Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Řidič autobusu a můj šef

Kategorie: Masturbace, Šukačky
27.01.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 4 hlasů

Byl to zprvu den jako každý jiný. Ráno jsem si před odchodem do práce projela kundičku vibrátorem, oblékla se a vyrazila na autobus. Venku bylo teplo a pro mě,jako prvotřídní blondýnku to znamenalo jedno…vzít si extra krátké,postavu obepínající šaty a boty ne podpatku,které ještě více umožňovali kolemjdoucím okukovat mojí prdelku. Cestou na autobus jsem si ale vzpomněla,že jsem si zapomněla doma lejstra pro šéfa a tak jsem se musela vrátit.Autobus mi díky mé blbosti ujel ale mě to vubec nevadilo. Svlékla jsem se a šla si to udělat do sprchy.

Pomalu jsem si začala prsty projíždet kundičku a při tom na ni stříkat velký proud vody.Cítila jsem jak mam klitoris nateklý vzrušením a tak jsem zapla vibrátor a pomalu ho zasunula do své mokré,uzké kundy. Vibrátor jel na plné obrátky.Mačkala jsem si kozy a při tom se vlnila do rytmu tekoucí vody a vrnění.Najednou to bylo tu…zrychlila jsem,prohla se v zádech a luxusně se vystříkala na dlaždičky ve sprcháči. Vibrátor jsem poctivě vykouřila, abych ho očistila, oblékla se a vyrazila znovu na autobus. Bolela mě kunda vzrušením, kdykoliv jsem viděla chlapa, který se za mnou otočil nebo mi nabídl že mě sveze. V autobuse jsem si sedla proti všem cestujícím a pomalu si vždy přehazovala nohu přes nohu. Tak, aby měli krásný výhled na mé mokré kalhotky. Při vystupování z autobusu jsem si všimla, že jsem si zapomněla sluchátka na sedadle. Sakra..to je dneska den. Zavolala jsem na dopravní podnik, řekla číslo autobusu a setkala se s řidičem aby mi ony sluchátka předal. Řidič přijel, otevřel dveře a pomalu mě sjel pohledem. Všiml si mého nadrženého pohledu ve tváři a začal mi pomalu hladit prdelku. Přisunula jsem se blíž a políbila ho tak jako ještě žádná. Při tom jsem mu zajela do kalhot, kde na mě čekalo jeho obří péro, který bylo nažhavený jen a jen na mě ….vyhrnul mi šaty, opřel o palubní desku a začal mě dlouze lízat….Prohýbala jsem se v zádech a vzrušeně vzdychala. Pomalu mě začal prstit a při tom mi lízal klitoris. Pak jsem si ho na starost vzala já.Pomalinku jsem si do pusy strčila špičku jeho obřího čuraka a pohybovala jsem pomalu jazyka…strkala jsem si ho hloubš a hloubš až tam byl až po kořen. Zvedl mi prudce hlavu,hodil na zem a zasunul. Moje uzká kunda ho obepnula jak obojek psa a on se vzrušil na maximální úroveň. Zrychloval a zrychloval.Moje obří cecky se houpaly sem a tam a jeho jazyk si je vzal na starost.Najednou mě zvednul opřel o palubku a strčil mi ho tam ze zadu.Prohla jsem se v zádech a on pronikl ještě hlouběji. Zrychloval a přirážel a přirážel až se udělal. Oblíkla jsem se,vzala sluchátka a odešla do práce. Tam mě šéf potrestal za pozdní příchod maximálním vymrdáním mé kundy a prdelky a já mu ho vykouřila. Domu jsem nemohla ani dojít tak jsem přespala s šefem v kanclu a za noc jsme si vymrdali mozky z hlav.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Cadyshack napsal

Nezapres se 😉 hlavne ze jsi pal uklidila 😀

TOPlist