Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Oslava

22.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 34 hlasů

Ahoj, jmenuju se Petr a je mi 14. Kdybyste odemě chtěli víc povídek, vyhledejte číslo 11298 . Tato povídka se zkutečné stala a tak jsem přišel o panictví.

Měl jsem oslavu narozenin, zkloubenou s oslavou narozenim mého pradědy. Bylo nás tam fakt hodně, ale náctiletí jen tři, a navíc jsem z nich byl nejmladší. Ti ostatní byly dvě holky, které jsem předtím ještě neviděl, 16 a 18 let. Byly moc hezké.

Jak jsem se později dozvěděl, byli jsme pokrevně spojeni práve přes pradědu, což je dost daleko. Vypadám tak na 16, což je dost neobvyklé a jinak by se ta příhoda asi nestala.

Oslava začala obědem, a přípitkem, dospělí dostali nějaký alkoholický nápoj a děti džus. Džus byl ale výborný, a tak jsem ho celý den pil. Čas plynul, já strávil většinu času na venkovním posedu vykecávánim s těma holkama a když už byl večer, nálada byla volná a bylo prostě fajn 🙂 Za celou tu dobu jsem nebyl na WC, a když už se mi začalo chtít, tak jsem prostě musel. Cestou na wc, jsem z dámských toalet slyšel zvuky jako kdyby si tam někdo pouštěl péčko, chtělo se mi ale moc na WC a tak jsem to ignoroval. Při cestě zpět sem se ale rozhodl, nevím kde se to ve mě vzalo, že zjistím o co jde, a tak jsen využil dárek, GoPro kameru a dal jsem ji do chodby z WC, a napojil na telefon. Viděl jsen tedy jak Nikola (tak se jmenovala ta 16ti letá) odchází z WC a vydal se za ní. Ona ale najednou zastavila, otočila se ke mě a říká: „Tys to slyšel?“ „Hmmm…“ „To je?“ „To jako ano, slyšel.“ „Tak víš co, konečně ti dám svůj opravdový dárek k narozeninám.“ „A co to je?“ „Bude se ti líbit nejvíc ze všech, ale je to tajné a já to musím jít vyzvednout, tak mě zatím počkej na dámských WC, zamkni se v kabince.“ Nejlepší dárek jo? To bych chtěl vědět co překoná novou kamerku, vůbec mě nenapadalo co by to mohlo být. V hotelu nikdo v tuhle hodinu nebyl a tak jsen si zašel pro mobil a šel na wc, zamknout se do kabinky. Překvapivě ani po půl hodině se nevracela, a tak jsem šel oznámit že mám srajdu a že si du znovu sednout na WC. Když jsem se vrátil, byla tam, objevila se jako David Copperfield. V rucě měla malou taštičku jejíž obsah si stále nechávala pro sebe. „Pojďme do kabinky.“ „OK.“ Nemohl jsem se dočkat. Kabinku zamkla a šálou kterou měla kolem krku mi obvázala oči, abych nic neviděl. Věřil jsem jí, přece jen si vzpomínám že jsem s ní kdysi hrával online hry. Řekla mi ať si kleknu na kolena, jako bych snad měl uznávat toaletu. Chvíli jsem slyšel neurčité zvuky a potom mi konečně řekla: „Neboj se, je to taková hra, čichový a chuťový test“ „Hmmm…“. Dala mi první věc k nosu. Horká čokoláda! Tu miluju! A ani jsem nepotřeboval chutnat, ale přesto jsen si dal! Pak přišla další věc kterou miluju, ryby. Mám ryby rád ale když mi dala čuchnout, málem jsem využil toalety. Poznal jsem. Teď je tu třetí věc. Čichám, ale nepoznávám, cítím něco jako jahody. Tak ochutnávací test. Podala mi to do pusy, a byla to ta nejlepší jahoda jakou jsem kdy měl. Vzala si další, tu mi ale nedala a řekla mi ať si sundám šálu. to co jsem viděl mě vyrazilo dech. Ležela na zá hodové míse s jahodou v kundičce. Bylo to poprvé co jsem viděl kundu poprvé, a v té chvíli mi docvaklo proč byl ten džus tak dobrý. Lila mi do něj nějaký alkohol! Takže jsem jako profík, bez zábran, snědl jahodu, a podle toho co jsem si pamatoval z porna vylizoval její broskvičku. Byla výborná!
Řekl jsem jí ať počká u mého pokoje, měl jsem svůj vlastni protože na mě nevyšlo. Oznámil jsem všem že mě bolí břicho a srajda nepřestala a že jsi du lehnout. Čekala tam, jako natěšený malý kluk jsem vběhl do pokoje a začal jsem svlékat Nikolu, která z taštičky vytáhla její pravý obsah – kondomy. „Beru prášky, ale chci to zkusit i s kondomem, jaký je v tom rozdíl.“ „Můžeme zkusit všechno Niky, máme celou noc!“ Nikdy bych neojel někoho z rodiny ale uvolnila mě tím skvělým džusem. Jakmile jsne byli nazí, ještě na podlaze mi ho začala kouřit, byl to krásný pocit! Mnohem lepší než mé každodenní honění. Řekl jsem jí po chvíli že už budu, ona ho rychle vytáhla a nechala si to nastříkat na její krásne kozičky. Penis mi pak do sucha olízala, a protože podle kaluže na zemi už byla hodně nedočkavá, z ničeho nic na mě nasedla, jako v poloze na koníčka. Nešlo to noc hluboko, měla tam blánu. „Máš ještě panenskou blánu, jsi si jistá že to chceš poprvé semnou?“ „Jo! Dělej, protrhni mi ji!“ Stále nabodnutou jsem ji odnesl na postel a zaujali jsme polohu misionáře. Přečetl jsem hodně kamasutry takže jsem nebyl zelenáč. Ať jsem se snažil sebeví, blána né a né rupnout. Tak jsme zkusili opět koníčka, a když na mě počtvrté nasedla, cítil jsen že jsem v ní celý. Vyteklo z ní dost krve, ale o to se snad pistarají uklízečky. Bolelo jí to a říkala že už to nechce, ale podilněn džusem jsem do ní začal bušit jak nejvíc to jen šlo, což bylo snad dobré na můj první sex. Začala si to užívat a po chvíli už jsme byli vyřízení. Šli jsme se umýt do koupelny kde Niky neodolala pokušení a ještě mě donuta abych ji rukou dodělal, stalo se a jí se to moc líbilo. Nakonec jsme usnuli, s ptákem v ní. Byl to náš první sex, a i poslední. Naštěstí jsem dobře uhrál vliv džuzu a nikdo se nic nedozvěděl. Ráno mi Nikola řekla že všechno vč. Zvuků z toalety naplánovala hned jak mě uviděla, není divu že mě vždy v strategických onlajnovkách porážela 😉

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 34 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Pepkis napsal

Řekl bys její přimení

TOPlist