Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Příběh z dovolené

Kategorie: Gay
04.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 25 hlasů

Asi nikdy mě nenapadlo zaobírat se vlastní orientací. Líbí se mi ženy v každém věku a vzhledu. Dokonce ani můj sexualní život nijak nevybočoval z „normálních“ kolejí.
V době kdy se odehrál můj příběh mi bylo 22let, a byl jsem spolu s partou přátel na dovolené v Chorvatsku.

Dovolená probíhala asi jako u vždy když se sjede parta lidí, kteří si rozumí a baví se spolu. Vše bylo ve znamení koupání, opalování a pitek v hospůdce přímo na pláži. Jednou po jednom vydařeném večírku když všichni léčili kocovinu jsem se rozhodl se jít projít, najít klidnou pláž, nic zvláštního jsem si neplánoval ,vzal deku, pití a v plavkách a tílku vyrazil na cestu po břehu jadranského moře.
Slunce už bylo docela vysoko když jsem dorazil do míst kde nebyly žádné hotely, vily a podobně nikde ani živáčka. Bylo mi horko, tak jsem rozhlédl a když nikde nikdo rozhodl jsem se vykoupat se nahý jen tak. Rozbil jsem tedy svůj provizorní tábor, svlékl si plavky a šel se koupat. Moře bylo krásně osvěžující a v horkém zářijovém slunci působilo na mé tělo jako balzám. Ani jsem si nevšiml že už na pláži nejsem sám. Na břehu tak dva metry od mojich svršků seděli dva chlapi, věkem tak sotva třicetiletí. Říkal jsem si co dělat, bylo mi asi i trochu trapně nahý vylézt z vody. Doplaval jsem tedy tak abych je mohl oslovit.
Hezky česky jsem je pozdravil, a oni mne s usměvem taky jak jsem zjistil byly to kluci z Prahy na dovolené. Řekl jsem jim že jsem využil toho že jsem na pláži sám a koupu se nahý. V tom se jeden z nich usmál a řekl že měli stejný umysl a jestli mi to nevadí, povídám že rozhodně ne.

Oba se postavili a začali se svlékat, když došlo na plavky, a já viděl jejich penisy začalo mi trošku škubat v tom mojem. Skočili do vody a tak jsme se seznámili. Kluci byli moc fajn jmenovali se Petr a Pavel, oba stejně vysocí, sportovní postavy. Pavel měl, jak jsem po očku zjistil, větší obřezaný penis, což mě vzrušilo. Leželi jsme na břiše, a asi to kluci vycítili a že se obrátíme na záda. Polilo mne horko, penis mi stál jako svíčka, jak mne překvapilo když jsem zjistil že kluci jsou na tom stejně. Všichni jsme se tomu šibalsky zasmáli. Kluci si dokonce rukou pár krát po penisu přejeli. Po chvilce říká Petr že když nám tak pěkně všem stojí, že to je na škodu, a že bychom si je měli poměřit, a vyzvali mě k nim na deku. Klekli jsme si a já se zeptal jak to chce udělat bez metru, jen se usmál, chytil mě něžně za penis přetáhl předkožku, projelo to mnou jako proud, přirazil ke mně ten svůj a oba je vzal a jemně stiskl v dlani. Po očku jsem zjistil, že Pavel začal nad námi onanovat. A já nevydržel a začal taky. V tom se mě Pavel zeptal jestli si nepomůžeme na vzájem, už jsem nebyl schopný protestovat, vzal můj penis do ruky a začal pomalu přejíždět nahoru a dolu po celé jeho délce.
Udělál jsem to jako on. Lehli jsme si tak že jsem měl nohy u jeho hlavy a naopak. Měl jsem jeho penis hned proti sobě. Petr si honil svůj ocas a druhou rukou mě hladil po zadku, nebyl jsem schopný cokoliv říct. Najednou mi Pavel přejel jazykem po žaludu, projelo mnou vzrušení že jsem mu to oplatil, ale to už měl můj penis v ústech a sál jej že jsem věděl že dlouho nevydržím, a taky ne ,napnuli se mi všechny svaly v těle a já mocně vystříkl do jeho ust, jen jsem zamumlal promiň, on se jen usmál. Nejdnou i jeho penis ve své příjemně slané chutí v mojich ustech začal škubat, a i jeho první dávka byla v mojich ústech. Bylo to něco nepopsatelného. Ale to už jsem zjistil že můj ochabující penis má ve své moci Petr a já cítil vracející se erekci. Nechtěl jsem zůstat nic dlužný a hnět jsem jeho penis s extrémně velkým želudem a neodolal jsem a začal ho kouřit. Pavel který zjevně neměl dost, se mi dral žaludem mezi půlky. Necítil jsem strach a Pavel si počínal zkušeně a jemně, ani mi to nepřiško a měl jsem v sobě dobrých 20cm. Mě už opět stál, a Petr naznačil změnu polohy. Pavel se i se mnou otočil na záda a začal jemně přirážet což bylo neskutečně příjemné, na můj kolík dosedal Petr, ani to nedalo moc práce a já skončil v jeho análu. Vydrželi jsme tak asi 15minut všichni s sobě.

Když jsme se rozpojili udělali jsme zvláštní obrazec, můj penis měl v puse Pavel, já kouřil Petra, a Petr Pavla. Vše skončilo hromadným výstřikem. Potom jsme už jen leželi a odpočívali. Hluboko odpoledne jsem se rozloučil a šel zpět na hotel, a přemýšlel co řeknu až se zeptají, co jsem dělal celý den ……………

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 25 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist