Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Pomoc tchýni

Kategorie: Zralé ženy
14.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 47 hlasů

Bylo mi 27 let, když mi utekla manželka s nějakým zbohatlíkem. Byl to šok, ale nějak to nebolelo. Delší dobu to mezi námi nefungovalo. A tak se stalo něco, co by stejně jednoho dne přišlo. Naštěstí jsme neměli děti a bydleli v domku, co jsem zdědil po babičce, tak mi neměla co vzít. Spíš mi nechala! Svojí mámu, která skoro dva roky bydlela s námi, potom co se rozvedla. Vykutálený tchán, nejen, že byl alkoholik, ale i gambler, co si nasekal spousty dluhů, až se u nich jednoho krásného dne objevil exekutor a sebral jim vše. I střechu nad hlavou.

Mě tchýně Mirka nějak nevadila. Řekl bych, že jsme spolu vycházeli celkem dobře a bez problémů. Když se u nás tehdy objevila celá ubrečená s kufrem, že je bezdomovec, nabídl jsem ji střechu nad hlavou.
I když jsme bydleli všichni pohromadě a viděla, nebo slyšela naše hádky, nikdy se mezi nás namíchala. Sama měla svých starostí až nad hlavu. K rozvodu dostala dárek, že polovinu manželských dluhů musí zaplatit! Z výplaty ji nezbylo skoro nic a tak chodila ještě uklízet kanceláře a sem tam vzala i nějakou brigádu. Rázem ze šmrncovní, na svůj věk pohledné ženy byla vyšťavená troska.“Míšo, co teď bude se mnou?“ Brečí mi v křesle s hlavou zabořenou zoufale v dlaních, když se dozvěděla o dráze své dcery. „Kde si teď najdu bydlení? Z čeho to zaplatím?“ Kroutí hlavou. „Prosím tě, kam by si chodila?“ Odpovídám a je mi ji líto. „Teď nemáš důvod si mě tady držet, když dcera utekla!“ Fňuká. Snažím se jí vysvětlit, že jsem jí k sobě nebral, kvůli její dceři! Zarazila se a zvláště se na mě podívala.
Chvilku jí trvalo, než si to v hlavě srovnala. „Kolik budeš chtít za nájem?“ Posmrkává. Mávnu nad tím rukou, ale Mirku to nepřesvědčí. „No, dobře. Tak stačí, když zastaneš roli manželky. Sem tam uklidíš, uvaříš, vypereš…!“ Navrhuji a tchýně jako by se rozzářila. „Míšo, ty si strašně hodný!“ Snaží se mi dát pusu, před kterou uhýbám.
Musím říci, že jsem svého rozhodnutí nelitoval. Manželka byla víc jak půl roku pryč a já se měl jako král. Denně navařeno. Uklizeno, že by se dalo s podlahy jíst. Nevím, jak to ta Mirka všechno zvládla? Hlavě kdy, když byla věcně v práci! Ale všiml jsem si, že se opět změnila. Ve 44 letech nevypadala tak strhaně s kruhy pod očima jak jsem byl zvyklý ji vídat. Začala o sebe dbát. Najednou chodila namalovaná a upravená, že jsem se i já za ní občas ohlédl, jestli mě zrak náhodou neklame. Díky předchozímu stresu a práci docela zhubla, ale řekl bych, že jí to jen prospělo. Najednou měla lepší postavu, než její dcera, která byla opravdu sexy kost. Jen měla větší prsa a krásný větší klenutý zadek, což bylo dost sexy.
Dlouho to netrvalo a všiml jsem si, že obměnila i šatník. Na šňůře už neviselo staré seprané spodní prádlo, které by odradilo i největšího inseminátora pod sluncem. Ale pěkné sexy krajkové prádélko. Žasl jsem, že začala obléká i tanga. Byl jsem z té náhle proměny trochu v šoku a jediné, co mě napadlo, čím to může být, je chlap! Jenže nikdy o žádném nemluvila a z práce chodila pořád stejně! A tak mi to nedalo a při večerní víkendové idylce u televize s vínem, jsem začal trochu nenápadně vyzvídat.
„Dej mi pokoj s muži! Jsem šťastná, že tu můžu být. Jsem si tu tak zvyklá, že to tu beru za domov!“ Kouká na mě rozčarovaně. „Horší to bude, až ty si někoho najdeš!“ Posmutní. Mávnu nad tím znechuceně rukou, protože ještě zdaleka nejsem z její dcery vyléčen. „Ale pudům neporučíš!“ Podívá se na mě zvláštním pohledem. „Jakým pudům?“ Nechápu. „Sexuálním… Si mladý a potřebuješ to!“ Jako by se zvláště pousmála. „Ahaa…!“ Dochází mi. „Nebo ti to snad nechybí?“ Ztiší se jí zvláště hlas. „Ale jo,“ polykám suchou slinu a trochu se snad i stydím.
„A tobě to nechybí?“ Zalije mě zvědavost po chvilce trapného ticha. Na okamžik jako by váhala s odpovědí. „Chybí… A moc!“ Špitne tiše a studem klopí oči k zemi.
To byla naše první debata o sexu. Dopili jsme víno a rozešli jsme se každý do svého pokoje. Dlouho jsem nemohl usnout a najednou jsem byl vzrušený. Pořád dokola jsem si přehrával rozhovor s Mirkou v hlavě. Honím si své vzrušené přirození, když si uvědomím, že si představuji, jak to dělám s ní. Jsem zmatený. Chvilku pochoduji po ložnici a snažím si to v hlavě vysvětlit. Jsem z toho tak rozhozený, že se musím jít zchladit pod sprchu.
Napochoduji do koupelny s ocasem tvrdým jako skála, když mi dojde, že tu nejsem sám! Tchýně ležela ve vaně s jednou rukou na prsu a druhou v klíně a kroutila se jako had a ještě u toho příjemně vrněla.
Nevím, kdo v tu chvíli byl ve větším šoku! Mirka vystřelila, aby se stočila do klubíčka a zakryla tak svoje intimní místa. Zato já tam stál jako opatřený s tyčí mezi nohama a nechápal, jestli je to sen nebo realita?
„Bože!“ Probere mě Mirky vzdychnutí s pohledem mezi moje stehna. Zhrozím se, když vidím, jak mi zuřivě stojí přímo proti Mirce. Než stačím zareagovat, dostávám letmí polibek na špičku žaludu. Vzápětí Mirky jazýček přejede lehce přes vrcholek. Zalapám nevěřícně po dechu, ale to už Mirky jazyk opět útočí. Několikrát něžně zakmitá na špičce, objede kolem dokola hlavičku, kterou závěrem políbí. Pak se její ruka ocitne na vejcích, které sevře v dlani a opět mi ochutnává žalud. Jsem jako přikovaný. Nechápu, co se to děje! Ale poslušně držím.„Máš nádherného ptáka…! Celý jsi nádherný!“ Šeptá, když se nečekaně zvedá z vany. Trochu mě poodstrčí, aby mohla z vany vylézt. Pak už mě tlačí před sebou, dokud nenarazím na záchodovou mísu, na kterou padnu. Prohlížím si její krásné nahé tělo. Prsa má jako větší bochánky, pěkně tvarovaná. Bradavky zduřelé hezky do špičky. Tmavé ochlupení vyfrézované do trojúhelníčku, aby se schovalo v úzkých kalhotkách.
To už ale tchýně klečela mezi mými stehny a obratně mi masírovala klacek. Byl jsem z té šílené slasti úplně mimo. Nikdy jsem nepoznal holku, co by se v tom tak vyžívala. Občas mi ho polka hluboko do pusy. A to jsem myslel, že se zblázním. Přirození jsem měl tak plné krví, až to bolelo.
Netrvalo to dlouho a vše se do ve mě stahovalo rozkoší a už to začínalo být otázkou vteřin, kdy ji exploduji do pusy. Mirka, jako by to snad vycítila a nečekaně přestala. Pomalu se zvedla a obkročmo si na mě sedla. Ocas do ní vklouzl jako po másle, jak byla neskutečně vzrušená. Žalud se zavrtal až někde do děložního hrdla. „Božeee…!“ Kňučí Mirka a nehybně zůstává na mě sedět. Její paže se mi omotají kolem krku jako chapadla chobotnice. Naše ústa se střetávají a najednou se vášnivě líbáme. To už jsem aktivní. V dlani ji masíruji ňadro. Mirka se na chvilku ode mě odtahne, aby mi nabídla kozičky k ochutnání. Už tak zduřelé bradavky jí ještě více naboptnají, že jsou jako dudlíky, které s vášní saji a něžně okusuji. Mirka u toho slastně vrní a lehce vlní pánví.
Po chvilce rozjíždí divokou jízdu. Je jako žokej na koni, co se žene cílovou rovinkou. Oba u toho skučíme slastí a já už cítím, že tohle tempo nevydržím. Mirka z ničeho nic několikrát těžce přiráží a její hlasité vzdychání prozrazuje, že právě dosáhla vrcholu. Klepe se jako mi dostala šílenou zimnici. Ale i já to mám na krajíčku. Chci jí to říci, když se její ruce odmítají za mými zády a přitiskne se na mé tělo. Ptáka nechává ze sebe vyklouznout a jen se s ním kundičkou o něj otírá. To bylo to málo, co mi chybělo. Pustil jsem tlak mezi náše těla. Mirka, když to cítila, nepatrně zrychlila tempo. Začala nějak těžce dýchat jako by dostala ještě nějaký slabí orgasmus.
Pár minut jsme byli nehybně nalepený na sebe, když se potom Mirky ruka vydala mezi náše těla. Moje mlíčí po nás roztírala. Občas ochutnala mojí smetanu. Když jsem viděl, jak ji chutná, začal se vracet život do přirození. Divně se usmála, když si všimla, že jsem opět přípraven. Jako by z toho měla radost. Okamžitě skluzla mezi stehna a důkladně mi olízala ptáka. Na tohle jsem nebyl zvyklí. Její dcera totiž sperma nemusela a tak se tomu vyhýbala, jak mohla.
