Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Poprvé nadržené kundičky

Kategorie: První sex, Školačky, Teen
11.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 54 hlasů

Už od dvanácti let jsem aktivně masturbovala a asi ve třinácti až čtrnácti se poprvé udělala. No zkrátka jsem byla totálně nadržená, stačil třeba letmý dotek na moje kozy, který tehdy byla asi dvojky (teď mám čtyřky, a už jsem začala cítit takový ten tep v kundičce a začala vlhnout. No zkrátka, vždycky jsem potom toužila.

Když mi bylo asi patnáct a půl, chodila jsem s Dominikem, věděla jsem, že je nadrženej, ale o tý svý nadrženosti jsem mu nějak neřekla, vždycky jsem byla považována za vzorňačku.
Jednou takhle jsem ležela u sobe v pokoji s v triku, džínsech, samozřejmě spodním prádlem a přišel tam Dominik.
Políbil mě na tvář a řekl, ať klidně dál ležím. Neprotestovala jsem a jako obvykle jeho ruka zaloudila na mojí velkou kozu. Jako vždycky vyplnila jeho dlaň a něco mi vyprávěl.Po chvíli si s ní ale začal hrát, na což samozřejmě moje bradavka odpověděla okamžitým ztvrdnutím. „Máš tvrdou bradavku,“ řekl mi.
„Nemám!“ popřela jsem to a pokusila se shodit jeho ruku, ten jí ale dál měl na mé kozičce a hrál si s ní, což mě dost vzrušovalo.
Bez řečí mi vyhrnul triko, rozepnul podprsenku se zapínám vepředu a začal hladit ty moje velký kozy, teď už oběma rukama. Za chvilku ztvrdly.
„Ty si teda pěkná…“ nedopověděl, nejspíš jsem trochu zrudla. Věděla jsem, že si konečně zašukám a přijdu o svý panenství!
Začal mi sundávat kalhoty, já pořád ležela na posteli, což mu nevadilo. Sundal mi i kalhotky a začal si hrát s poštěváčkem. Držela jsem se, abych nezačala hned vzdychat, co si budeme povídat, nadržená jsem byla vždycky pořádně.
Levou ruku měl na mý pravý koze a pravou rukou honil můj poštěváček. Posadila jsem se, rozepla jeho kalhoty, ve kterých už byl celkem slušnej stožár, vypustila jsem jeho ptáka na svobodu a začala ho pomalu honit.
Když usoudil, že jsem dost vlhká a připravená, což netrvalo moc dlouho, a já ho o tom přesvědčila tichým vzdecháním, vyhoupl se nade mě a pronikl do mě. Nějak nehleděl na to, že jsem ještě panna. Na bolest jsem byla připravená, ale skoro nic necítila.
Rejdil ve mně celkem rychle a ještě mi přitom nadával do děvek a kund, což se mi líbilo vždycky a říkala jsem tam i sama sobě.
Po několika minutách jsme se oba udělali a prcáme takhle spolu dodneška, jsem ještě nadrženější než kdy jindy a on mě vždycky dokáže uspokojit. Ne že by byl jedinej, ale o tom jindy.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist