Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Pissingová swingers párty

Kategorie: Piss
04.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 19 hlasů

Již několik měsíců navštěvujeme s mojí milenkou nádherné swingers večery v rámci jedné z mnoha swingers skupin v Brně. Oba dva máme sice své rodiny, ale takto si velmi krásně zpestřujeme svůj domácí stereotypní sexuální život, do kterého se časem dostane každé manželství, kdo říká, že ne, tak lže. V rámci naší skupiny jsme nejednou vedli diskuse o pissingu. Ve skupině, kde nás je 20 páru a 6 jednotlivců má své příznivce i své odpůrce.

Jednou jsme se dohodli s těmi, kteří jsou na straně příznivců, nebo k ní inklinují, že uspořádáme swingers večer pouze ve znamení pissingu. Aby celý večer dostal atmosféru smyslné perverznosti, dohodli jsme se předem, že program celého večera budeme organizovat my, protože s Janou již nějaký měsíc pissing provozujeme, a všichni přítomní se mu bez výhrad přizpůsobí. Kdo nebude chtít, bude na rozdíl od normálních swingers večerů, ostatními přinucen program večera respektovat, čímž vše jen získá na té správné atmosféře. Vypůjčili jsme si pro tento účel úplně prázdný dvou pokojový byt, čímž odpadly starosti s komplikovaným zabezpečením nábytku a kobercu proti „navlhnutí“. Každý z účastníku dostal příkaz přinést si s sebou náhradní kompletní oblečení, dva litry minerálky a půl hodiny před příchodem minimálně další litr vypít, aby každý přišel správně „naplněný“ a večer měl ten správný průběh.
Ženy navíc měly mít průhledné spodní prádlo, které prochcané vypadá obzvlášť smyslně.
Přesně v osm večer se nás sešlo 15. 6 páru 2 ženy a jeden muž. Po příchodu každý bez reptání vypil 2 deci vodky smíchané se 2 deci džusu. Přitom bylo vidět, že někteří již tyto 4 deci navíc pijí jaksi těžko. Na to si všichni odložili v menším (v tzv. suchém) pokoji náhradní oblečení. Všichni dostali příkaz zůstat oblečení. Seděli jsme na zemi v kruhu a podle naší domluvy, dala Jana impuls k začátku. Vstala ze země a se slovy, že už to nemůže vydržet, začala s rukou přitisknutou na svých džínách v místě kde byla tušit její kunda, obcházet kruh přátel. Pak mě vyzvala, abych si lehl na záda doprostřed. Věděl jsem, co zamýšlí a již jsem se na to i těšil. Stoupla si rozkročená nad můj obličej, zhluboka po chvilce soustředění vydechla a začala chcát. Prvně se ji objevil v rozkroku malý vlhký tmavý flek, který se rychle zvětšoval směrem po stehnech dolu. Pak vlhká látka propustila první kapku, po ní pomalý čůrek a nakonec docela slušný proud smyslně teplých chcánek na mou hrud. Cítil jsem jak mi vlhne košile a to příjemné teplo mi stéká po bocích pode mě, a tvoří se tam slušná kaluž. Ihned se mi začaly být těsné kalhoty, to se můj bohatýr hlásil o slovo. Pissing mě totiž vzrušuje víc, než cokoliv jiného.
Když Jana skončila, vrátila se na své místo v kruhu, já se zvedl ze země a začal obcházet kruh a hledal svou „obět“ .V tom byl smysl naší hry, který se ukázal jako velmi dobrý a doporučuji ho všem, kteří podobné akce organizují. Naposledy opissingovaný má právo pomočit dalšího dosud suchého a případně s ním provést drobné perverznosti. Vybral jsem si jednu pěkně prsatou ženu kolem 35 let a poručil jí, aby si lehla kozama do jedné z kaluží, které zůstaly na zemi po akci Jany. Viděl jsem, že je také už pěkně nažhavená, a tak bez váhání uposlechla. Měla světle modré tričko, které poslušně sálo Janiny chcánky, pak se musela otočit do druhé kaluže a ostatní přitom obdivovali její hrud namočenou v těch chcánkách. Neuniklo mi, že si některé ženy začaly olizovat rty a mužum se začínají vzdouvat kalhoty v rozkroku. Když byla ze všech stran vyválená, musela si sundat chcánkami vlhké tričko a šikmo si polosednout s rukama za zády. Její 4-ka podprsenka měla již košíčky trošku vlhké a její velké bradavky krásně prosvítaly. Rozepnul jsem si kalhoty, stáhnul slipy a začal jí chcát na krk a postupně kropil celou hrud. Ted už promočená podprsenka neskrývala vůbec nic. Majka si sedla a vysvobodila povadlé kozy ven a nastavila je mému proudu chcánek.
Očividně se jí to líbilo a pořádně jí to rozrajcovalo, protože její ruka vyhrnula promáčenou sukni a neomylně zamířila pod kalhotky a dráždila se na poštěváčku. Pak zavřela oči a přiblížila obličej s vyplazeným jazykem k mému penisu. Nažloutlý teplý proud dopadal na její vyplazený jazyk a stékal jí po bradě dál na její kozy a do již pěkně promáčeného klína. Já však již mezitím pomalu dochcával, když vykřikla: „Nemysli si, že teď přestaneš, ty zvíře“. Pohyby její ruky pod kalhotkami zrychlily a já pochopil, že se chce udělat při pochcávání. Situaci zachránil další z mužů, který hbitě přiskočil a zaplavil její hrud a obličej dalším proudem ze svého ocasu. Spolu s nefalšovaným orgasmem se z jejích úst vydral lehký výkřik: „Tohle miluju, vy prasata“. Pak se zvrátila na záda přitáhla si noty k břichu, zahrnula ze svého zadku mokrou sukni, poodhrnula kalhotky a s dalším výkřikem z ní vyrazila z narvaného měchýře mohutná fontána snad až ke stropu. Situace se mi vymkla z rukou, protože k té fontáne přilehli bez vyzvání další dva nadržení muži a nastavily své obličeje. Nad ne si stejně spontánně stoupla další žena pochcala se pres džíny na jejich hlavy a záda.
To co se začalo dít jsem přece jen necekal. Uviděl jsem Janu, jak sama od sebe nedočkavě vysvobodila jednomu z mužů z kalhot ocas a lačně začala kouřit. Věděl jsem, že jí jde tentokrát o něco jiného, než o příval semene, které jindy tak ráda polyká.

Mezitím Majka dochcala a ten muž po chvíli soustředění začal chcát Jane do pusy. Vypouštěla z úst žlutou teplou tekutinu na zem. Uprostřed místnosti se vytvořilo propletené klubko pochcaných a vzrušených lidí. Pouze jedna ze sólo žen se odtáhla do kouta a bylo vidět, že nemá odvahu se zapojit. Přistoupil jsem tedy k ní se dvěma deci vodky s džusem a donutil jí to vypít. Pak jsem jí nežne roztáhnul nohy a přes kalhotky začal lízat její kundu. „Klidně to pust, jestli máš co, bude se ti to určitě líbit“ řekl jsem jí. „Zkus se pochcat do mé pusy“ řekl jsem vzrušeně a poodhrnul jí kalhotky. Malinko jsem ji zatlačil na podbřišek a už to z ní teklo. Věděl jsem, jak jí to zpříjemnit. Ve chvíli. kdy to nečekala jsem jí dal kalhotky zpět a přirazil její nohy k sobě. S úžasem zjistila, že si chčije do vlastního oblečení a že se jí to líbí. Sama roztáhla nohy a přitiskla dlaň na proud, který se jí řinul skrz kalhotky. „Ted si tu ruku olízni“ poručil jsem jí. Fascinovaně poslechla a oči jí zasvítili vzrušením, které předtím nikdy nepoznala. Potom se po čtyřech uchcávajíce připojila ke skupině těl na zemi.
Bylo fascinující pozorovat tu krásnou skupinu těl, naplno prožívajících rozkoš z pocitu na někoho chcát a od někoho se nechat pochcat. Vychcané minerálky se samozřejmě ihned doplňovaly. V bytě bylo vlhké teplo, které tomu bezuzdému chcaní dodávalo tu pravou atmosféru. Všichni se postupně také zbavovali prochcaných šatu, kterých už byla v koutě pěkná hromada, která smyslně voněla močí. Vzal jsem dvě láhve vodky a na ty hadry je vylil. Někteří se ihned dovtípili, co mám v úmyslu.
Začali z těch šatu ždímat směs chcánek a vodky do svých úst, nebo do úst tech méně odvážných. I když pro dnešní večer nebylo plánováno šukat se navzájem, některé z žen neodolaly a nasedaly na tvrdé pochcané ocasy vzrušených mužů a prožívaly své orgasmy, zatímco na ně někdo jiný chcal. Pro jiné ať už muže nebo ženy zase bylo vrcholným požitkem z kundy ženy přijímat chcánky smíšené se semenem, které jim tam předtím nastříkal někdo úplně jiný. Vše bylo povoleno. Muž chcal do pusy jinému muži, žena sála bradavky jiné ženy, právě pochcávané další ženou. Ti odvážnější zkusili občas trošku teplých chcánek polknout. Já s Janou jsme byli v tomto příkladem, rádi se navzájem vypíjíme. Je to však možné jen od partnera, kterého dobrě znám a vím, že je zdravý. My se však v naší skupině známe téměř všichni, takže si necháme s Janou nachcat do pusy téměř od každého.
Přestože normálně i análně prosouložené a orálně promazlené swingers večery jsou také krásné, za tento jsme na jeho konci sklidili s Janou obzvláště dlouhý a upřímný potlesk. Nechcete se příště přidat? Chce to jen odvahu prožít něco mimořádného, na co jen tak nezapomenete. A co je nejkrásnější? Většina z vás si pissing určitě oblíbí a nebude dál bez tohoto krásného vodního sportu moci žít. Nevěříte? Tak se zkuste někdy až budete dávat oblečení do pracky si ho ještě na chvíli obléknout a pak se pochcat třeba do džín nebo přes kalhotky a sukni. Přitom chcaní si přes oblečení na kundě nebo ptáku podržte ruku, kterou si potom olíznete. Zaručujeme opravdu silný zážitek.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 19 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Kuba napsal

Opravdu krásně se to čte, nazhavilo mě to 😉

TOPlist