Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Probuzení

Kategorie: Zralé ženy
20.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 18 hlasů

Během prázdnin na vysoké škole jsem se dostal do malé vesničky na konci světa někde u hranic s Polskem. Kamarádi, se kterými jsem měl sraz, nedorazili, ubytování se také nekonalo, tak jsem trávil večer v místní hospodě. Popíjel jsem s místními a když jsem se ptal po možnosti noclehu, poradili mi, ať se obrátím na Hanku, bydlí prý sama a určitě mě neodmítne. Trošku se u toho usmívali, ale v opilosti jsem tomu nepřikládal význam.

Hanka seděla u stolu v koutě a vypadala i přes pár piv trochu nevábně. Přibližně 40 let, tepláky, vytahané tričko, které nijak nezakrylo břicho ani obrovské vytahané kozy.

Dohodli jsme se okamžitě, vypili ještě dva panáky a šli k ní do malého domku na kraji vesnice. Viděl jsem na ní, že má chuť, ale nijak mě v těch vytahaných teplácích nepřitahovala. Musím ale uznat, že když se předklonila, kleslo její tričko hodně hluboko, v duchu jsem si říkal, že takové osmičky jsem v ruce nikdy nedržel a před usnutím jsem přemýšlel, kolik asi váží. Ráno jsem to poznal, i když trochu jinak, než jsem si představoval. Probudil jsem se s bolestí hlavy, svlečený, na zádech, s přivázanýma nohama k posteli a s rukama svázanýma za zády. Navíc jsem měl pásku přes oči. Podvědomě jsem tušil, že Hanka je někde na blízku a i když jsem se trochu bál, věděl jsem, že mě čeká něco hodně zajímavého. I hlava mě přestala bolet a bleskově se mi postavil. Najednou se ozvala Hanka. „Tak co chlapečku? Včera jsem se ti moc nelíbila, viď? No ale to nevadí. Cena za tvůj nocleh jsou mé tři orgazmy. Vyhovuje ti ta cena? Nebo chceš ještě roubík?“ Zavrtěl jsem hlavou a cítil, jak můj klacek tvrdne čím dál víc. Dlouho se nic nedělo, byl jsem stále nervóznější. Najednou se něco dotklo mého obličeje. Rázem to bylo jasné. Byly to ty její osmičky. Pohupovaly se kolem mého nosu a úst a já trochu povystrčil jazyk, abych se jich mohl dotknout. Pak je spustila níž. „Tak na co čekáš? Lízej je pořádně a zakousni se do nich!“ To mě povzbudilo a pustil se do nich. Byly krásné, měkké, těžké, za chvíli se ztopořenými bradavkami. Hanka začala hlasitě vzdychat. Bral jsem si do pusy střídavě co nejvíc, kousal je, sál, lízal, lapal po dechu a Hanka mě stále povzbuzovala. Trvalo to asi deset minut a Hanka lapala po dechu už stejně jako já. Pak se trochu odtáhla a zašeptala: “ Hezky mi to děláš, za odměnu se na ně můžeš také podívat.“ A rozvázala mi oči. To byla nádhera! Přímo před obličejem se mi houpaly dvě obrovské, trochu vytahané, těžké kozy, které se od mých slin kolem bradavek krásně leskly. A to nebylo všechno! Hanka měla břicho stažené červeným korzetem, na nohou červené silonky s podvazky a v obličeji byla nalíčená jako pravá kurva. Hlavně měla výrazně červeně namalovanou pusu. Zůstal jsem jako opařený. „Jen si ty moje kozy hezky prohlídni, jsi jediný z vesnice, kdo je ještě neviděl! A teď mi pořádně vylízej kundu, ať si ten nocleh zasloužíš!“ A vrhla se na mě, rozkrokem si mi sedla na obličej. Ani jsem neprotestoval, protože lížu rád a doposud všechny mé přítelkyně u toho byly vždy trochu nesvé. Ale tohle byla jízda! Sotva jsem popadal dech. Nos mi stále narážel do poštěváčku, jazyk v díře se mrskal nahoru a dolů, do stran, snažil jsem se dostat co nejhlouběji. Měla ji vyholenou, což mě překvapilo a krásně jsem si to užíval. Hanka vzdychala, kňourala, hýkala, vykřikovala ať vydržím a já se činil. Najednou zařvala, úplně ztuhla a já cítil, jak mi její výstřik stéká do pusy. Byl jsem úplně nadšený. Zřítila se na postel vedle mě a já byl zvědavý, co bude dál. …pokračování příště.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 18 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist