Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Posilovna

Kategorie: Orál, Šukačky
08.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 28 hlasů

Ráda a často chodím do posilovny. Kde jinde člověk potká tolik hezkých, udělaných chlapů a navíc jenom v upnutých dresech. Jejich pohledy mě vždy vzrušují. Včera tam byl ale jenom jeden. Seděl naproti mě, pohazoval si železem a pozoroval moji kundičku, jak se pohybuje, když roznožuji a přinožuji na „gynekologickém“ stroji.

Vypla jsem hruď a dala do toho všechno. Najednou se zvedl a přistoupil ke mě. Řekl mi, že cvičím neefektivně a začal mi radit. To nebylo moc zajímavé, příjemnější bylo, že uchopil moje stehna a vedl moje nohy správně. Slastně jsme vzdychla a pochválila ho jak to umí. Řekl mi, že se jmenuje Marek. Místo abych se představila jsem se ho zeptala: „nezavazí ti ta boule na kraťasech, když cvičíš?“ Pln rozpaků se mi začal omlouvat, postavil se a chystal se odejít. Objala jsem jeho zadek a druhou rukou pohladila jeho rozkrok.

„Mě to nevadí, líbí se mi to,“ řekla jsem. Byl očividně nervózní a nadrženej. Jeho přirození o něm prozrazovalo vše. Stáhla jsem mu kraťasy a osvobodila jeho penis. Stál mu jako strom. Předkožku už měl dole. Chytla jsem mu ho do ruky, podívala se mu do očí a zeptala se „nevadí ti to“? „Co když někdo příjde?“ odpověděl. Měl pravdu. Nebyli jsme v bezpečí. „Půjdeme do vedlejší místnosi, tam se můžeme zamknout,“ odpověděla jsem.
Vzal mě do náručí a s kalhotama u kolen mě odnesl do menšího salónku posilovny. „Ukážeš mi jak mám správně cvičit?“ zeptala jsem se a sundala si ramínka dresu. Kozičky mi vyklouzly ven. „Tak se pověs tady na hrazdu,“ řekl. Nedosáhla jsem a tak mě chytil v pase a vysadil. Zůstala jsem viset na rukách. Nadrženě si mě prohlížel. „Jsi krásná,“ řekl a stáhl mi dres úplně.Visela jsem tam úplně nahá. „Neudržím se, dělej něco. Klekl si a nastavil dlaně tak, abych si na ně mohla stoupnout. Jen co jsem se zapřela, roztáhl ruce a já samozřejmě nohy. Než jsem se vzpamatovala, ucítila jsem jeho jazyk na mém poštěváčku. Lízal mě, dokud jsem se neudělala. V zápalu orgasmu jsem se neudržela a pustila jsem se.

Zachytil mě a odnesl mě ke švédské bedně, tedy její části. Přehodil mě na přez ni a zezadu do mě vstoupil. Byl sice nesmělý, ale mrdat teda uměl. Bušil do mě ze všech sil. Udělala jsem se znovu a on stále nic. Vysunul ho ven a sedl si na bednu. Slezla jsem a roztáhla mu nohy. Chvíli jsem se kochala pohledem. „Lízej mě,“ poprosil tiše. Nejprve jsem si vzala do pusy jeho pytlík. Cumlala jsem mu střídavě varlata a prstem hladila žalud. Potom jsem mu ho vzala do pusy a sála. Bolelo mě už za krkem. „Ten má ale výdrž,“ řekla jsem si a uvědomila si, že jsem zase pořádně nadržená.

Poodešla jsem a lehla si na záda na žíněnku. „Vraž mi ho tam znovu,“ řekla jsem. Jemně do mě vstoupil. Zasunul ho nejhlouběji jak mohl a jemně s ním začal vrtět. To se mi hodně líbilo. Citila jsem, že se mi to zase chystá. Stiskla jsem ho stehny a ucítila začátek orgasmu. Svého i jeho. Cloumala mnou jedna vlna z druhou. Marek ztuhnul v křeči a zarazil ho ještě hloub. Chytla jsem ho nad pytlíkem, aby nemohl vystříknout a aby se prodloužil jeho orgasmus. Vysmekla jsem se mu a sedla si. Jeho kanón mířil přímo na mě. Na špičce žaludu jsem viděla první kapičky spermatu.

Pustila jsem ho a nechala ho explodovat. Zalitá semenem jsem pozorovala, jak se zmýtá v slastné křeči. „Děkuji,“ řekl a svalil se na záda. Vstala jsem, shora sledovala jak oddychuje a řekla „prosím, chodím sem každou středu“ a odešla jsem do sprch.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist