Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

První gay sex

Kategorie: Gay
26.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 19 hlasů

Chci se podělit o svůj první sex.
Začal bych od začátku. Sem gay odmalička a rodiče to věděli až když mi bylo 14. Měl sem super BFF Davu. Dava chodil bohužel s mojí sestřenicí a já ji záviděl, že s ním mùže šoustat kdy chce. Ve sprše nebo v posteli když sem na to měl chuť jsem si představoval jak mě Dava šuká. Strašně jsem ho chtěl. Chtěl jsem jeho penis uvnitř mě.

Když nám bylo 16, byl Dava u mě a společně sme se učili, ale najednou mi řekl, že se rozešel s mojí sestřenicí protože je na kluky. Hned sem věděl, že mám u něj šanci. Překvapilo mě když mi řekl, že si vyhonil při myšlence jak mu kouřím. Jen sem se usmál a řekl, že to může být skutečné. Dava byl očividně nadrženej jelikož se mi hned dral do kalhot. Zabránil jsem mu v tom a posadil se na něj. Hravě sem se mu otíral o rozkrok a Dava mi to oplácel vzdechy. Když sem viděl, že už má vybouleninu, slezl sem z něj a sundal mu kalhoty i se spodním prádlem. Měl ho většího než sem si myslel a nejlepší bylo, že byl můj. Olíznul jsem mu špičku a začal jsem sát. Hrál jsem si s ním jako s lízátkem. Dava to nevydržel a donutil mě abych jeho penis pohltil celej. Chtěl jsem zkusit jednu věc a taky zkusil. Trochu sem povytáhnul zoubky a jemně jsem ho otíral i o zuby. To už Dava nevydržel, donutil mě přestat a lehnout si. Klekl si nademně a rukou se dovedl k vrcholu. Vystříkal se mi na obličej. Pak mě vysléknul a vyhonil mě. Bylo to lepší než si honit sám. Když sem se oklepal z orgazmu všiml jsem si, že Dava sedí na gauči, penis měl v pozoru a v ruce držel kondom a lubrikant. Řekl ať se otočím a vyšpulím na něj zadek. Taky sem tak udělal. Začal mě připravovat a několikrát zasunul i prsty. Pak jsem se otočil a nasadil mu kondom. A znovu sem se otočil zády. Nemohl sem se dočkat až ho budu mít v sobě. Chytnul mě kolem pasu a pomalu usadil na jeho, pro mě, velkej penis. Zezačátku to bolelo, ale řekl že to bude dobrý, že si to užiju. Věřil jsem mu. Byl to můj BFF. Zavřel jsem oči a s hlasitým vzdychem jsem dosedl. Byl ve mě až po kořen. Užíval jsem si ten pocit zatímco si Dava hrál prsty s mýma bradavkama. Když sem se začal pohybovat, tak sjel rukou na můj penis a dráždil ho. Takhle sem na něm rajtoval asi 15 minut až jsme se konečně udělali. Dava řekl, že si zasloužím odpočinek. Myslel to jinak než to znělo. Sesadil mě a položil na čtyři na koberec. Nasadil si novej kondom a tvrdě do mě zasunul. Líbilo se mi to. Když začal přirážet neubránil jsem se křiku. Najednou přestal a já se zděsil co se stalo. On se jen usmál a řekl ať řeknu, že zlobím. Věděl jsem co po mě chce. Řekl jsem tedy ,,Strašně sem dneska zlobil..potřebuju potrestat“ . Na to Dava vysunul a co nejprudčeji zasunul. Můj křik museli slyšet i sousedi. Přirážel pořád tvrději až sem se nakonec udělal. Dava ještě nebyl a tak pokračoval. Měl sem pocit, že shořím. Byl to „dvojtej orgazmus“. Napal jsem po dechu a nakonec se udělal i Dava. Pak jsme si dali sprchu, uklidili a šli se koukat na film 🙂 Teď spolu chodíme.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 19 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Tokio napsal

Napis mi na mail

Romish napsal

Napis mi kluku, jsme tu na tebe dva…

TOPlist