Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Počůraná školačka

Kategorie: Piss, Školačky
02.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 37 hlasů

Nemohla jí pomoci, ale pozdvihla její sukénku, jak se další vlna řítila z jejího břicha a na zemi začínala být viditelná loužička, pak se ale zastavila. Jenny ji popadla za ruku a táhla ji s nohama do x přes dvorek stranou od zírajících holek. Jenny byla ..
Dívka stála osamocena na školním dvorku, s nikým nemluvila. Bylo ji asi 16, dlouhé hnědé rovné vlasy, házela s nimi při každém náhlém pohybu. Ruce měla jakoby mimochodem opřené o krátkou sukni.

Znovu se podívala na hodinky. Ještě 20 minut! Co bude dělat? Zvlhčila si rty a zkřížila své mladé štíhlé nohy pevněji.

Kolem ní mladší dívky křičením a jásáním ohlašovaly konec školy a mizely v přilehlých ulicích. Dlouze upřeně hleděla napřed na dvířka u plotu, potom na zamčené školní dveře. Kdyby čas běžel rychleji! Jenom 20 minut, říkala si pro sebe, potom můžu rychle, ale v klidu samozřejmě, na dámy a zbavím se té nutkavé potřeby. Jak se tak zamyslela, ke své hrůze zjistila, že její kalhotky jsou náhle teplé a mokré, rychle se vrátila do přítomnosti.
Její tváře hořely a slzy se jí hnaly do očí, když cítila, jak jí teplá stružka teče po vnitřní straně stehna do bílé podkolenky. „Co se děje?“ Rychle se otočila a uviděla přicházet svoji nejlepší přítelkyni, zvědavě koukající. „Jenny! Pomoz mi“, plakala, „čůrám si do kalhotek!“. Nemohla jí pomoci, ale pozdvihla její sukénku, jak se další vlna řítila z jejího břicha a na zemi začínala být viditelná loužička, pak se ale zastavila. Jenny ji popadla za ruku a táhla ji s nohama do x přes dvorek stranou od zírajících holek. Jenny byla perfektní, z kapsy svého saka vytáhla klíč, kterým se pokoušela otevřít dveře do společenské místnosti. „Vydrž to“, pošeptala přítelkyni. Ale bylo příliš pozdě. Dívka se zastavila přede dveřmi, zrudla a zostudila se úplně. Dravý proud voňavých chcánek prosakoval z jejích šortek, smáčel její stehna, podkolenka a boty.
„Podívejte, ona se počůrala!“ Rozplakala se. Všechni na dvorku civěli přímo na ni.
Snažila se pozdvihnout sukni, ale byla už mokrá, ještě po ní stékal malý pramínek k nohám. „Promiňte, promiňte“, plakala k Jenny a k rozrůstajícímu se davu.
Konečně Jenny otevřela dveře a vtáhla ji, kapající, do místnosti a zabouchla za nimi dveře. Dívka otřela slzy, stála v kaluži hanby. Její měchýř byl prázdný, poníženě odtáhla kolena od sebe, pohlédla na Jenny s prosbou v očích a mačkala si kalhotky, ze kterých odkapával poslední proudeček. „Počůrala jsem si kalhotky, Jenny…..“

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 37 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

roman7 napsal

nieje to zle ale mne to prijde len ako nejaky uryvok, ale inak stylizacia vyborna

Miloš Zeman napsal

Honil jsem si při četbě pero. Miloš

Memento mori napsal

Dost nudný a ještě krátký. A erotický to také není. 3/10

Andrej Babiš napsal

ju ja jsom se po te tvoji zprave Miloši udelal! Nechces se sejit zitra v 15:30? Ulejem se z vladareni a zamrdáme si <3

TOPlist