Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Ráda ukazuji své nohy

Kategorie: Fetish
12.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 14 hlasů

Mé kotníky obdivují i opravdu zanícení footfetišisté a za mé obnošené prádlo nabízejí i horentní sumy. Ale to zas jindy. Když mi čas dovolí, napíšu sem pro vás, kteří máte zájem pár svých fantazií a zážitků. Pro začátek popíšu trochu své choutky. Jsem žena, kterou uspokojují muži i ženy obdivující mé kotníky. Velice ráda své nohy vystavuji všem na obdiv. Vzrušuje mě pocit, že mnozí muži, a i dokonce některé ženy, pohledem hladí mé ladné nohy.

Jsem doslova vzrušená, když své nohy mohu vystavit nahé celému okolí. Moc ráda chodím na plovárny a koupaliště, v létě mě jinak než v sukni nevidíte a v práci chodím zásadně v lodičkách i za cenu, že se musím přezouvat.

Ráda nosím krajkové silonky a podvazky, někteří muži jsou jak splašení, když si přehodím nohy a naschvál si jen tak pohupuji kotníkem. Většinou ani neví kam s očima. Dělám, že si jich nevšímám, aby mě mohli pozorovat. Špičkou jedné nohy pak sundavám botu na druhé noze a zase zpět, opakuji to a oni se dostávají do varu a to mě vzrušuje. Neznám lepší pocit než ten, že jsou mé nohy středem pozornosti a věřte, že je velké kvantum mužů, kteří by dali cokoli za to, líbat mé kotníky. Taky je velké množství těch, kterým jsem to dovolila. Baví mě nohou šplhat po mužském těle a prsty na nohách svírat tvář, nos, nebo penis, vyhrála bych si tak celé hodiny. Věřte, že je to opravdu zážitek a doporučuji vám to milé dámy vyzkoušet, zcela jistě si to oblíbíte.
Taky mě baví provokovat muže ve společnosti, protože tam nemohou nic dělat jen tiše trpí a sní o tom, jak by klečeli před mými kotníky a líbali je. Je opravdu zážitek, když ve společnosti, například pod stolem zajíždíte ladně muži do rozkroku a díváte se mu upřeně do očí. Jednou jsem ale byla překvapená, protože ten dotyčný upustil lžičku na zem a nečekaně pod stolem zul mé lodičky na vysokém podpatku a olizoval moje nárty a chodidla v silonkách. Ale bylo to velice příjemné, i když to netrvalo dlouho. Musel to potom dodělat doma a věřte, že to bylo ještě lepší a delší než na tom plese. Každý má svůj způsob jak ukájet své emoce a vášně, vám, kteří jste to ještě nezkusily jako já to mohu jen doporučit, zkusit se v životě má prý vše. Tak se zatím mějte a zdar footfetišistyckým romancím.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 14 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Michal napsal

Moc pekny,konecne zena ktera to miluje stejne jako ja . Miluji libat nozky a chodidla divce. Je mi 19 a nestydim se.
PS: napiste neco dalsiho.

Kubaa napsal

Velmi vzrušující povídka .. Přečetl jsem první odstavec,a už sem ho měl tvrdýho jak kámen .. Velmi mě vzrušuje představa,jak sedíš na proti mě,máš krásné černé silonky,přehozené nožičky přes sebe,jen tak si houpeš kotníčkama a sundáváš si lodičky 😛 😛 Nožičky,silonky,podpatky to je moje,a představa jak ti jedno chodidlo líbam,a ty mě druhým hladíš na péru je luxusní

TOPlist