Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Počítačová učebna

Kategorie: Orál, Školačky, Teen
03.02.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 58 hlasů

Na škole byly dvě počítačové učebny a my jako třída jsme se do nich dělili podle abecedy na dva předměty a pak jsme se střídali. Na jedny počítače jsme měli naši třídní a na druhý naši bývalou třídní.

O Ivě snil snad každý z kluků. Měla naprosto jedinečnou postavu, krásný prsa a pevný zadeček. Zrzavé kudrnaté vlasy k ramenou a modré krásné velké oči. Byla to prostě pastva pro oči se na ni koukat.

A kdo se pak měl soustředit na výuku, Kort v tý první lavici kdy jí člověk byl tak blízko.
Když se skláněla nad lavicí aby nám vysvětlila látku nešlo se nepodívat na její plný dekolt.

A právě když jsme se dělili na jedny počítače potřepali jsme pustit jeden program se zvukem. Jenže zvuk ne a ne jít. Prošli jsme kde se co dalo a na nic jsme nepřišli. Třídní zavolala Ivu a ona, že je to odpojený vzadu pod stolem od počítače.

„Tak já to hned zapojím.“ Nabídl jsem se a klekl jsem si.

„Aleši, jsem drobnějším, líp se pod ten stůl vejdu.“ Podívala se na mě s úsměvem a mě se div nepodlomila kolena a to jsem ještě netušil co mě bude čekat za pár okamžiků. No jí se to mluvilo při drobné štíhlé a malé postavě. Já s devadesáti kily a sto devadesáti třemi centimetry svalů a šlach jsem neměl šanci se tam složit.

Iva si vlezla na čtyři a z pod stolu na mě koukal ten její vyšpulený zadeček. No, byl to dost ne přemáhat. Tý jo, moc si jen tak na vteřinku šáhnout. Na jednu stranu proč to neudělat. Nikdo neviděl co tu dělám a kde mám ruce, tomu zabraňovali další počítače.  Víc jsem si stoupl k onomu stolu a nenápadně jsem rukou přejel Ivance po prdelce a lehce jsem sjel prstem mezi její nohy a pohladil jsem její mušličku. Lekla se, ale nic neudělala.

„Hotovo. Teď už by to mělo fungovat.“ Podívala se na mě dost divně. Ten pohled říkal hodně a ne nic příjemného. Její hrudník se zvedal rychle a její dech byl rovněž tak zrychlený. Ne ale vzrušením, ale vzteky. Iva se otočila na podpatku a odešla z učebny.

Měl jsem ji plnou hlavu. Nechtěl jsem nic jiného než to zopakovat. Přitulit se k ní a mazlit se s ní, líbat ty její rty. Pomazlit se s jejíma kozičkama. Byla prostě fakt jedinečná. Sice o nějakých dvanáct let starší, ale to mi bylo jedno. Postavu měla lepší jak polovička mých náctiletých spolužaček.
O přestávce se po mě začala na chodbě plazit Martina. Furt mě hladila po hrudníku a líbala na krk. Nemohl jsem ji od sebe dostat. A pak se otevřely dveře učebny a v nich stála Iva. Změřila se mě s Martinou dost přísným pohledem. Odtáhl jsem se od Martiny a jen se na ni smutně podíval.

Iva zašla do třídy a chovala se jako profesionálka. Nic na ní nebylo znát. Byla jedinečná. Ale tón hlasu byl nabroušený. Tohle  nešlo. Bylo mi hrozně.

45 minut mi přišlo jak 90 minut. Ne a ne to skončit abych s ní mohl mluvit. Další hodinu jsem neměl a ona taky ne. Moc dobře jsem si to už kdysi zjistil.

Všichni odešli a já tam zůstal sedět a pomalu jsem si balil věci do batohu. Iva se vrátila a zarazila se, že mě tam vidí. Mlčky jsem jí vzal z ruky klíče a zamkl jsem dveře. Nechtěl jsem abychom měli svědky čehokoli co se tam v následujících minutách stane.

Vrátila jsem se a ona seděla na lavici a dívala se na mě.

„Co tu děláš? Co to má znamenat?“ řekla mi a její hlas byl rozzlobený.

„To co jste viděla prve na chodbě. Nevím, proč to Martina udělala. Je fakt, že se mi snaží dostat do přízně už nějaký ten čas. Ale já o ni nestojím. Nelíbí se mi.“ Pomalu jsem k ní došel a lehce ji pohladil po tváři. „Mě se líbíte vy, Ivanko, jste nádherná.“ Sklonil jsem se k ní a svými rty jsem se dotkl jejích v krátkém sladkém polibku.

„Aleši, co to má být? Už předtím v hodině jsi překročil co se dalo a nyní tohle.“ Dívala se na mě zlostně. Znovu jsem ji políbil. Stoupl jsem si těsně k ní a lehce ji rukou roztáhl nohy a stoupl si mezi ně. Bránila se. Odstrkovala mě. Čím více se mi bránila tím více jsem ji chtěl a pevněji držel.

„Jsi kouzelná, sladká, jemná…“ šeptal jsem mezi jednotlivými polibky. Pomaloučku jsem sjížděl rukou z jejích zad k jejímu zadečku. Opřel jsem se o druhou lavici a ji si na sebe přitulil. Hladil jsem její zadeček a líbal jí na rty, krk a pomalu sjížděl k jejímu bujnému dekoltu. „Šíleně po tobě toužím od prvního dne. Ivanko, lásko, miláčku. Jsi neuvěřitelná. Miluju, když se mračíš, jak se tvrdě díváš, když tě zlobíme. Každý den se těším do školy jen proto, abych tě viděl. Mohl s tebou chvilku být. Vidět tvůj úsměv, jiskry ve tvých očích. Jsi neodolatelná.“ Hladil jsem ji po zádech i zadečku. Přestala se bránit a přijímala každý můj polibek a dotek. Sklonil jsem se k ní a jen ji začal líbat. Zkřížila ruce kolem mého krku a tím se víc ještě ke mně přitulila a začali jsme se líbat. Od něžných polibků jsme postupně přešli ve vášnivé líbání. Naše jazyky se o sebe třely, hrály si spolu.

„Aleši, tohle je šílený.“ Zašeptala a kousla mě do krku. Jen jsem se na ní usmál a rukama pomalu sjel na její kozičky. Obě jsem na ně položil a jej je lehce hladil. Prohýbala se v páteři rozkoší a začínala slabě sténat.
„Miláčku…“ zašeptal jsem a pomalu ji začal rozepínat košili a dvěma prsty jsem opatrně vklouzl pod okraj sametové podprsenky a lehce začal hladit její bradavku. Druhou rukou jsem si ji přidržoval za prdýlku. Hladila mě po hrudi a velmi šikovně mi vklouzla pod tričko.  Líbala na krk s takovou intenzitou jakou jsem nezažil. „Ááách…“ vypustil jsem z úst slabý vzdech, když mi přejela lehce rukou po rozkroku. Začala se mi pomaloučku dostávat do kalhot. Sklonil jsem hlavu k jejímu dekoltu a přisál se ke druhé bradavce a lehce jsem po ní přejížděl špičkou jazyka. Jen se kroutila rozkoší. Nepřestávala mě hladit po mým penisu. Jemné pomalé dráždění udělalo své a on stál v pozoru. Stáhla mi kalhoty i trenky, klekla si přede mě a slastně se usmála. Nic neříkala a dala si jej do pusy a začala jej líbat, lízat a hrát si s ním jak je to bylo možný. Celou dobu jsem ji hladil po kozičkách nebo měl ruku v jejích vlasech a trošku stupňoval intenzitu. Pocítil jsem známé napnutí a začal jsem stříkat. Vystříkal jsem se jí do pusy. Polkla celou dávku a znovu jej začala olizovat, dokud nezmizela poslední kapička. Jen jsem lapal po dechu.

Nyní byla řada na mě a na tom udělat jí dobře. Posadil jsem ji na stůl a přitáhl si ji blíž ke kraji, klekl jsem si a začal špičkou jazyka ochutnávat ji. Jedním prstem jsem kroužil po okvětních lístkách její kytičky a pomaloučku s ním zajel do ní a lehce jsem ji dráždil. Jazykem jsem se věnoval jejímu klitorisu. Zatnula nehty do mých holých ramenou a sjížděla mi po zádech dolů a zase zpět nahoru. Z úst vypouštěla jeden tichý vzdech za druhým. Byla napnutá jako struna. Jen nemohla pořádně křičet. Po chvíli jsem na rtech začal cítit sladký nektar z její kytičky. Slíznul jsem jej a rty pomalou stoupal nahoru. Chtěl jsem ji milovat. Položil jsem se na ní a jen ji líbal. Lehce jsem jí po bříšku přejížděl ztopořeným penisem a sklouzával jsem k její kytičce.

„Ivanko, moc tě chci.“ Zašeptal jsem jí do ucha a lehce jej stiskl v zubech a olízl. Pohladila mě po tváři a políbila. „Vezmi si mě.“ Zašeptala a já do ní začal pomaloučku vstupovat. Zajížděl jsem do ní hodně pomalu a ani ne v půlce jsem zase vyjel a takhle jsem si s ní hrál. Přidržoval jsem si ji za prdelku a přirážel jsem. Krásně mi šla svojí prdelkou vstříc a jen ladně pohupovala boky.

„Ááááááách…..áchh….áááááááááá…Alešku….nepřestávej…“ sípala rozkoší. Neměl jsem to jen tak v plánu. Ivanka se pak krásně zavrtěla a udělala se. Nepřestával jsem a pokračoval jsem a udělala se ještě třikrát a já se do ní pak udělal. Objala mě kolem krku a přitulila se ke mně když na ní přicházel i na mě poslední orgasmus. Udělali jsme se stejně. Zůstali jsme do sebe zamotaní a jen se líbali. Hladil jsem ji po těle a šeptal jak je jedinečná a mám ji šíleně rád.

Do konce školní roku jsem docházel na pravidelné doučování každý den na tři hodiny.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 58 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Petr napsal

Něco podobného se mi stalo v 7 třídě.Pěkná povídka.

TOPlist