Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

První orál

Kategorie: Gay
18.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 27 hlasů

Dneska ke mě přišel jeden nejmenovaný klik (stejně ho neznáš) a docela sme si užili.

Ano, užili a jak?
No dobře, přišli jsme spolu ze školy a zapli jsme si počítač. Naštěstí nikdo nebyl doma, protože jinak bysme těžko prováděli věci níže napsané.

Zapli jsme si počítač a začali jsme hledat nějaké erotické stránky. ÁÁÁ starý známí lion.cz. Kamarádovi budeme říkat třeba Kuba. Kuba pomalu ale jistě topořil.

Najednou povídá: „Kurva, ten net je dneska pomalej jak prdel.“ Tak sem usoudil, že by bylo lepší zapnout DVD a vložit disk s lechtivým obsahem.

„Který chceš cédéčko?“,zeptal jsem se.

„To červený,“odpovědl Kuba.

Zasunul jsem proto červený cédéčko, na kterém bylo všechno možné od masturbace až po orální sex. Kuba se zvedl a sundaval si kalhoty.
Povídám mu: „Lehni si na postel,“ Honza neprotestoval a jen v tričku a bílých slipech si lehl na mou postel.
Pustil jsem mu jeho oblíbené video a klesnul jsem k němu a říkám:„Tak začnem!“

Šáhl jsem pod deku a nahmatal něco tvrdého. Ách to byl jeho už ztopořený divoch. Popadl jsem ho a začal s nim udatně lomcovat. Nahoru dolů, nahoru dolů. Najdenou mě napadlo, že bych mohl zkusit dosud mnou nevyzkoušenou techniku. Orální sex. Naklonil jsem se před jeho velkou kládu a přiložil ústa na jeho penis. Kuba zasténal. Tak sem tedy pokačoval. Kuba se podivně cukal a vypadal, že se mu to líbí.

Najednou mi říká:„Počkej chvíli“.
V hlavě se mi honily otázky proč?
„Já chci počkat na konec toho videa, tam jsem se ještě nikdy neudělal,“ pověděl Kuba.
Chvíli jsem čekal a přitom sem si hrál s jeho kládou. Ok, jdu na věc. Zase jsem uchopil jeho penis a začal jsem si s ním hrát, cucat, stahovat a olizovat. Kuba nic neříkal a najednou cítím teplou kapalinu v puse……. To je jeho sperma. Překvapila mě ta chuť, ale vychutnával jsem si jí až do poslední kapky. To vzdychání jsem slyšel ještě týden…

Na tohle nikdy nezapomenu…

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 27 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist