Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

PRO TEBE

Kategorie: Orál, Petting, Prstění
12.03.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 15 hlasů

Je večer, jsi u mě a pijeme víno, na stole hoří svíčka a naše těla začínají být stejně rozpálená. Do ucha ti šeptám, jakou na tebe mám chuť, chci líbat a hladit každý kousek tvého horkého těla a slyšet tě sténat slastí. Obejmu tě a něžně tě líbám, lehce tě hladím. Líbám tvůj krk a hladím tvoje prsa, sundám ti tričko a podprsenku. Líbám tě níž a níž až k prsům, cítíš vzrůstající vzrušení, když ti líbám bradavky a projede tebou vlna rozkoše, když tě do nich lehce kousnu.

Pomalu kloužu rukou, po tvé hladké horké kůži, hladím tvoje stehna a klín, rozepínám ti kalhoty a lehce tě tahám za kalhotky, aby se ti pěkně třely o kundičku a dál se mazlím s tvýma prsama. Vklouznu rukou pod kalhotky a unikne ti lehké zavzdychání, když ti ji začnu hladit. Sundám ti kalhoty a kalhotky,které už jsou pěkně vlhké, jak jsi vzrušená. Vezmu je do ruky a hladím ti s nimi kundičku, cítíš ,jak se ti krajka tře o klitoris a jak se tě zmocňuje chtíč a přestáváš se ovládat. Užívám si pohled na to, jak se tvoje tělo napíná vzrušením a jak sténáš. Hlasitě zasténáš, když přestanu a místo toho tě najednou zatahám za bradavky, nejdřív je to bolestí, ale pak cítíš jak tě to vzrušuje.
Pomalu ti ji olíznu a ochutnám šťávičku, která ti z ní teče, pomalu do tebe zanořím prsty, a zlehka jimi do tebe přirážím. Cítíš jak v tobě kloužou a jak to mlaská, když zrychlím. Jsi stále víc vzrušená s každým pohybem tě stále víc zaplavuje vzrušení a blíží se neodvratně orgasmus. Celá se kroutíš a sténáš, když v tobě kloužou moje prsty a po klitorisu kmitá můj jazyk. Už to nemůžeš vydržet, křičíš a zaplavuje tě slast z vyvrcholení, celé tvé tělo se napne a já ještě zrychlím. V okamžiku, kdy se zase povolíš, z té slastné křeče, přestanu a políbím tě ……….

Pokračování dle reakcí a přání.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

BARB21 napsal

URČITĚ JO

TOPlist