Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Políbil ji na koleno

Kategorie: Šukačky
04.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 4 hlasů

Políbil ji na koleno. Jazykem pak přejel po vnitřní straně stehen až ke krajkovým kalhotkám. Z rozevřených rudých rtů se vydal vzdech. Ženské prsty odhrnuly mokré kalhotky a odhalily z růžové jeskyňky vytékající pramínek nektaru. Jazyk olízl nashromážděné kapky na vnějších rtech její broskvičky. Malé chloupky jej dráždily.

Vzdechla a chtivě přitiskla jeho tvář do roskroku. Hbitě sjí sál a laskal. Pak se prudce odtáhl a zhluboka vydechoval. Sundala si kalhotky a doširoka roztáhla nohly. Zaklonila hlavu a blonďaté vlasy se rozlily po postely. Jeho žalud tepal vzrušením. Přejel jím kolem nateklého rudého zrníčka nad jejím vchodem. Rozklepala se. Šukej mě. Křikla příkazem. Pomalu jej vsunoval dovnitř. Zmítala se očekáváním. Zmizel tam až po kořen. Chvíli tak setrval. Druhá žena jí políbila. Byla nad blonďatou skloněná tak, že viděl jen její opálená záda. Zužující se v boky a rozšiřující se v zadeček. Měla hnědé vlasky, které se zapletly s jejími blonďatými. Plácnul ji přez zadek až vyjekla, pak začal pomalu přirážet. Jeho kláda mizela v její pochvě a jeho koule ji rytmicky bušily na zadeček. Když bruneta dokončila polibek, klekla si tak, aby se svojí mírně zarostlou lasturkou dotýkala jejího obličeje. Její opálená prsa schovaná v bílé podprsence se k němu pnula. Stiskla si je k sobě a rozepla. Dívala se mu přitom do očí a jazykem si přejížděla rty. Podprsenka padla k zemi a  svobodná ňadra s růžovými bradavkami se rozhodila do prostoru. Zakroutila si jednou bradavkou až sykla bolestí. Blondýna zkrz chloupky jejího přirození, které omamně voněly, viděla houpající se prsa a její obličej. Rukou rozhrnula křoví až odhalila růžovou prcinku a jazykem po ní přejížděla. Rytmus v jejím rozkroku se stupňoval. Cítila jak jí proniká. V tom rytmu se rozvlnila celá. Chlap se předklonil a políbil brunetu. Stále přirážel do klína blondýny. Dal si nohy blondýny na ramena a zrychlil tempo. Jeho obličej se stáhnul do grymasy. Sykavě oddychoval. V jeho penisu zacukalo a v několika dávkách jím projela šťáva do pochvy. Cítila jak ji teplá tekutina zaplavila prcinku.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 4 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist