Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Oslava u kamarádky

Kategorie: Masturbace, Orál, Prstění, Teen
31.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 8 hlasů

Bylo mi tehdy sotva 16, když mě pozvala kámoška na oslavu narozenin… Poté co mi při domlouvání se řekla, že bych tam mohl i přespat mi bylo jasné, že k něčemu dojde, proto jsem si připravil „výbavu“. Nuže, když jsem se dostavil na onu adresu, byla to klasika, dárky, dort… Bylo nás tam celkem 6, 5 holek a já. Né že bych se chtěl chlubit, ale s dívkama mi to jde, jako máslu s chlebem.

Asi do 21:00 jsme jen kecali o škole, o sexu atd. však to znáte, k tomu jsme si pustily nějaký ten filmeček a nastolili jsme pohodku otevřením nějakého toho vína. Poté (kolem 23:15) co povolila nejistota a 3 dívky šly spát začaly se dvě holky co seděly (v té době už spíše ležely) tulit a šahat mi na břicho a pod tričko, takže stoják jak prase…

Já jsem hned zareágoval a začal jim to oplácet hlazením po vlasech a jemným posouváním se po krku směrem dolů. Obě mi položily hlavy na hrudník a já chápal, že teď je to na mě. Začal jsem je hladit po ramenou a postupně i po prsou. Začal jsem se přesouvat na záda k podprsence dívky po pravé ruce-Kiki (po levé pak Natálka) Po dlouhém zápase s rozepínáním se mi to povedlo a podprsenku jsem jí sundal a spodkem vytáhl (tričko pořád měla). Rozhodl jsem se napřed věnovat Kiki. Začal jsem ji hladit její menší ale naprosto dokonalé prsa. Natka se mi začala dobývat mezitím do kalhot, což se jí po chvíli i povedlo a začala mě rukama pomalu honit. Abych tam nebyl nahý sám, tak jsem urychleně svlékl Kiki a začal ji polamičku kroužit prstem okolo jejich bradavek. Prst jsem vyměnil za jazyk a ona začala vzdychat. Ruku jsem ji vsunul do kalhot, a začal ji přes kalhotky pomaličku hladit, cítil jsem jak ji vlhnou kalhotky. Ruku jsem přesunul pod kalhotky a začal sunout prsty i dovnitř. Odsunula mou hlavu od prsou a začala mě líbat. Po chvíli mi řekla ať si lehnu a nechám to na nich. Už tou dobou jsem ho měl tvrdý od Natčiných dotyků ale to dívkám nestačilo. Kiki mě chtěla začít zase líbat, ale Nati jí zastavila, že má lepší nápad. Nati se začala svlékat a Kiki pochopila, proto přesunula k mému penisu a začala mi pomaličku a nejistě lízat žalud. Nati si mezitím klekla kolem mé hlavy, takže mi krásně odhalila svou kočičku a já ji začal pomaličku olizovat. Začala se vlnit a vzdychat s čímž jsem brzo začal díki Kiki u mého penisu taky.
Nakonec se holky několikrát prohodily, ale na pohlavní styk nedošlo, za čož jsem jen rád. Byl to zatím nejlepší večer v mém životě. Teď je mi 18 a začal jsem chodit s Kiki, do které jsem se zamiloval toho večera. Díky za přečtení a ano, doopravdy se to stalo.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Onanus napsal

Výborná povídka určitě pokračuj

Petr napsal

Překrásná povídka, nemáš jich více?

TOPlist