Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Pan Dokonalý

06.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 11 hlasů

Byl první školní den. Vůbec jsem se netěšila, ale kdybych věděla co se stane byla bych tam první. Po prvních dvou hodinách v Deváté třídě se mě ředitel zeptal, jestli bych mu nepomohla. Ředitel byl vysoký asi 178 cm, černé vlasy, vypracované tělo a hezký úsměv. Přikývla jsem. Domů se mi nechtělo a tak jsem řekla, že můžu, jak dlouho bude potřeba. Donesla jsem si věci do skříňky a šla za ním.

Když jsem přišla, už pracoval. Zeptala jsem se, co mám dělat a tak mi řekl, ať přenáším nějaké papíry. Když jsem je nesla asi popáté, tak do mě omylem vrazil a papíry mi spadly na zem. Ohnula jsem se pro ně. Chtěl mi pomoci a tak se také ohnul. Podívala jsem se na něj a naše pohledy se střetly. Dlouze jsme se na sebe dívali. Až jsem ho políbila. V tu chvíli jsem si uvědomila, že má manželku a dítě. Rychle jsem se omluvila a utekla. Celé odpoledne jsem na to myslela a říkala jsem si, jaká jsem kráva. Druhý den jsme měli zeměpis, který nás učili zrovna on.

Ráno jsem přišla do školy a doufala, že ta hodina nenastane nebo on bude chybět. Nestalo se tak. Tak po zvonění na hodinu přišel v upnuté košili, kalhotech a se svým úsměvem na tváři. Pořád se na mě díval a tak jsem radši svůj zrak vždy odvrátila. Celou hodinu jsem byla mimo, až když bylo po hodině, radovala jsem se, že je konec, ale on mě poprosil, abych mu pomohla s věcmi. Odnesla jsme mu je. Když jsem mu odnesla věci, chtěla jsem odejít, ale on řekl, ať počkám. Šla jsem tedy k němu. Začala jsem se mu tedy ještě jednou omlouvat a on mě najednou políbil. Řekl mi, že ten můj polibek je nezapomenutelný. Koukala jsem se mu do očí a i když jsem si v hlavě říkala, že nesmím, tak jsem ho začala líbat. Najednou někdo zaklepal a tak jsem rychle vzala jeho věci do ruky a když učitel vešel dovnitř, položila jsem je a odešla. Když jsem odcházela ze školy, stavila jsem se za ním. Tentokráte za námi zamkl. Začal mě znovu líbat, tak vášnivě a dlouze. Opřela jsem se mu rukama o jeho hruď, zatímco on mě hladil po zádech. Bylo to moc hezký. Pomalu mě začal svlékat 🙁 trochu jsem se zděsila, čehož si všiml a uklidnil mě. Začala jsem ho tedy znovu líbat a svlékat. Přesunuli jsme se k němu na gauč, který tam měl. Už jsme byli jen ve spodním prádle. Začala jsem mu stahovat i poslední kus jeho oblečení. Měl ho velký. Řekla jsem mu že jsem ještě panna. Pomalu do mě vjel. Byl něžný, ale i přesto to bolelo. Po chvíli mě začal pořádně šukat. Otočila jsem ho na záda a odeslala si ho jako koníčka. Bylo to úžasný. Měla jsem svůj první orgasmus. On se po chvíli do mě udělal, ale já nebrala prášky. Vůbec jsem si to neuvědomila a hned jsem mu to řekla. Řekl mi, že mě miluje a že by se klidně rozvedl s manželkou, jenže já chtěla studovat dál. Teď už to bylo jedno a tak jsme jeli dál. Řekl mi, že to bylo úžasné. Oblékla jsem se dala mu pusu na rozloučenou.

Jeho manželka poznala, že je jí nevěrný a tak ho opustila s tím, že mu řekla, že to dítě není jeho. On si našel byt, kam za ním teď chodím. Rodičům už jsem to řekla. Byl z toho velký průšvih, ale nějak to vzali. My se milujeme a ta vášeň je pořád stejná. Zvlášť, když vždycky když přijde k nám na hodinu, koukne na mě a hned se mu postaví.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist