Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Poprvé s tátou

Kategorie: Incest
20.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 30 hlasů

Jmenuji se Jana, je mi 13 let a bydlím s tátou v malém bytě. Jsem štíhlé postavy, prsa na můj věk č.2. Už delší dobu sama onanuji, kluka nemám a jsem ještě panna. Onanuji, když jsem sama doma a někdy když táta spí. Jednou jsem se v noci vzbudila a zjistila jsem, že si ho táta vedle mě honí. Strašně mě to zrušilo, nevěděla jsem, co mám dělat a pak mě napadlo, že bych ho při tom chtěla vidět.

Tati, co to děláš? Chvilku byl klid. Víš někdy to chlapi dělají, když nemají ženskou. Ženský to dělají taky.
„Já vím.“ řekla jsem mu na to. „Taky to někdy dělám.“
„Ty?“ Divil se.
„Tati, mohla bych ho vidět?“ Zeptala jsem se v rozpacích, co nato řekne.
Chvilku byl klid. Pak řek, že mi ho tedy ukáže, ale musím mu slíbit, že to nikomu neřeknu. Slíbila jsem mu, že ne. Odkryl deku a já na vlastní oči viděla poprvé pánské přirození. Bylo pěkně velké. Zeptala jsem se, jestli by mě ukázal, jak si to dělá. Zase bylo ticho. Řekla jsem, že mu taky ukážu, jak si to dělám já. Tak souhlasil. Řekl, ať se odkryji a sundám si košilku. Sedla jsem si tak, abych na něj dobře viděla a začala si hrát s už tak mokrou mojí mušličkou. Táta na mě chvilku koukal a pak si ho začal honit.
Za chvilku se mě zeptal, jestli si to nechci zkusit. Hned jsem souhlasila. Bylo to úžasné. Dělala jsem to tak, jak jsem to viděla u něj. Táta si po chvilce začal hrát s mojí mušličkou, bylo to hezčí, než když si to dělám sama. Oba jsme při tom krásně vzdychali. Tátovi v něm začalo cukat a stříkalo z něj sperma ve chvíli, když na mě přišel můj první orgasmus.
„Bylo to nádherný tati, už se nemusíme před sebou schovávat a můžeme to dělat spolu.“
Zeptal se mě, co vím o sexu. Řekla jsem mu, že se to ženám strká do přirození a s toho spermatu jsou potom děti.
„Ano,“ řekl „ale jsou i jiný možnosti.“
„A jaký tati?“
„No, může se to dělat třeba pusou a nebo strkat do zadečku.“
„A už jsi to někdy dělal tati?“
„Ano, s tvojí maminkou. Moc se jí to líbilo. Můžu ti to ukázat, jestli chceš a když se ti to bude líbit, tak to uděláš zase ty mě, souhlasíš?“
„Ano tati, chci!“
Táta mě políbil a začal si hrát s poprsím. Hladil mě a sál moje bradavky, pak mě líbal pomalu níž a níž. Byla jsem zase celá vlhká a třásla jsem se rozkoší, čím víc se blížil k mé mušličce. Projel jí nejdřív prstem a pak jí začal lízat. Lízal a sál i můj poštěváček, bylo to neskutečně nádherné. Za chvilku jsem se začala celá třást rozkoší a přišel orgasmus, jaký jsem ještě nikdy nezažila. Táta ale pořád lízal a začal mi strkat prst do zadečku. Trochu jsem se toho bála, ale za chvilku mě to bylo příjemné. Během chvilky na mě šel další orgasmus, ještě silnější než předtím, málem jsem z toho omdlela rozkoší. Když to odeznělo, vrhla jsem se na něj a dala mu velkou pusu „Tatínku to bylo moc nádherné. To jsem ještě nikdy nepoznala. Tak teď ti to udělám já pusou, doufám že se ti to bude líbit tak, jako mě…“
Chytla jsem jeho už s topořený úd a začala olizovat jeho hlavičku. Táta mi trochu přitlačil hlavu, strčila jsem si ho co nejvíc do pusy. Jezdila jsem pusou po něm sem a tam a přitom ho sála. Za pár minut jsem cítila, jak v něm začíná škubat a už jsem dostávala první dávku do pusinky. Bylo mi teď hloupí ho vyndat, když mě táta tak pěkně udělal. Tak jsem to spolkla a pomalu pokračovala dál. Dávky pomalu ustály, já ale kouřila pořád dál. Za chvilku mi táta řek, že to bylo moc pěkné a na poprvé že se diví, že jsem to vše spolkla. Víš chlap se neudělá víckrát za sebou jako ženská. Řekla jsem mu, že jsem mu to chtěla oplatit.
„Bude víc příležitostí, jestli chceš.“
„Ano chci…“
„Tak to můžeme dělat každý den.“
„Ano tatínku, moc ráda.“

Druhý den jsem potkala svou nejlepší kamarádku. Vím, že jsem tátovi slíbila, že to nikomu neřeknu, ale taky vím, že ona umí mlčet. Se vším jsem se jí svěřila. Ona mě řekla, že mi zavídí takového tátu. Domluvili jsme se spolu, že vymyslíme něco, aby to udělal jí jako mě.

Pokračování příště, záleží to jen na Vás.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Robin napsal

Dobrej fejk xD

Anna napsal

Pěkné vzrušení od táty s fcerou

Kastanek napsal

Načal jsem synovu 14letou holku a můžu říci, že mrdačka ní je fantastická. Cecky nic moc, ale úzka píčinka a roztažený análek – božské. Platí slovenské Velká riť, vie očariť.

Norbert napsal

Krásné pěkně som si vyhonil

dominik napsal

nechceš si za mrdat mam fb dominik havliček

deve napsal

těším se na pokračování

Ivan napsal

Také mám sex se synovou holkou, ale on už s ní nechodí. Je fantastická, ale zadarmo mi nepodrží. Mě stačí se jí dotknout a už jsem vzrušený jako v 17 letech.

Pavel napsal

Napiš víc tohle mě strašně dobře udělalo

deve napsal

tys mu ji idopanil, kolik jí bilo? mám podobnou zkušenost

linda napsal

wooow chtela bych takoveho tatu co by me krasne vymrdal nebo brachu jsem zte povidky cela vlhka

Kája napsal

Taky jsem si to párkrát rozdal se synovou slečnou. Moc toho sice ještě v 16 neumí, ale zaučuju ji pilně. A hlavně je nádherně úzká, voňavá, slaďoučká a hlavně povolná.

Pavel napsal

Ahoj Lindo tak jestli chceš pořádně vymrdat , tak klidně můžem a můžeš si mě při tom představovat ženšen tvůj otec 😃 ?….

Pavel napsal

Ahoj Lindo tak jestli chceš pořádně vymrdat , tak klidně můžem a můžeš si mě při tom představovat ženšen tvůj otec 😃 ?….

Pavel napsal

Ahoj Lindo , tak jestli opravdu tolik po tom toužíš tak si můžem spolu nak domluvit a můžu ti dělat staršího bráchu.
Když tak mi písni na můj Gmail který je pallopavlos@gmail.com , jinak zatím pá budu se na tebe těšit až se někdy ozveš tak zatím pa…

Pavel napsal

Ahoj Lindo , tak jestli bys chtěla tak se můžem spolu nak domluvit , a můžu ti pak dělat třeba i staršího bráchu jestli bys chtěla. Jinak můj Gemail který je pallopavlos@gmail.com
Budu rád když mi někdy napíšeš , jinak zatím pa..

Jakub napsal

Je pravda že dost často jsem měl touhu ho vrazit do ségry. Ale nikdy se to bohužel nestalo. Lindy povídka mě vzrušila natolik že závidím jejímu otci. Sám bych jí taky pořádně naložil

Tony napsal

Ahojky napiš popovídáme o sexu

Tony napsal

Ahojky napiš popovídáme o sexu

Sela napsal

Písni můžeme se domluvit 😊

Sela napsal

Lindo rád ti udělám tatínka pisni alfjur@seznam.cz těším se pa

Evina napsal

Jako povídka dobrý, ale na udělání přeci jen realita 🙄

Richmond napsal

Moc hezká povídka, těším se na pokračování.

TOPlist