Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Šárčino uspokojování – poprvé

Kategorie: Petting, Prstění, Teen
26.03.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 20 hlasů

Tahle povídka bude na vícero pokračování, takže pokud Vás budou mé povídky bavit, bude jich tu asi hodně, 🙂 protože tohle se nedá popsat jen v jedné.

Jmenuji se Šárka a je mi 19 let. Nemám míry modelky, ale jsem s postavou spokojena. Jsem vysoká 170 cm, prsa mám sice jen jedničky až dvojky ale pevná, ploché břicho a možná trošku větší zadek, ale podle slov kluků jsem ,,holka, kterou je aspoň za co chytit“ a jsem pro ně atraktivní.

O kluky jsem nikdy nouzi neměla, ale nejsem typ, co kluky střídá jednoho za druhým, ale zájem vždycky byl a je.
Rozhodla jsem se napsat povídky o tom, jak mě poprvé uspokojil muž, protože s ani jedním mých dvou bývalých partnerů mi to nebylo dopřáno, ať už z jakéhokoliv důvodu.
Byl téměř konec školního roku a já pomalu mířila do maturitního ročníku. Sluníčko krásně hřálo a já si ho užívala plnými doušky a měla jsem radost, že si konečně můžu oblékat obyčejné nátělníky a krátké sukně nebo šortky.
Byla jsem bez přítele a jak jsem psala, nejsem holka na jednu noc a navíc mám se sexem trochu problémy v podobě bolesti, ale o tom se tu nechci bavit. Ale samozřejmě jsem byla hodně nadržená.
Už ani nevím jak, ale naskytla se mi příležitost potkat se s jedním mým známým, jmenuje se Tomáš a je mu 36 let, který mi několikrát dal najevo, že se mu moc líbím, ale nikdy si nic nedovolil a brali jsme to spíše jen jako srandu. Toho dne jsme spolu ale byli sami v jedné místnosti a nehrozilo, že by někdo přišel. Povídali jsme si a probírali jsme různé věci. Během toho jsem já vypila dost vínka, které mi docela stouplo do hlavy a měla jsem hodně veselou a upovídanou náladu. Řeč přišla i na sex, ptal se mě, jestli jsem panna a podobně a já mu říkala že nejsem, a kolik jsem měla kluků na sex a podobně. Nepřišlo mi to už ani nijak stydlivé a pověděla jsem mu i o mém problému s dosáhnutím orgasmu. Neustále se na mě díval vzrušeným pohledem a sjížděl mě očima přes celé tělo. Najednou mě začal hladit po noze, měla jsem krátké bílé šatičky, a po noze jel stále výš a výš až mi začal masírovat stehno velmi blízko mé kundičky. Začala jsem být nadržená, ale nechtěla jsem to dovolit, protože jsem věděla, že by to nebylo úplně ok. Odstrčila jsem mu ruku a on toho nechal. Začala jsem se chichotat a říkat mu, že by to bylo hrozně divné, že by mohl být i můj otec, on nevypadal, že by to poslouchal a jen mě neustále pozoroval. Zase jsme si začali povídat, když mi šáhnul pod sukni a zajel do kalhotek. Vyjekla jsem a on odvětil že jen zkoušel jestli, jsem oholena a podle jeho výrazu se mu líbila má dohladka oholena kundička bez jediného chloupku. Zase toho nechal, ale já už byla neuvěřitelně nadržená a prostě to chtěla, ale neřekla jsem mu to. Poznal to sám, když se na mě vrhnul.Pořád mi šeptal jak jsem nádherná a že mě chce ochutnat. Ani mi nesundal šaty, jen je nahoře ohrnul, protože byly bez ramínek a začal si rukama hrát s mými prsíčky, ale hlavou byl zabořený v mém klíně. Kalhotky mi jen dal na stranu a jazykem mi projížděl mou úplně zmáčenou kundičku. Já sebou házela jak šílená, tak vzrušená jsem nikdy nebyla. Orální sex přímo miluju, ale nikdy nebyl takový. Jezdil mi jazykem přes vnitřek kundičky, krásně mi vylízával dírečku, ale poštěváčku si ani nevšiml a schválně mě ,,trápil“.
Začala jsem mu jeho hlavu tisknout do mého klína, protože jsem nechtěla, aby to někdy přestalo. Konečně se vrhnul i na poštěváček. Rejdil po něm jazykem a během toho mi strčil prstík do kundičky a protahoval i vevnitř. Jelikož mám problém, že mě sex na začátku dost bolí, měla jsem strach i z jeho prstu, ale nebolelo to. Bylo to naprosto neskutečné. Řvala jsem jak blázen. Chtělo se mi až brečet, že ani nyní jsem nebyla schopna orgasmu dosáhnout, ale byla jsem naprosto šťastna a jemu se to taky velmi líbilo. Takhle mě lízal asi hodinu, ale já si přála, aby to neskončilo nikdy. Byla jsem už úplně znavená. Co teprve on…
Bylo už docela pozdě večer a o se mě zeptal, jestli bych už neměla jít. Řekla jsem že jo, ale že teď je řada na mě. Tak mi řekl, že dneska nic dělat nemusím, že si to vybere příště. Sama sobě jsem si chtěla zakázat, že žádné příště nebude, ale co Vám budu povídat, chtěla jsem. Řekl, ať mu zavolám, když budu chtít. Odvezl mě domů, a rozloučili se.

Za pár dní mě kundička zase svrběla a tak jsem zvedla telefon a zavolala…

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Lukas napsal

Super příběh, máš pokračování?

bara napsal

to jsem nepsala já ale věk je shodný s mým

bara napsal

coze

Bart napsal

19 rokov a ešte si nematurovala? WTF…

TOPlist