Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Připuštěn k maturitě?

Kategorie: Učitelky, Zralé ženy
08.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 18 hlasů

Byl únor a já jakožto puberťák těsně před maturitou jsem spolu se svými spolužáky vyváděl jako divej.
Samý alkoholový dýchanky,párty,holky. No co vám budu povídat.
Ale tahle zábava měla i své negativní důsledky. Ve škole jsem většinu hodin prospal v zadní lavici,
mnohdy pravděpodobně i s několika promilemi na „žíle“.
A přesně o jednom takovém dni ve škole vám teď chci vyprávět.

do školy jsem přišel silně ovíněný po narozeninové oslavě mého dlouholetého kamaráda. naštěstí včas díky tomu že bydlel ani ne 5 minut od školy, kterou jsem denně navštevoval.
První hodiny byly vcelku zabavné a ja ještě celkem v náladě jsem si spokojeně klábosil se svými spolužačkami, což mou češtinářku silně nakrklo.
vyfásnul jsem tedy několik hodin po škole jako trest.nedobrovolně jsem tedy po odpoledním vyučování a po rozloučení se svou třídou, která spokojeně šlapala k domovu, seděl dál v učebně a čekal, až přijde moje (M)učitelka.
Ne že by mi vadilo s ní být někde o samotě. Koneckonců na svůj věk byla dost zachovalá, a když vezmu v úvahu, že je po dvou dětech, které jsou jen o něco málo mladší než já?
No co vám budu povídat… vysoká tmavovláska, krásný dekolt plný pevných trojek, pas jak vosa a zadeček k nakousnutí.
Už mnohokrát sem se doma ukájel při představě, co by mne asi tak mohla všechno naučit při nějakém domácí „konzultaci“.
Pomalu mi při podobných představách začala klesat víčka a já upadal do krásného erotického snu o ní.
Probudila mne z něj až rána dveří, které prudce zabouchla vzteky, když zjistila, že její hříšník spokojeně dřímá.. jo uměla být docela ostrá tahle dáma.
Začala na mne ječet něco o tom, jestli si přijdu v pořádku chrápat ve škole a podobně… typický kecy učitelek… pak začala o tom, že mě nepustí k maturitě, jestli to takhle povedu dál.
Málo platné.. díky obrovskému výstřihu sem její lamentování jen těžko vnímal… cítil jsem jak tvrdnu.
Když zjistila, že se nesoustředím, tak na mne opět houkla ..tentokrát docela diktátorsky „Postav se aspoň, když s tebou mluvím!“
„Už se stalo“ procedil jsem ..a cítil, jak můj rozkrok propálila pohledem. Ale ona si všimla něčeho, o čem jsem absolutně netušil… díky mému předchozímu snu a následnému opětovnému vzrušení, se na mých světlých kalhotách objevil malý flíček…
Lehce se usmála a olizla si horní ret…pak ke mě přistoupila a sedla si na lavici přede mně..
„Vzrusuju tě“? zeptala se přímo. Lehce jsem přikývl a sklopil hlavu studem. Sundej si kalhoty pronesla a já poslušně poslechl.
Potom sundala lodičky a nohou mi začala přejíždět po trenclích, pod kterými se už rýsoval klacek tuhej tak, že bych s ním mohl zatloukat hřebíky do betonu.
Rozepla si blůzu a na mě vyskočily ty nádherné trojky s bradavkami útočně trčícími kupředu…
Pak roztáhla nohy a začala si přejíždet prstem přes kalhotky… na nic sem nečekal a vyndal svýho klacka a začal si ho pomalu honit.
Na to čekala.. zaklekla a začala se kozama třít o můj rozkrok. Pak můj žalud nasála mezi své rty. Ach bože… měl jsem pocit, že okamžitě exploduju… po chvilce téhle provokace řekla:
„Když mi to uděláš, tak tě nechám prolézt a u maturity ti možná i poradím“ .. no proč si nespojit příjemné s užitečným? Vyskočil jsem na lavici a nechal sem, ať se nade mnou rozkročí. Pak jsem jí poodhrnul kalhotky a zajel do ní jazykem… chvíli sem ji tam rejdil a olizoval její mokrou číču.
Cumlal sem její naběhlej poštěvák jako když se snažíte z bonbonu dostat co nejvíc té sladké chuti. Bylo mi úplně jedno, že nás může někdo slyšet.
Pak odstoupila ke katedře, lehla si na ni, doširoka roztáhla nohy a řekla „tak na co ještě čekáš?“
Přišel jsem k ní a zarazil ten svůj klacek do její mokré píči, až to mlasklo. Chvíli sem jí takhle mrdal a když sem ucítil ten známý tlak v koulích, vyndal sem z ní čuráka, přišel k jejímu obličeji a začal sem si ho honit. Ona si hrála s mejma koulema a ještě si při tom sama vrážela do kundy snad celou pěst, alespoň podle toho, jak řvala. „Už budu!“ zařval sem a ona jen nastavila svý kozy, abych jí je pocákal.
Takovou salvu sem neměl ani při prvním mrdu. Potom si začala tu nadílku roztírat a nakonec si ještě labužnicky olizla prst.
Řekla jen, „Seber si věci a vypadni. Jo a zejtra budeš zkoušenej, tak se koukej naučit alespoň toho Tyla, ať zas nejseš za idiota.“
A co myslíte lidi? učil jsem se? 😀

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Iva napsal

hovno

Antonín napsal

chceš ho tam krásko?

TOPlist