Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Opravdový sadista

Kategorie: BDSM
25.10.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 6 hlasů

Poznal jsem ho prostřednictvím jednoho specializovaného inzertního časopisu. Po několikaminutovém rozhovoru mě poručil, abych se šel osprchovat. Když jsem tak učinil, začal nejprve s prohlídkou těla, jako by si vybíral v obchodě nějakou věc. Pro jeho seanci prý musím být dokanale čistý, i ze vnitř. Lehl jsem si obkročmo na břicho na dlouhou dřevěnou lavici a on si mě začal připravovat.

Cukl jsem s sebou v okamžiku, když mi do zadku zajel jakýsi předmět. „Musíš hezky spolupracovat, aby byl tvůj pán spokojený“, řekl a začal do mě pumpovat nějakou tekutinu. Vím, že se mi hrozně moc chtělo na velkou a myslel jsem, že to už v sobě nevydržím. Když trubičku vytáhl, dovolil mi se na záchodě vyprázdnit. Byla to velká úleva! Klystýr pak opakoval ještě třikrát, a když nabyl dojmu, že by to snad mohlo stačit, přemístil jsem se do vedlejší místnosti. „Teď si ty hajzle lehneš tady na zem!“ řekl celkem klidně a já se položil pod důmyslné zařízení, které mělo u stropu jakousi kladku. Na ruce a na nohy mi nasadil pouta a kolem krku jakýsi kožený obojek. Nohy mi uvázal k tomu zařízení a pak mě celého zvedl skoro až ke stropu. Visel jsem hlavou dolů asi 15 minut. Pak mírně uvolnil řetězy, abych se tak dostal do polohy, kdy jsem ležel zády na lavici a nohy byly stále nahoře. Mezi kolena mi umístil rozpěrku, vzal si židli a přisedl si k mému rozkroku. Byl jsem připoutaný (včetně fixované hlavy) a neměl jsem možnost sledovat jeho práci. Natáhl si chirurgické rukavice a celé dvě hodiny trápil můj anál. Od nejmenších předmětů, přes venušiny kuličky, ocelovou činku s koulí na konci až po největší černý vibrátor. Byl jsem už celý bledý a nohy jsem skoro necítil, ale nemohl jsem nic dělat. Jako by to nestačilo vzal si do ruky nějakou koženou plácačku (nevím jak se ta věc odborně jmenuje, ale určitě nějaký název má) a vytáhl z kalhot svoje péro. Myslel jsem, že mě chce na závěr vymrdat už tak roztaženou díru, ale mýlil jsem se. Začal onanovat a tou plácačkou mě přitom švihal přes koule. Byla to ukrutná bolest, trpěl jsem, ale byl jsem naprosto bezmocný. Když na mě vystříkal svoje semeno, řekl, že mě musí taky udělat, abych z toho něco měl. „Budeš hotovej za vteřinu a vůbec se s tebou nebudu srát“, řekl a ze sříně vyndal krabičku, ve které jsem poznal polní telefon z vojny. Jeden drát, který z ní vedl mi upevnil na čuráka a druhý s takovým kovovým válečkem mi zasunul do zadku. Zatočil kličkou a zmáčkl knoflík. V tom okamžiku jsem dostal takovou bombu, že ze mě vylítlo úplně všechno sperma.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 6 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist