Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Orální sex na koupališti

Kategorie: Anál, Nevěra, Orál, Voyeur
01.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 56 hlasů

Jak jsem už psala, jmenuji se Klára a je mi 20 let. Hrozně ráda kouřím mužské penisy. Někdy to prostě nemůžu vydržet a musím okamžitě dostat nějaký ocas do pusy – a to mi občas přináší problémy. Jako například tehdy, když jsem šla se svým klukem na koupaliště… Ráda jsem sexy a středem pozornosti mužů, a proto i ráda chodím na koupaliště.

Většina mužů se ráda podívá na pěkná prsa – a já mám velikost číslo 4, která mi obvykle zaručuje dostatečnou pozornost okolí. Tehdy jsem si vzala červenomodré bikiny – bylo to v půli léta, a tak jsem už byla celá opálená (opaluju se nahoře i dole bez). V těch bikinách si připadám opravdu sexy – mají velice malé kalhotky, a poměrně těsný horní díl, takže v nich mám prsa pevně stisklá a stlačená k sobě.
Už cestou k bazénu jsem pozorovala roztoužené pohledy mužů na můj hrudník. Můj kluk si jich asi všiml taky, ale neříkal nic. Došli jsme až dozadu k plotu a roztáhli deku. Pak jsme se šli okoupat do bazénu, a po návratu si oba lehli, abychom trochu oschli na odpoledním slunci. Ležela jsem na břiše a četla si časopis, zatímco Tomáš (můj kluk) ležel na boku vedle mě a pozoroval mě. Po chvíli mě začal hladit po zadku. Otočila jsem na něj hlavu a usmála se. Pak jsem natáhla jednu ruku a strčila ji za gumu jeho plavek. Začala jsem rukou dráždit jeho penis, a až se mu postavil, pomalu jsem ho hladila nahoru a dolů. Zavřel oči a položil si hlavu na deku.

V tu chvíli jsem zlomyslně přestala a vytáhla ruku z jeho plavek. Otevřel oči : „Klárko…“ „To by se ti líbilo, co?“, odpovědela jsem škádlivě, „nic nebude!“ Naoko se urazil. „Tak si tady klidně lež sama!“ řekl, vstal a odešel směrem k bazénu.

Zasmála jsem se a chtěla se vrátit k časopisu. Vtom jsem si ale všimla, že náš malý „výstup“ nezůstal nepovšimnutý – nedaleko na dece ležel nějaký kluk, a z udiveného výrazu jeho tváře, a hlavně z boule na jeho plavkách jsem usoudila, že viděl všechno. V tu chvíli mnou projela vlna vzrušení – byl poměrně hezký, a podle velikosti boule na jeho plavkách bych ho rozhodně měla plnou pusu – zahnout Tomášovi, přímo když jsme spolu na koupališti mi připadalo riskantní a vzrušující. A ten cizí kluk taky nevypadal, že by se nechal dlouho přemlouvat. Rozhodla jsem se, že ho chvilku budu dráždit – dělala jsem, že si čtu, a přitom jsem klečela a byla opřená o lokty. Prohnula jsem se v zádech, vystrčila zadek a začala jím pomalu kroutit. Po očku jsem na něj mrkla – upřeně mě sledoval. Chvíli jsem ho ještě dráždila, a potom jsem sáhla do tašky pro kolu. Začala jsem pít, ale přitom jsem druhou rukou jezdila po láhvi, jako bych honila mužský penis. Pak jsem jakoby náhodou nechala vychrstnou trochu koly na mou tvář a prsa. Vrátila jsem kolu zpátky do tašky a podívala jsem se mu přímo do očí. On ucukl pohledem, ale pak se znovu na mě zadíval. Uchopila jsem svá prsa zespoda každé ho jedné ruky, a zatímco jsem se mu dívala do očí, zvedla jsem si je k ústům a jazykem a rty z nich slízala zbytky koly. Pak jsem se na něj usmála. Bylo vidět, že je úplně tvrdý. Oblízla jsem se a vstala. Potom jsem se vydala směrem k záchodům. Asi po deseti metrech jsem se na něj znova otočila a prstem mu naznačila, že má jít za mnou. Okamžitě se zvedl, ale dělalo mu trochu potíže jít, protože mu byly těsné plavky – chudáček, musel být pořádně vzrušený…
Pomalu jsem pokračovala směrem k záchodům. Po chvíli mě dohnal a chtěl něco říct. Položila jsem si prst na rty, jako aby byl zticha. Došli jsme až k budově s dveřmi na nápisem „mužské WC“, naštestí zrovna nebylo kolem moc lidí, takže si nikdo nevšiml, když jsme oba společně vklouzli do kabinky.

