Pomalu začala nohy dávat od sebe, až jsem zahlédl její sněhobílé kalkotky. Moc se jí nechtělo, restaurace byla plná lidí a už pochod v krátkých šatičkách vzbudil mnoho pozornosti. I když se všichni tvářili jakoby nic, určitě ji několik mužů právě pozorovalo. Zvolna pokračovala a bylo na ní vidět, jak už se těší kdy jí dovolím přestat. Vychutnával jsem si její stud a zastavil jí až tehdy, když měla nohy široce od sebe. Úzké kalhotky nedokázaly celou prcinku zakrýt a tak se na okrajích kalhotek krásně rýsovala její vyholená kundička.

„Dobře, takhle vydržíš sedět než oba dojíme“, promluvil se s úšklebkem a pustil se do jídla. Zatímco ona svojí porci zhltla hned, já si vychutnával každé sousto a těšil se z jejího ponížení. Teprve když jsem dojedl, dovolil jsem jí dát nohy opět k sobě.
Ted mám pro tebe další úkol. Běž si na záchod honit kundu, ale pořádně. Chci, abys si do ní narvala co nejvíc prstů a rozhodně jí nešetřila. Až budeš téměř hotová, přestaneš – udělat se nesmíš! Pak si sundáš kalhotky a narveš si je do svý nadržený píči. Tady máš mobil, chci abys to celé hezky natočila. Rozumíš?“. Celá zčervenala, ale přitakala a odešla na toaletu.
Když se vracela, byla celá zrudlá. „Dobře, vrat mi telefon a roztáhni nohy, chci si tu tvojí píču prohlédnout“. Neochotně nohy roztáhla a ukázala mi tak krásně vyholenou prcinku. Její stud se mi moc líbil, tak jsem se rozhodl jí ještě víc potrápit.
„Roztáhni si píču, chci si jí prohlédnout pořádně“. Roztřesenýma rukama rozkaz provedla, bylo vidět, jak s ní cloumá vzrušení i stud zároven. Dělala to nenápadně, ale i tak bylo vidět, že nás pár mužů skrytě pozoruje. Byl jsem s její poslušností spokojen a dovolil jí dát nohy trochu k sobě.
Nyní jsem se začal věnovat natočenému videu. S potěšením jsem sledoval, že i tento úkol splnila výborně. Do píči si postupně narvala téměř celou ruku. „Šikovná děvka“, poznamenal jsem směrem k ní. „Dobře čubko, doma si s tebou pohraji víc, ale ted už jsem docela nadrženej“. „Běž do na pánské záchody do první kabinky a celá se svlíkni. Za chvíli si do tebe přijdu ulevit a chci tě najít klečící, s otevřenou pusou a rukama za zády.“. Byla docela zaražená, ale můj rozkaz provedla.

Chvíli jsem počkal, chtěl jsem jí trochu potrápit. Když jsem na záchod přišel, s potěšením jsem zjistil že rozkaz splnila. Aniž bych na něco čekal, vytáhnul jsem čůráka a nacpal jí ho do huby. „Saj děvko“, pronesl jsem a nechal si ho hezky olizovat. Po chvíli mě to ale už omrzelo a rozhodl jsem se jí pusu pořádně omrdat. Chytnul jsem jí za hlavu a zajížděl hloubš a hloubš. Moc se jí to nelíbilo, ale držela.
Po pár minutách jsem se rozhodl, že vyzkouším i její ostatní díry. Přikázal jsem jí se otočit a opřít o záchod. Krásně tak na mě vyšpulila prdelku. Vrazil jsem jí prsty hluboko do píči, nahmatal kalhotky a z píči jí je vytrhnul. Usykla bolestí.

„Otevři držku píčo“. Rozkázal jsem jí a jen co to provedla, narval jsem jí kalhotky mokré od jejích štáv do pusy. Poté jsem do ní zprudka zarazil svého čůráka a začal tvrdě přirážet. Rukama jsem přitom prohmatával její zadeček a prstem začal prozkoumávat i její análek. Překvapila mě jeho těsnost, moc zkušeností asi z šukáním do prdele neměla. Rozhodl jsem se to změnit, vytáhnul z ní čůráka a začal jsem jí ho cpát do zadku. Moc to nešlo a dle jejích stenů jí to dost bolelo.
„Drž hubu píčo a pořádně si tu prdel roztáhni“. Poslechla a sténání trochu omezila. Zároven si jednu ruku položila na zadek a snažila se ho roztáhnout. Nakonec se mi povedlo do ní čůráka narvat a začal jsem jí prdel omrdávat. Tvář měla staženou bolestí asi jí to dost bolelo. Po pár minutách jsem jí přikázal opět si kleknout, vyndat si z pusy kalhotky a pořádně mi čůráká do poslední kapky vysát. Vůbec se jí do orálu po análu nechtělo, ale nakonec si neochotně ocas do pusy dala a začala ho olizovat.

 

„Tak se mi to líbí děvko a hezky všechno spolykej. Jestli ti něco ukápne na zem, tak to slížeš.“ Jen co jsem cítil že to na mě jde, chytil jsem jí za hlavu a začal jí opět tvrdě až do krku omrdávat. Nakonec jsem se jí hluboko do pusy i vystříkal. Měla co dělat, ale zvládla to všechno spolykat. Na závěr jsem si nechal ještě čůráka špičkou jazyka pěkně očistit a teprve pak se směla obléknout. Byl jsem spokojen s její poslušností a už se těšil na to, co s ní provedu doma… Jirka.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 32 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Red napsal

Moc hezké. Hodně to člověka inspiruje.

digi napsal

idiot….ked sa nevie chovat tak nech sa nehra na dominantneho

TOPlist