„Pojď, vem si mě jako děvku!“ Zašeptala a zvedá se opřít o futra. Široce se rozkročí a vystrčí na mě zadek. Hned jsem pochopil, že ho tam chce zezadu. „Joo… Mrdej mě pořádně!“ Skučí, sotva do ní vjedu. Jsem její vulgární mluvou zasočen, ale neskutečně mě to vzršuje, že jí ptáka tvrdě zarážím až někam do břicha. „Bože, ty máš velkého čůráka!“ Sténá a vychází zadkem proti mým pohybům.
Už jsem myslel, že tu její šťavnatou píču vystříkám, když se mi Mirka nečekaně vymanila a utekla si lehnout na vanu. Široce rozhodila nohy a já konečně viděl ten klenot. Kundu měla nateklou jako nějaká opičí samice, co se chce pářit. Vagínu rozšklebenou od mého ptáka a mokrou, jak je vzrušená. „Pojď…!“ Suptí těžce a přitom si mastí poštěváčka. Kunda se jí snad rozevřela ještě více a část vagíny jako se chtěla vyrolovat ven. Z kundy jí začala odkapávat šťáva na zem. Byl jsem z toho celý vedle. Padl jsem mezi její stehna a začal ji zběsile lízat. Neskutečné množství šávy se valilo z lůna, že se to nedalo ani polykat.
Po pár minutách odstrkuje Mirka mojí hlavu z klína. Prsty si začne neskutečně honit nalitý poštěvák a co se začne dít, mě totálně odzbrojilo. Kunda jí začala cákat jako když v ní praskne vodovodní potrubí. Obličej se ji zkřví rozkoší. Zachvilku se udělá. Vyčerpaně těžce oddychuje. Vnitřní část kundy jí pulzuje a ještě z ní vytékají zbytky slabých pramínků. Najednou jako by se ze mě stalo zvíře. Smyslů zbavený do ní zarážím svoje kopí a nemilosrdně do ní buším. Mirka kričí na celý barák rozkoší. Kunda jí opět teče, až to pod tlakem mého pístu všude stříká. Pak se stalo něco nečekaného. Najednou přišel velký tlak, který mě doslova vystřelil z kundy. Následoval za šíleného řevu Mirky ohromný gejzír, který mě pokropil. To už jsem nevydržel a ptáka si začal honit. Mirka, která byla téměř bez sil a klepala se měla zvedlou hlavu a s vyplazeným jazýčkem čekala na můj výstřik. To byl poslední imuls k tomu, abych stříkal. Žasl jsem, jak můj pták dokáže daleko stříkat a v jakých dávkách.Pomohl jsem Mirce zvednout se, aby mi dokonale olízala ptáka. S posledních sil se oba přesunujeme do ložnice, kde mi Mirka usíná v náručí.
Budím se někdy dopoledne a hned mám hlavu plnou, zda to byl sen nebo skutečnost? Mirky nahé tělo, co spokojeně oddychuje vedle, mě utvrzuje, že to nebyl sen! Pták mi krásně stojí a bolí. Lehce si ho honím a vzpomínám na včerejší noc. „Chceš pomoc!“ Probírá mě Mirky tichý hlas. Usměji se a ona pochopí, že ano. Něžně a krásně se mazlí s mým klackem jako by to byl nějaký vzácný klenot a nemůžu uvěřit, že Mirka není ta divoká žena ze večerejší noci.
S Mirkou už žiji dva roky a jsem šťastný člověk. Žena se mi chtěla po roce vrátit. Ale jako by tomu náhoda chtěla, načapala nás v té nejhorší chvilce, když jsem její mámu zrovna uprostřed vaření brousil na kuchyňské lince. Byli jsme nazváni zvrhlíky a nevím čím vším, když manželka utíkala z domu pryč. Jen jsme se s Mirkou na sebe podívali, usmáli se na sebe a dál pokračovali v rozdělané práci.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 47 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Míla napsal

Snachu jsem jeden čas píchal fest. Šílel jsem po jejím hezkém tělíčku, líbila se mi její vášnivost a ochota, ale tchýni bych nedal.

Jan napsal

Jo tak dlouho se chodí se džbanem pro vodu až se uch utrhne.8 let trvalo naše manželství žena dělala v pekárně same noční, a já s tchyni dělal noční v její ložnici byla svobodná matka ta že jí sex scházel tak jak mě tak jsme si užívali spolu 8 let než nás žena nachystala v choulostivé situaci rozvod byl v nejkratší možné chvílí.s tchyni jsme se pořád scházeli ale na různých. Istech a společných dovolených asi po 5letech jsem se znovu u oženil a i přes to jsem čas od času navštěvoval tchyni na jejím no Em bytě ÷- jednou za 14 dnů

TOPlist