Otočila jsem se na něj. Položil ruce na má prsa a začal je mnout a hladit. Chvíli jsem ho nechala, ať si jich užije. Pak jsem se pomalu svezla před něj na kolena. Stáhla jsem mu plavky a vzala jeho žalud do pravé ruky. Měl pořádný penis, rozhodně větší než Tomáš. Začala jsem mu vlhkým bříškem mého palce hladit žalud. Opřel se o stěnu, a zavřel oči. Chvíli jsem pokračovala, dokud nebylo jisté, že už víc neztvrdne, a potom jsem mu párkrát „cvičně“ projela rukou po penisu tam a zpátky. Zasténal. Sjela jsem rukou až ke kořenu a stáhla mu kůži z žaludu. Pak jsem vyplázla jazyk a dlouhými tahy olízla zespoda několikrát jeho penis od kořene až ke špičče.

Pohltila jsem jeho žalud do úst a začala kroužit hlavou, zatímco jsem na něm uvnitř pracovala jazykem. Chvíli jsem kroužila vlevo, potom na druhou stranu, a pak zase zpátky….Bylo vidět, že si to užívá. Hlasitě dýchal a občas vzdechl. Já jsem už také měla kalhotky od plavek naskrz mokré. Jelikož jsem měla trošku suché rty, a suché rty špatně kloužou, rozhodla jsem se, že tentokrát upustím od klasického kouření, a vyzkouším techniku, o které mě jedna spolužačka poučila, že je to „motýlek“ – někteří kluci mají tuhle techniku prý ještě radši než normální kouření. Semkla jsem rty okolo jeho žaludu, abych měla v puse jen špičku jeho penisu a začala jsem sát. Pak jsem začala jazykem rychle třepetat nahoru a dolů, dotýkajíc se přitom jeho žaludu jehom špičkou. Začal vzdychat nahlas a svíjet se. Chvíli jsem pokračovala, a přitom jsem si začala levou rukou mnou klitoris. Byla jsem totálně vzrušená. Vypadal, že už bude, a tak jsem ho musela trochu „zchladit“ – přestala jsem s motýlkem, vyndala si ho z pusy a pustila se jazykem do jeho varlat. A tak zatímco jsem velmi pomalu honila jeho penis po celé délce, lízala jsem jeho varlata, sála je, převalovala v puse…. Když už to vypadalo, že ho dál neudržím od orgasmu, na chvíli jsem přestala a vzhlédla. Když viděl, že se nic neděje, otevřel oči a podíval se na mě dolů. Hleděla jsem mu přímo do očí. Abych to, co přijde, ješte zdůraznila, chvíli jsem ještě počkala, pak jsem pomalu otevřela pusu….
Stále jsem se dívala do jeho očí, když jsem si začala pomalu jeho penis strkat hluboko do úst. Sledovala jsem jeho zaťatou tvář, když se jeho žalud dotkl mých mandlí a pomalu pronikal do krku. Nepřestala jsem, dokud jsem neměla rty až u jeho těla. On snad pomalu i zapomněl dýchat.

Pak jsem několikrát po sobě polkla s jeho penisem hluboko v krku. Prsty jsem cítila, že se už už jeho semeno dere ven. Rychle a pevně jsem stiskla kořen jeho penisu rukou, abych ejakulaci oddálila ještě o okamžik, a sjela rty zpátky k žaludu. Pak jsem uvolnila ruku a začala ho rychle hodit a sát zárověn. Sála jsem jako šílená, zatímco mi do pusy stříkaly proudy semene. Polykala jsem je a dál ho kouřila. Jeho semene bylo tolik, že mi teklo koutky úst ven, i když jsem polykala jak nejrychleji jsem mohla. Zároveň jsem se divoce ojížděla prstem a mým tělem procházela jedna vlna orgasmu za druhou. Konečně přestal ejakulovat. Olízla jsem jeho penis a celá udýchaná začala poprvé po dlouhé době věnovat pozornost okolí. V tu chvíli jsem ztuhla, že by se v mě krve nedořezal – v pootevřených dveřích stát Tomáš! Rychle jsem pustila penis z ruky a postavila se. To už si ho ten cizí kluk všiml taky a tak si rychle natáhl plavky a snažil se vycouvat ven. Tomáš ho nechal jít.

A to bylo zlé. To znamenalo, že celý trest slíznu já. Přemýšlela jsem, co mi udělá. On za sebou zatím beze slova zavřel dveře a zajistil je západkou. Pak mi přikázal: „Svlíkni si plavky!“ Raději jsem neprotestovala a svlékla si horní i dolní díl plavek. Stála jsem před ním úplně nahá. Nabídla jsem mu smír: „Poslyš, Tome, kdybych tě teď…“ a natáhla jsem ruku k jeho plavkám. „Mlč, Kláro!“ řekl ponuře. Ztichla jsem. „Otoč se!“ rozkázal mi. Zvedl ze země horní díl mých plavek a svázal mi s nimi ruce za záda. Pak mě otočil čelem k němu. „Dneska ses chovala jako děvka a tak s tebou taky tak budu jednat!“ Uchopil moje bradavky mezi prsty a surově mi je stiskl. Vykřikla jsem bolestí a vytryskly mi z očí slzy. Pak mě stlačil na kolena a opřel mě zády o zeď. Stáhl si plavky. „Otevři pusu!“, poručil. Chytil mě za vlasy a strčil mi svůj penis do úst. Věděla jsem, co přijde, ale nemohla jsem se nijak bránit. Nikdy jsem příliš nemilovala, když mi kluk přirážel do pusy, a teď jsem se svázanýma rukama ani nemohla proti tomu nic dělat. Ale to už Tomáš začal. Držel mě za vlasy a strkal mi svůj penis až do krku. Přirážel mi do pusy jako se normálně přiráží do pochvy. Chvíli jsem se dávila, ale potom jsem si zvykla a trpěla klidně. Krk mě trochu bolel a toužebně jsem čekala, že už bude. On ale misto toho vytáhl svůj penis z mé pusy, chytil mě za rameno a postavil na nohy. Pak mě ohnul v pase a opřel čelem o mísu. Tušila jsem, co bude následovat, a trošku jsem se bála. Chytil mě za stehna a začal. Nikdy jsem neměla anální sex moc ráda, bolelo mě to, a on byl teď navíc hrubý a tvrdě do mě pronikal. Slzy bolesti a ponížení mi kanuly po tvářích, zatímco do mě Tomáš přirážel. Konečně zrychlil, vzdechl a vystříkl se hluboko do mě. Byla jsem ráda, že už to mám za sebou. Vytáhl ho ze mě, rozvázal mi ruce a beze slova odešel. Rychle jsem se oblekla a bežela za ním. Tenkrát se mnou asi týden nemluvil, ale naštěstí mi nakonec odpustil.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Tomas napsal

Skvela story, skvely přítel jak se zachoval a skvela cubicka Klara, takovou bych si pral mit a to doslova. Miluju takovýhle chování partnerky a hlavne ten trest co prijde potom 😊

TOPlist