Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Příběh

Kategorie: Nezařazeno
18.09.2016
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 2 hlasů

Na fotbalovém stadionu se hraje dost zajímavý a napínavý zápas. Už při zápase probíhaly ostré hádky mezi domácími a hosty, kteří si nenechají nic líbit.

Já stála v kotli našich a pořvávala sprostě na tvrdší fanoušky hostujícího týmu a jelikož jsem byla jako jediná holka, co stála v kotli našich, chlapi z hostujícího týmu si mě všimli a začali na mě řvát nějaké sexuální narážky. Můj přítel Adam stojící vedle mě mi jen dal pusu na čelo a řekl, že musí odejít za jeho kámošem a po zápase se sejdeme u něj doma. Zápas byl u konce a my prohráli 2:3. Chlapi od nás z kotle odcházeli do hospody, protože šli slavit narozeniny hlavního člena naší skupiny a zeptali se mě jestli nechci jít s nimi, ale já jsem počítala s večerem u Adama takže jsem odmítla. Žádnou rvačku po zápase jsem tedy nečekala a šla jsem domů.

Už bylo pozdě a šero, já vyšla sama ze stadionu a šla temnější uličkou k Adamovi domů. Měla jsem na sobě jen krátké šortky, šálu našeho týmu uvázanou pevně kolem krku a černé tričko. Najednou na mě vyběhlo z rohu asi 15 chlapů s šálami hostujícího týmu a já si uvědomila, že to jsou ti, co na mě pořvávali. Svázali mi ruce a šálou jednoho z nich mi ucpali pusu. Bránila jsem se a kopala všude kolem sebe a i do nich. Dělám MMA, ale ubránit se 15 chlapům prostě nešlo. Jeden mě vzal do náruče i svázanou a běžel se mnou a ostatními k jejich autům, kde mě naložili a jeli se mnou do nějakého opuštěného lesa. Vystoupili všichni a mě donesl zase jiný chlap dál od kraje lesa. Hodil mě dolů na zem a já tam ležela svázaná a všichni stáli nade mnou. Rozvázali mě a úplně ze mě strhali moje tričko a roztrhli podprsenku. Řvali na mě ty děvk*, kurv*. Bránila jsem se dost, ale dva mi drželi ruce a dva zase nohy. Jeden se mě pokoušel líbat a přitom mi šahal na prsa, druhý mě držel za podpaží. Asi 6 chlapů se ze mě pokoušelo ztrhnout moje černý tanga, ale nešlo to a celý je roztrhli. Jeden mi pošeptal do ouška, že ji mám moc krásně oholenou. Další mi ho strčil do pusy. A asi po deseti sekundách se mi tam udělal. A já měla sperma všude. Položili mě tvrdě na zem a začali mi lízat mojí dost vlhkou kundičku. Já zavzdychala, ale nechtěla jsem se vzrušovat. Oni si toho všimli a začali se bavit mezi sebou, ale to jsem už neslyšela. Otočili mě na záda a jeden mi ho tvrdě strčil do mého zadečku a já začala brečet, bolest byla strašná a můj zadeček už nebyl tak úzký. Jeden mi ho strčil do mojí vlhký kundičky a já už v sobě měla dva najednou. Na to mi ho takový vysoký a dost vysportovaný muž strčil do pusy a já v sobě měla už 3. Moje tělo bylo u konce se silami a už jsem se ani nebránila. Nechala je dodělat, co chtějí a probudila jsem se ráno nahá uprostřed lesa s mobilem a 15 nepřijatými hovorů od Adama.
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 2 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist