Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Poprvé se ženou

Kategorie: Lesbičky
25.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 16 hlasů

První zkušenosti s jinou ženou jsem měla, když mi bylo asi osmnáct. Jednou jsem jela s rodiči na velké party ke strýci a tam jsem se poznala se sestrou mé tety. Měly jsme společného koníčka, a to koně – obě milujeme jízdu na koni. Tenkrát jí bylo asi dvacet sedm a byla strašně krásná. Žila sama v jejím ohromném domě, kolem kterého jí pobíhali dva statní hřebci.

Dá se říci, že jsem ji trochu záviděla. O rok později, před prázdninami, jsem obdržela dopis, ve kterém mě pozvala, abych ji navštívila. Ani jsem nemusela dlouho přemýšlet, abych se rozhodla.

Hned první den prázdnin jsem si sbalila kufry a sedla na vlak. Cestovala jsem skoro celý den, ale věřila jsem, že to bude stát za to, protože prázdniny jsem chtěla prožít v přírodě s koňmi. Když jsem dorazila na konečnou, Jana tam už čekala. Byla oblečená velmi zajímavě. Měla na sobě bílé boty na vysokém podpatku a její souměrné boky obepínala přiléhavá kožená minisukně taktéž bílé barvy. Její červenou bundu měla rozepnutou dost, aby zvýraznila její velká ňadra. Její zlaté vlasy byly upravené tak, aby vynikl její půvabný jemně nalíčený obličej. Já jsem měla na sobě jen obyčejné džíny a bílou košili, ale ona neustále opakovala jaký mám dobrý vkus a jak vypadám pěkně.
Když jsme přišli jejímu kabrioletu, Jana mi dala klíčky do ruky a pobídla mě, abych si sedla za volant. Když jsme projížděli tou večerní krajinou, tak jsem se cítila tak svobodná, jako nikdy v životě. K Janě domů jsme se dostali velmi pozdě v noci a já jsem byla velmi unavená. Jana mi slíbila, že hned ráno, až se probudím, se půjdeme projet na koních a pomohla mi vynést moje zavazadla nahoru do mého pokoje a vybalit. Pak mi dala dobrou noc a odešla do svého pokoje. Já jsem se osprchovala a s pocitem absolutní svobody jsem nahá zalezla do postele. Bylo mi nádherně. Když jsem se probudila, našla jsem vedle postele jezdecké oblečení se vzkazem: „…myslím že v tomto budeš vypadat skvěle. Velikosti by měly být správné, protože jsem si je ověřila u tvé matky. Jana“. Rychle jsem se umyla, vklouzla do nějakých bavlněných kalhotek a upravila se, a bych konečně mohla vyzkoušet ten dárek. Když jsem byla oblečená, šla jsem k zrcadlu, abych se na sebe podívala.
Moje dlouhé kaštanové vlasy byly přikryté černou jezdeckou čepicí. Na nohách jsem měla vysoké černé kožené boty, které se mi skutečně líbily. Můj zadek a nohy byly obepjaty extrémně těsnými, bílými, džínovými, jezdeckými kalhoty. Moje malá prsa volně poskakovala pod bílou jezdeckou blůzkou přes kterou jsem měla světle červené sako. Myslím, že jsem vypadala úchvatně. Ještě jsem si vzala náušnice, které se mi hodily k mým zeleným očím a šla jsem dolů.
V kuchyni jsem našla Janu, která vypadala tak dobře jako já. Její oblečení bylo téměř stejné, jako to moje až na její zelené sako. Daly jsme si rychlou snídani, přichystaly jsme si jídlo na cestu a vyrazily jsme na dlouho očekávanou vyjížďku na koních. Na oběd jsme se zastavily v Janině soukromé horské chatě. Snědly jsme naše svačiny a popíjely výborné víno, které Jana přinesla ze zdejšího sklípku. Když jsem vstala, že pojedeme dál, tak se mi podlomily nohy. Jana mi nabídla masáž, abych se trochu vzpamatovala a mohli jsme dojet zpět. Já jsem souhlasila. Lehla jsem si na břicho, podle jejích pokynů a ona mi začala profesionálně masírovat svaly na nohou do kterých jsem dostala křeč.
„Bože, to je nádherný pocit,“ řekla jsem. „Můžeš mi namasírovat taky hýždě? Strašně mě bolí zadek z toho sedla.“
„Dobře, proč ne, ale nechceš si sundat kalhoty. To bude pro masáž lepší.“ „Tady?“ Protestovala jsem ohlížejíc se kolem. „Neuvidí nás někdo?“ Jana se smála. „Tady v té lidmi zapomenuté části světa?“
Nakonec jsem souhlasila a svlékla jsem si sako, boty i kalhoty. Seděla jsem tam jenom v košili a kalhotkách. Jsem si jistá, že si Jana všimla, že můj rozkrok byl vlhký. Jízda na koni mě vždycky vzrušuje.
„Neseď tam tak napjatě,“ řekla. „Lehni si a uvolni se.“
Začala masírovat moje záda a pomalu postupovala dolu. Sice jsem vypila nějaké víno, ale přesto jsem začínala mít pocit, že se bude dít něco zvláštního, takže jsem nebyla ani moc překvapená, když došla s masáží k mému zadečku a začala masírovat tak, jako by se mě pokoušela otočit. Hlavou mi proběhlo snad milion myšlenek. Co bych měla dělat? Já přeci nejsem žádná lesba! Ale ona je krásná a ona si o mně myslí totéž. Ale tohle je příšerně výstřední. Přemýšlela jsem co by řekli mí přátelé. Bože, to je nádherný pocit! Ona je okouzlující.
Zasténala jsem.
To byla výzva na kterou čekala. Přestala předstírat a vklouzla její rukou mezi má stehna. Žádný kluk mi nikdy neudělal tak dobře jako ona. Ona věděla jak, kde a kdy mě má hladit. Napětí ve mně stoupalo a stoupalo a najednou přestala.
„Otoč se na záda,“ zašeptala. Otočila jsem se a podívala se do jejích hnědých očí. Lehla si na mně a políbila mě na ústa. Pak jsme se dlouho líbaly. Její rty byly tak měkké a plné. „Jsi nádherná,“ řekla.
„Možná,“ řekla jsem, téměř bez dechu. „Ale ty jsi překrásná! Já si přeji, abych mohla vypadat jako ty a abych se uměla oblékat jako ty“ „Budeme na tom pracovat…,“ řekla a políbila mě znovu. Pak se pomalu sesouvala z mého těla líbajíc mě skrz moji košili, a pak ohh! Skrz moje kalhotky.
„Nádherně voníš,“ řekla a začala mě stahovat kalhotky. Najednou přestala a podívala se na mně. Uvědomila jsem si, že mi dává ještě jednu možnost přestat, ale když jsem ji viděla klečící, ještě zcela oblečenou, mezi mými nohami, věděla jsem, že ji nemohu nic odmítnout. Jana pochopila, že souhlasím a stáhla mi kalhotky. Usmívala se a brumlajíc něco o lásce k přírodě se přibližovala k mojí číče.
Připadalo mi, že ví přesně co chci. Udělala mě okamžitě a znovu a znovu. Svíjela jsem se sténajíc a řvouc „Ne!“ a „Ano!“. Kluci, se kterýma jsem kdy spala mě nikdy nedostali do takovéhoto stádia, protože se o mně přestali zajímat, jakmile se udělali oni sami. Po návratu z rande jsem vždycky onanovala doma v posteli, ale to se nedá srovnávat s tímto. Jana se posunula nahoru a já jsem jí políbila. Chutnala jako já, jako moje ruka kterou jsem masturbovala.
„Pojďme zpátky domů, lásko. Když budeš takhle křičet, tak upoutáme pozornost.“
„Ale já chci taky udělat něco pro tebe,“ protestovala jsem Ona se jenom usmála. „Tím se teď netrap a oblékni se.“ Jana zvedla moje kalhotky, ale místo aby mi je podala, tak si je dala do brašny u sedla. „Suvený,r“ řekla a usmála se, když viděla můj tázavý pohled.
Nemohla jsem se dočkat, až jí budu moci dělat to co ona dělala mě. Cesta domů mi připadla nekonečná. Nevěděla jsem co má pro mě doma připraveného, ale věděla jsem, že by to nemuselo být špatné. Jakmile jsme se dostali do dveří Janina domu. Uchopila mě okolo pasu, přitáhla k sobě a dala mi dlouhý pomalý polibek. Chvilku jsem nemohla popadnout dech. Začala se chichotat. „Vzchop se lásko. Pojďme nahoru do mého pokoje.“ Řekla ještě dřív, než jsem stačila chytit dech. A obě jsme šly se smíchem po schodech nahoru přímo do její ložnice.
Janina ložnice byla ohromná a uprostřed byla velká dvoupostel. V pokoji byla zrcadlová stěna, což tu místnost ještě opticky zvětšovalo. Jana zastavila před její postelí a políbila mě. Pak mi rychle sundala boty, košili a kalhoty. Když jsem byla úplně nahá, strčila mě na postel, a jak stála nade mnou, tak se svlékla i ona sama. Nechala si na sobě pouze její malé červené kalhotky. „Jestli to chceš, tak mi je musíš sundat sama,“ řekla a položila se vedle mě. Já jsem se překulila na ni a začala jsem ji líbat. Její velká prsa tlačila přímo na moje masírujíc bradavku o bradavku. Já jsem byla ještě nažhavená od minule a chtěla jsem neustále cítit její tělo. Začala jsem se posouvat dolů přes její dokonalý krk k jejím bradavkám. „Oh, ty jsou roztomilé,“ řekla jsem a začala je sát a pohrávat si s nimi. Ona sténala: „Ano, ano“. Jazykem jsem kmitala její bradavkou sem a tam a jemně do ní kousala. Její sténání rostlo víc a víc.
Měla jsem dojem, že by chtěla dělat jenom tohle celé hodiny, ale já jsem se chtěla dostat k její číče, a ochutnat ji! Opustila jsem její prsa a postupovala jsem dolů přes její pupík až do rozkroku. Byla cítit koženým sedlem, ale to nezakrylo její vůni.
„To je tak nádherně jemné a hebké,“ brumlala jsem si. „Ne jako kluci!“ „Mnohem lepší,“ odpověděla Jana.
Stáhla jsem jí kalhotky, přičemž pomaloučku nadzvedla její zadeček, aby mi to zjednodušila. Její číča byla tak vlhká, bylo to fascinující. Toto bylo opravdu poprvé, kdy jsem byla tak blízko k rozkroku jiné ženy. Růžovoučké pysky její štěrbinky byly celé vidět skrz její jemné ochlupení. Ta vůně byla šíleně lákavá a já jsem to chtěla vyzkoušet. Neplýtvala jsem časem a s úsměvem na tváři jsem do ní pronikla jazykem. Bylo to nádherné, mnohem lepší, než jsem si představovala. Lízala jsem jí okolo její štěrbinky, chtěla jsem to ochutnat úplně všechno. Jana se pode mnou svíjela rozkoší. „Ooohhh ano, ano,“ neustále opakovala. Experimentovala jsem se svým jazykem a rty, jak to jenom šlo a pomáhala jsem si prsty. Pak mi chytla hlavu a tlačila si ji více a více do rozkroku. Křičela rozkoší a její svaly se střídavě napínaly a uvolňovaly. Byla jsem šťastná, že jsem ji dovedla k orgasmu.
„Pojď sem ke mně, ať tě mohu políbit,“ řekla a já jsem se pomalu posunovala po jejím těle nahoru, přičemž jsem se třela mými prsy o její vlhké tělo jak jsem jenom mohla. „Vypadá to, že prožijeme zajímavý týden,“ zašeptala Jana a políbila mě. Líbala mě po celém obličeji ochutnávajíc sebe samu. Pak mě převrátila na záda a během chvilky jsme byly v šedesát devítce, přičemž Jana byla na mě. Já jsem si hrála s jejím zadečkem a během chvilky jsme se obě znovu udělaly.
Mazlily jsme se, objímaly a líbaly strašně dlouhou dobu a já jsem byla úplně v transu. Udělala bych téměř všechno, abychom takhle mohly zůstat celý týden.
Jana nakonec řekla: „Vypadáš, že si užíváš. Myslím, že bys měla. Ale tohle jsou jenom začátky, však víš. Mohu tě naučit mnoho o milování mezi ženami a ty mě taky, chtěla bys?“
„Jestli všechny ty pocity budou takhle nádherné, tak určitě.“ „Věříš mi dost, abys dělala to co ti řeknu? Slibuji ti, že nebudeš litovat“
Podívala jsem se jí do očí a vyřkla: „Ano, cokoliv řekneš.“ Políbila mě. „Dobrá. Bude to zajímavý týden. Pravděpodobně uděláme ještě pár vyjížděk na koních, ale nejdřív si dejme sprchu a půjdeme projít nějaké obchody. Pak mám něco v plánu, na dnešní večer nezapomeneš.“

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 16 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Michal napsal

Pekne 🙂 doufam ze bude pokracovani 🙂

TOPlist